• Informacje na temat:

  zach

Artykuły na temat: zach
 • NBA: Zach Randolph zatrzymany za posiadanie marihuany

  Weteran koszykarskiej ligi NBA Zach Randolph został zatrzymany przez policję w Los Angeles za posiadanie marihuany. Według lokalnych mediów zawodnik Sacramento Kings próbował ją sprzedać .

 • "Ustawa antyterrorystyczna wzbudzi kontrowersje, ale nie możemy popełnić błędów zach. Europy"

  ...„Pewność naszego bezpieczeństwa opieramy na tym, co mówią służby. Nie mamy zagrożenia terrorystycznego, chociaż mamy pełną świadomość tego, co dzieje się na zachodzie Europy, a tam sytuacja jest(...) zagrożenia terrorystycznego w Polsce, ale dziś nie ma do tego warunków i przesłanek” – zdradza minister. „Polska nie ma problemów, które ma zachód Europy - nie mamy dzielnic, do których nie zapuszcza...

 • Australia zaprzestała w poniedziałek wydawania wiz imigracyjnych i humanitarnych dla osób z państw Afryki Zachodniej, zmagających się z epidemią eboli. Władze w Canberze argumentują, że chcą w ten sposób ochronić kraj przed wirusem.

 • Kanada przestaje wydawać wizy osobom z Afryki Zach. w obawie przed ebolą

  Kanada dołączyła do Australii i zaprzestała w piątek wydawania wiz wjazdowych osobom z państw Afryki Zachodniej, które zmagają się z epidemią eboli. Powód jest ten sam - władze w Ottawie obawiają się, że wirus może przedostać się do ich kraju.

 • Obfite opady śniegu w płn.-zach. Europie sparaliżowały transport

  Śnieżyce w płn.-zach. Europie sparaliżowały we wtorek transport lotniczy, kolejowy i drogowy, pozbawiły mieszkańców prądu. We Francji, Belgii, W. Brytanii, Niemczech i Holandii zanotowano obfite opady śniegu na dziesięć dni przed kalendarzową wiosną.

 • "Joachim" niszczy Europę Zach. Wykoleił się pociąg

  Nad zachodnią Europą szaleje silny sztorm "Joachim". W północno-zachodniej części Francji setki tysięcy domów są bez prądu. Żywioł przemieścił się znad Oceanu Atlantyckiego nad północno-zachodnie Niemcy i Szwajcarię.

 • Nawet 70 procent Brytyjczyków i połowa wszystkich mężczyzn żyjących w Europie Zachodniej jest spokrewniona z egipskim faraonem Tutanchamonem.

 • Potężny wstrząs o sile 7,6 odnotowano w sobotę na zachodnim Pacyfiku; centrum monitorowania tsunami na Hawajach ostrzega, że po wstrząsach może nastąpić tsunami w zachodniej części Oceanu Spokojnego.

 • 21 ofiar śmiertelnych osunięć ziemi i powodzi na płn. zach.

  Co najmniej 21 osób poniosło śmierć od czwartku wskutek osunięć ziemi i powodzi wywołanych ulewnymi deszczami w prowincji Gansu (Kansu) na północnym zachodzie Chin - poinformowała w sobotę chińska agencja Xinhua, powołując się na lokalne władze.

 • Do Polski nadciąga groźna grypa z Europy Zach.

  Tymczasem w całym kraju systematycznie rośnie liczba zachorowań. Tylko w pierwszym tygodniu stycznia Państwowy Zakład Higieny odnotował 6249 zachorowań i podejrzeń zachorowań na grypę. Dla porównania(...) lekarze z województwa zachodniopomorskiego. W ciągu zaledwie trzech ostatnich miesięcy zachorowało tam ponad trzy i pół tysiąca osób. Do warszawskich przychodni tylko w styczniu zgłosiło się ponad...

Wideo na temat: zach
 • "Ustawa antyterrorystyczna wzbudzi kontrowersje, ale nie możemy popełnić błędów zach. Europy"

  „Pewność naszego bezpieczeństwa opieramy na tym, co mówią służby. Nie mamy zagrożenia terrorystycznego, chociaż mamy pełną świadomość tego, co dzieje się na zachodzie Europy, a tam sytuacja jest groźna. Pytanie, czy Polska jest terenem, który będzie atrakcyjny dla terrorystów’ – mówi gość Kontrwywiadu RMF FM, szef MSWiA Mariusz Błaszczak.

 • Konkurs wsadów

  ​Konkurs wsadów to zawsze jeden z najbardziej wyczekiwanych, oraz najbardziej spektakularny punkt weekendu gwiazd NBA. Przed ostatnie dwa lata równych sobie nie miał Zach LaVine z Minnesota Timberwolves. Tym razem walka była dużo bardziej wyrównana - niemal do samego końca o końcowe zwycięstwo rywalizowali Derrick Jones Jr i Glenn Robinson. Po pierwszej rundzie prowadził Jones, ale w drugiej