• Informacje na temat:

  zając

Artykuły na temat: zając
 • Rafał Zając nowym prezydentem Stargardu

  Rafał Zając wygrał wybory na prezydenta Stargardu - informuje serwis "Głosu Szczecińskiego". Dotychczasowy zastępca prezydenta miasta zdobył 87,5 procent głosów.

 • Wicepremier, lider Polski Razem Jarosław Gowin poinformował, że do Polski Razem, a tym samym do obozu Zjednoczonej Prawicy, dołącza senator Józef Zając.

 • Józef Zając przechodzi do klubu senackiego PiS

  Józef Zając, senator wybrany z list Polskiego Stronnictwa Ludowego przechodzi do senackiego klubu Prawa i Sprawiedliwości. Poinformował o tym, przed posiedzeniem Senatu, marszałek Izby Stanisław Karczewski. Marszałek, dziękując senatorowi, powiedział, że PiS czuje się spadkobiercą ruchu ludowego.

 • Zmarł Kazimierz Zając, więzień z I transportu Polaków do Auschwitz

  Zmarł Kazimierz Zając, były więzień niemieckich obozów Auschwitz, do którego został deportowany w pierwszym transporcie Polaków 14 czerwca 1940 r., oraz Buchenwald. Odszedł 8 kwietnia. Miał 94 lata – podało Chrześcijańskie Stowarzyszenie Rodzin Oświęcimskich.

 • Wyniki wyborów 2018. Prezydent Rafał Zając wygrał w I turze

  Urzędujący prezydent Rafał Zając zdobywając 82,38 proc. głosów został wybrany w pierwszej turze wyborów prezydentem Stargardu (Zachodniopomorskie) - wynika z całkowitych, ale jeszcze nie opublikowanych danych ze wszystkich tamtejszych obwodowych komisji wyborczych.

 • Mł. insp. Irena Zając: Ciężko pogodzić się z faktem, że zginął człowiek

  ..."Podopieczni naszej fundacji pytają 'Dlaczego tak się stało?' i 'Jak ja sobie poradzę, co dalej?'. To są takie zwyczajne pytania zadawane na co dzień, w rodzaju 'Dlaczego to mnie spotkało?'. Ciężko pogodzić się z faktem, że zginął człowiek" - powiedziała mł. insp. w stanie spoczynku Irena Zając w Popołudniowej rozmowie w RMF FM. Prezes Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach...

 • Zając: Sprawa Wesołowskiego stała się symbolem

  ..."Sprawa Wesołowskiego wzbudza wielkie zainteresowanie na całym świecie. Stała się w pewnym sensie przypadkiem symbolicznym" - mówi w rozmowie z RMF FM Marek Zając, publicysta "Tygodnika Powszechnego". "Kolejne odsłony tej sytuacji będą dla papieża Franciszka i całego Kościoła testem wiarygodności" - podkreśla.

 • Ten zając to ma prawdziwy problem z ociepleniem klimatu

  Cały świat przejmuje się losem polarnego niedźwiedzia, tymczasem dla zająca amerykańskiego skutki globalnego ocieplenia klimatu mogą być równie kłopotliwe. Naukowcy z North Carolina State University i University of Montana zwracają na łamach czasopisma "Ecology Letters" uwagę, że zwierzę zmienia na zimę ubarwienie i przy braku śniegu jest widoczne jak na dłoni.

 • Euro 2016. Bogdan Zając: Portugalia ma Ronaldo, ale jej siłą jest kolektyw

  ...​Drugi trener piłkarskiej reprezentacji Polski Bogdan Zając przyznał, że chociaż Portugalia ma wielkie indywidualności w składzie, to jej siłą jest kolektyw. Obie drużyny zagrają w czwartek w Marsylii w ćwierćfinale Euro 2016.

 • Marcin Zając wznowił treningi

  Po czteromiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją w poniedziałek wznowił treningi doświadczony pomocnik chorzowskiego Ruchu Marcin Zając. 34-letni piłkarz urazu kolana nabawił się 11 kwietnia podczas meczu z Polonią Warszawa.

Zdjęcia na temat: zając
Wideo na temat: zając
Dyskusje na temat: zając