• Informacje na temat:

  zając

Artykuły na temat: zając
 • Rafał Zając nowym prezydentem Stargardu

  Rafał Zając wygrał wybory na prezydenta Stargardu - informuje serwis "Głosu Szczecińskiego". Dotychczasowy zastępca prezydenta miasta zdobył 87,5 procent głosów.

 • Wicepremier, lider Polski Razem Jarosław Gowin poinformował, że do Polski Razem, a tym samym do obozu Zjednoczonej Prawicy, dołącza senator Józef Zając.

 • Józef Zając przechodzi do klubu senackiego PiS

  Józef Zając, senator wybrany z list Polskiego Stronnictwa Ludowego przechodzi do senackiego klubu Prawa i Sprawiedliwości. Poinformował o tym, przed posiedzeniem Senatu, marszałek Izby Stanisław Karczewski. Marszałek, dziękując senatorowi, powiedział, że PiS czuje się spadkobiercą ruchu ludowego.

 • Zmarł Kazimierz Zając, więzień z I transportu Polaków do Auschwitz

  Zmarł Kazimierz Zając, były więzień niemieckich obozów Auschwitz, do którego został deportowany w pierwszym transporcie Polaków 14 czerwca 1940 r., oraz Buchenwald. Odszedł 8 kwietnia. Miał 94 lata – podało Chrześcijańskie Stowarzyszenie Rodzin Oświęcimskich.

 • Zając: Sprawa Wesołowskiego stała się symbolem

  ..."Sprawa Wesołowskiego wzbudza wielkie zainteresowanie na całym świecie. Stała się w pewnym sensie przypadkiem symbolicznym" - mówi w rozmowie z RMF FM Marek Zając, publicysta "Tygodnika Powszechnego". "Kolejne odsłony tej sytuacji będą dla papieża Franciszka i całego Kościoła testem wiarygodności" - podkreśla.

 • Ten zając to ma prawdziwy problem z ociepleniem klimatu

  Cały świat przejmuje się losem polarnego niedźwiedzia, tymczasem dla zająca amerykańskiego skutki globalnego ocieplenia klimatu mogą być równie kłopotliwe. Naukowcy z North Carolina State University i University of Montana zwracają na łamach czasopisma "Ecology Letters" uwagę, że zwierzę zmienia na zimę ubarwienie i przy braku śniegu jest widoczne jak na dłoni.

 • Euro 2016. Bogdan Zając: Portugalia ma Ronaldo, ale jej siłą jest kolektyw

  ...​Drugi trener piłkarskiej reprezentacji Polski Bogdan Zając przyznał, że chociaż Portugalia ma wielkie indywidualności w składzie, to jej siłą jest kolektyw. Obie drużyny zagrają w czwartek w Marsylii w ćwierćfinale Euro 2016.

 • Marcin Zając wznowił treningi

  Po czteromiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją w poniedziałek wznowił treningi doświadczony pomocnik chorzowskiego Ruchu Marcin Zając. 34-letni piłkarz urazu kolana nabawił się 11 kwietnia podczas meczu z Polonią Warszawa.

 • Stanisław Zając

  ...60-letni Stanisław Zając, przewodniczący klubu senackiego Prawa i Sprawiedliwości, zginął w katastrofie samolotu, towarzysząc prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu w podróży na uroczystości z okazji 70. rocznicy zbrodni katyńskiej.

 • Jan Zając: Ludzie zarządzający komunikacją wiedzą, że ciężko jest coś z internetu wykasować

  Według statystyk polski użytkownik internetu spędza dziennie przed monitorem 4,5 godziny. Mobilnie przed tabletem lub smartfonem 1,5. Razem daje to 6 godzin. Ponad 1/3 tego czasu - to czas spędzony w mediach społecznościowych. O tym jak się bada i analizuje naszą aktywność w internecie Tomasz Skory rozmawia z Janem Zającem, psychologiem, badaczem internetu, prezesem firmy Sotrender.

Zdjęcia na temat: zając
Wideo na temat: zając
 • Jarosław Zając na zlecenie wojska zakładał oświetlenie w Strefie Zero

 • Jarosław Zając na zlecenie wojska zakładał oświetlenie w Strefie Zero

 • Jarosław Zając na zlecenie wojska zakładał oświetlenie w Strefie Zero

Dyskusje na temat: zając