• Informacje na temat:

  zajal

Artykuły na temat: zajal
 • ETPC zajął się skargami polskich maturzystów

  Trybunał w Strasburgu zajął się skargami maturzystów z 2011 r., którym unieważniono prace uznane za niesamodzielnie - poinformowała Helsińska Fundacja Praw Człowieka. Według skarżących, ich prawa naruszył brak możliwości zaskarżenia tego unieważnienia do sądu.

 • Sąd zajął aktywa Gazpromu w Holandii

  ​Ukraiński Naftohaz ogłosił, że holenderski sąd zajął aktywa spółek córek Gazpromu, aby uzyskać środki na spłatę kwoty 2,56 mld dolarów, którą rosyjski koncern ma spłacić Ukrainie w wyniku wyroku trybunału arbitrażowego w Sztokholmie. Wcześniej zamrożono szwajcarskie aktywa Gazpromu w spółkach Nord Stream AG i Nord Stream 2 AG.

 • ​Papież: Kościół za późno zajął się sprawą pedofilii

  Papież Franciszek powiedział w czwartek, że Kościół zbyt późno zajął się sprawą pedofilii w swoich szeregach. W przemówieniu do członków Papieskiej Komisji ds. Ochrony Nieletnich mówił, że sumienia uśpiła praktyka przenoszenia sprawców takich czynów.

 • Sąd Najwyższy nie zajął się sprawą Mariusza Kamińskiego

  Sąd Najwyższy nie rozpoznał w środę wniosku o odwieszenie postępowania kasacyjnego ws. Mariusza Kamińskiego i innych b. szefów CBA; sprawa została zwrócona do przewodniczącego Wydziału II Izby Karnej SN, bo jak oceniono, powinien zająć się nią skład wyznaczony do rozpoznania tej kasacji.

 • ​Episkopat zajął się narzeczonymi i rozwodnikami

  Biskupi apelują o kształtowanie właściwych postaw narzeczonych i przypominają, że osoby żyjące w nowych związkach po rozpadzie małżeństwa "nie są wyłączone z Kościoła".

 • PO chce, aby Sejm zajął się służbami specjalnymi

  Posłowie PO złożyli wniosek do marszałka Sejmu o zwołanie 7 maja tajnego posiedzenia Izby w związku z licznymi wątpliwościami w zakresie legalności działalności i sposobu kierowania CBA i innymi służbami - poinformował w poniedziałek poseł PO Marcin Kierwiński.

 • Puchar Świata w PjongCzang. Kamil Stoch zajął trzecie miejsce

  Kamil Stoch zajął trzecie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Pjongczangu. Zwyciężył Austriak Stefan Kraft, a drugie miejsce zajął Niemiec Andreas Wellinger.

 • Zawody w Bad Mitterndorf: Bez Polaka na podium, Hula zajął 16. miejsce

  Stefan Hula zajął 16. - najwyższe spośród Polaków - miejsce w zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich na mamucim obiekcie w Bad Mitterndorf. Wygrał Norweg Andreas Stjernen, a prowadzenie w klasyfikacji generalnej PŚ utrzymał 23. w sobotę Kamil Stoch.

 • Szydło: Doradzam Macronowi, żeby zajął się sprawami swojego kraju

  "Doradzam prezydentowi Francji Emmanuelowi Macronowi, żeby zajął się sprawami swojego kraju. O przyszłości Europy nie będzie decydował prezydent Francji, tylko wszyscy członkowie wspólnoty" - powiedziała premier Beata Szydło dla portalu wPolityce.pl

 • Tajemnicze rozbłyski nad krakowską Nową Hutą. Sprawą zajął się WIOŚ

  Nietypowe rozbłyski nad krakowską Nową Hutą. Po interwencji naszego dziennikarza sprawą zajął się Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska. Nietypowe nocne zjawiska, przypominające wybuchy, zarejestrowała kamera RMF FM.

Zdjęcia na temat: zajal
 • Józef Grudzień
Wideo na temat: zajal
 • Kwiatkowski: Na drodze trafiają się ludzie, którymi rządzi agresja. Powinniśmy się szanować

  To najlepsza kolarska wiosna w wykonaniu Michała Kwiatkowskiego. Polski zawodnik wygrał Strade Bianche i Mediolan-San Remo, zajął drugie miejsce w Volta ao Algarve i Amstel Gold Race, a także był trzeci w Liège-Bastogne-Liège. Polak tym samym udowodnił, że poprzedni nieudany sezon był tylko wypadkiem przy pracy. "Dzięki wsparciu drużyny, rodziny, dziewczyny i wielu innych osób które zawsze we mnie wierzyły ta droga na szczyt była dużo łatwiejsza" - mówi Kwiatkowski w specjalnym wywiadzie dla...

 • Burmistrz Toronto żegna się z urzędem i przybija "żółwiki"

  Wyborcy z Toronto położyli kres erze znanego z alkoholowych i narkotykowych ekscesów burmistrza-skandalisty Roba Forda. Jego następcą zostanie umiarkowany konserwatysta John Tory. Poparło go ponad 40 procent głosujących. Drugie miejsce zajął brat dotychczasowego burmistrza - Doug. Rob Ford, który przechodzi obecnie leczenie onkologiczne, pozostanie w ratuszu jako członek rady miasta.

 • Chodnik wymaga remontu od lat. „Trudno przejść”

  Trudno przejść chodnikiem przy ulicy Różanej w Lublinie bez kontuzji czy połamanych obcasów. Podczas deszczu woda sięga łydek. Mieszkańcy od lat nie mogą się doprosić remontu. Cały czas odbijają się od kolejnych urzędników, dlatego poprosili o pomoc nas. Sprawą zajął się reporter RMF FM Krzysztof Kot, który interweniuje w ich imieniu.

Dyskusje na temat: zajal