• Informacje na temat:

  zajal

Artykuły na temat: zajal
Zdjęcia na temat: zajal
 • Józef Grudzień
Wideo na temat: zajal
 • Kwiatkowski: Na drodze trafiają się ludzie, którymi rządzi agresja. Powinniśmy się szanować

  To najlepsza kolarska wiosna w wykonaniu Michała Kwiatkowskiego. Polski zawodnik wygrał Strade Bianche i Mediolan-San Remo, zajął drugie miejsce w Volta ao Algarve i Amstel Gold Race, a także był trzeci w Liège-Bastogne-Liège. Polak tym samym udowodnił, że poprzedni nieudany sezon był tylko wypadkiem przy pracy. "Dzięki wsparciu drużyny, rodziny, dziewczyny i wielu innych osób które zawsze we mnie wierzyły ta droga na szczyt była dużo łatwiejsza" - mówi Kwiatkowski w specjalnym wywiadzie dla...

 • Burmistrz Toronto żegna się z urzędem i przybija "żółwiki"

  Wyborcy z Toronto położyli kres erze znanego z alkoholowych i narkotykowych ekscesów burmistrza-skandalisty Roba Forda. Jego następcą zostanie umiarkowany konserwatysta John Tory. Poparło go ponad 40 procent głosujących. Drugie miejsce zajął brat dotychczasowego burmistrza - Doug. Rob Ford, który przechodzi obecnie leczenie onkologiczne, pozostanie w ratuszu jako członek rady miasta.

 • Chodnik wymaga remontu od lat. „Trudno przejść”

  Trudno przejść chodnikiem przy ulicy Różanej w Lublinie bez kontuzji czy połamanych obcasów. Podczas deszczu woda sięga łydek. Mieszkańcy od lat nie mogą się doprosić remontu. Cały czas odbijają się od kolejnych urzędników, dlatego poprosili o pomoc nas. Sprawą zajął się reporter RMF FM Krzysztof Kot, który interweniuje w ich imieniu.

Dyskusje na temat: zajal