• Informacje na temat:

  zajal

Artykuły na temat: zajal
 • ETPC zajął się skargami polskich maturzystów

  Trybunał w Strasburgu zajął się skargami maturzystów z 2011 r., którym unieważniono prace uznane za niesamodzielnie - poinformowała Helsińska Fundacja Praw Człowieka. Według skarżących, ich prawa naruszył brak możliwości zaskarżenia tego unieważnienia do sądu.

 • Sąd zajął aktywa Gazpromu w Holandii

  ​Ukraiński Naftohaz ogłosił, że holenderski sąd zajął aktywa spółek córek Gazpromu, aby uzyskać środki na spłatę kwoty 2,56 mld dolarów, którą rosyjski koncern ma spłacić Ukrainie w wyniku wyroku trybunału arbitrażowego w Sztokholmie. Wcześniej zamrożono szwajcarskie aktywa Gazpromu w spółkach Nord Stream AG i Nord Stream 2 AG.

 • ​Papież: Kościół za późno zajął się sprawą pedofilii

  Papież Franciszek powiedział w czwartek, że Kościół zbyt późno zajął się sprawą pedofilii w swoich szeregach. W przemówieniu do członków Papieskiej Komisji ds. Ochrony Nieletnich mówił, że sumienia uśpiła praktyka przenoszenia sprawców takich czynów.

 • Sąd Najwyższy nie zajął się sprawą Mariusza Kamińskiego

  Sąd Najwyższy nie rozpoznał w środę wniosku o odwieszenie postępowania kasacyjnego ws. Mariusza Kamińskiego i innych b. szefów CBA; sprawa została zwrócona do przewodniczącego Wydziału II Izby Karnej SN, bo jak oceniono, powinien zająć się nią skład wyznaczony do rozpoznania tej kasacji.

 • ​Episkopat zajął się narzeczonymi i rozwodnikami

  Biskupi apelują o kształtowanie właściwych postaw narzeczonych i przypominają, że osoby żyjące w nowych związkach po rozpadzie małżeństwa "nie są wyłączone z Kościoła".

 • PO chce, aby Sejm zajął się służbami specjalnymi

  Posłowie PO złożyli wniosek do marszałka Sejmu o zwołanie 7 maja tajnego posiedzenia Izby w związku z licznymi wątpliwościami w zakresie legalności działalności i sposobu kierowania CBA i innymi służbami - poinformował w poniedziałek poseł PO Marcin Kierwiński.

 • Łódź: Komornik zajął Misia Uszatka i Coralgola

  W tym tygodniu w siedzibie Muzeum Animacji Se-Ma-For pojawił się komornik. Zabrał figurki Misia Uszatka, Coralgola i bohaterów filmów Piotruś i Wilk – informuje "Dziennik Łódzki".

 • Puchar Świata w PjongCzang. Kamil Stoch zajął trzecie miejsce

  Kamil Stoch zajął trzecie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Pjongczangu. Zwyciężył Austriak Stefan Kraft, a drugie miejsce zajął Niemiec Andreas Wellinger.

 • Jarosław Gowin: Nie sądzę, by TSUE zajął stanowisko ws. pytań sędziów SN

  "Nie sądzę, by Trybunał Sprawiedliwości UE zajął stanowisko w sprawie pytań sędziów SN. Gdyby zajął, byłoby to potwierdzenie obaw tych, którzy uważają, że podejmowane są próby stworzenia europejskiego superpaństwa zdolnego uchylać demokratyczne decyzje rządów i parlamentów" - ocenił wicepremier Jarosław Gowin.

 • Zawody w Bad Mitterndorf: Bez Polaka na podium, Hula zajął 16. miejsce

  Stefan Hula zajął 16. - najwyższe spośród Polaków - miejsce w zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich na mamucim obiekcie w Bad Mitterndorf. Wygrał Norweg Andreas Stjernen, a prowadzenie w klasyfikacji generalnej PŚ utrzymał 23. w sobotę Kamil Stoch.

Zdjęcia na temat: zajal
 • Józef Grudzień
Wideo na temat: zajal
 • Kwiatkowski: Na drodze trafiają się ludzie, którymi rządzi agresja. Powinniśmy się szanować

  To najlepsza kolarska wiosna w wykonaniu Michała Kwiatkowskiego. Polski zawodnik wygrał Strade Bianche i Mediolan-San Remo, zajął drugie miejsce w Volta ao Algarve i Amstel Gold Race, a także był trzeci w Liège-Bastogne-Liège. Polak tym samym udowodnił, że poprzedni nieudany sezon był tylko wypadkiem przy pracy. "Dzięki wsparciu drużyny, rodziny, dziewczyny i wielu innych osób które zawsze we mnie wierzyły ta droga na szczyt była dużo łatwiejsza" - mówi Kwiatkowski w specjalnym wywiadzie dla...

 • Burmistrz Toronto żegna się z urzędem i przybija "żółwiki"

  Wyborcy z Toronto położyli kres erze znanego z alkoholowych i narkotykowych ekscesów burmistrza-skandalisty Roba Forda. Jego następcą zostanie umiarkowany konserwatysta John Tory. Poparło go ponad 40 procent głosujących. Drugie miejsce zajął brat dotychczasowego burmistrza - Doug. Rob Ford, który przechodzi obecnie leczenie onkologiczne, pozostanie w ratuszu jako członek rady miasta.

 • Chodnik wymaga remontu od lat. „Trudno przejść”

  Trudno przejść chodnikiem przy ulicy Różanej w Lublinie bez kontuzji czy połamanych obcasów. Podczas deszczu woda sięga łydek. Mieszkańcy od lat nie mogą się doprosić remontu. Cały czas odbijają się od kolejnych urzędników, dlatego poprosili o pomoc nas. Sprawą zajął się reporter RMF FM Krzysztof Kot, który interweniuje w ich imieniu.

Dyskusje na temat: zajal