• Informacje na temat:

  zagórska

Artykuły na temat: zagórska
 • Rajd samochodem wokół krakowskich Błoń. Policja szuka pirata drogowego

  Policja ustala, kim był pirat, który w czwartek wieczorem jeździł samochodem po alejkach wokół Błoń. Rajd zarejestrował inny kierowca – informuje Anna Zbroja-Zagórska z biura prasowego małopolskiej policji.

 • Granat na krakowskim Ruczaju. Interwencja saperów

  Saperzy wywieźli w środę wieczorem granat znaleziony przez pracowników wycinających krzewy przy ul. Pszczelnej na krakowskim Ruczaju – poinformowała PAP Anna Zbroja-Zagórska z zespołu prasowego małopolskiej policji.

 • Nie żyje 33-letni mężczyzna ugodzony nożem w Nowej Hucie

  ...33-letni mężczyzna został w sobotę późnym wieczorem śmiertelnie raniony w Nowej Hucie w Krakowie. Policja zatrzymała podejrzanego 24-latka – poinformowała w niedzielę PAP Anna Zbroja-Zagórska z zespołu prasowego małopolskiej policji.

 • Kraków: 70-letni taksówkarz okradał pijanych klientów

  Krakowscy policjanci zatrzymali 70-latka, który od kilku miesięcy oferował w Krakowie usługi taksówkarskie pijanym klientom i w wyniku podstępu okradał ich konta - poinformowała we wtorek PAP Anna Zbroja-Zagórska z zespołu prasowego małopolskiej policji.

 • ​Małopolscy policjanci otrzymali maski antysmogowe

  Prawie 2 tys. masek antysmogowych trafiło już do małopolskich policjantów pracujących w terenie - poinformowała w środę sierż. Anna Zbroja-Zagórska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Ich używanie nie jest obowiązkowe.

 • Śmiertelny wypadek w galerii handlowej w Krakowie

  Zbroja-Zagórska z małopolskiej policji. Niestety, mimo reanimacji mężczyzna zmarł.

 • W weekend odbędzie się szereg inicjatyw związanych z IV Warszawskim Dniem Sąsiada. Bez wzajemnego zaufania nie jest możliwe sąsiedzkie współdziałanie - powiedziała Kornelia Zagórska koordynatorka warszawskich obchodów święta społeczności lokalnych.

 • Ze Zgorzelca do Pekinu

  ...18 lipca na STADE DE FRANCE w Paryżu rozegrany został Mityng Złotej Ligi w lekkiej atletyce. Anna Zagórska - Rostkowska wywalczyła prawo startu w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie.

 • Rosyjscy łyżwiarze figurowi Jelena Bierieżna i Anton Sicharulidze wygrali olimpijską rywalizację par sportowych. Po programie krótkim polacy dorota zagórska...

 • Kraków: Nie żyje 33-latek ugodzony nożem

  Policja zatrzymała 24-letniego mężczyznę podejrzewanego jako sprawcę tego śmiertelnego ugodzenia nożem. Mężczyzna nie był jeszcze przesłuchiwany - jest nietrzeźwy - powiedziała RMF FM Anna Zbroja-Zagórska z małopolskiej policji. Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy. Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer...

Dyskusje na temat: zagórska