• Informacje na temat:

  zajcew

Artykuły na temat: zajcew
 • Córka oligarchy rozjechała ludzi. Ojciec oferuje miliony, by kupić jej wolność

  Wasyl Zajcew, ojczym 20-latki, która swoim luksusowym autem rozjechała na chodniku w Charkowie 5 osób, rozpoczął negocjacje finansowe z rodzinami ofiar. Oferuje im około 1 milion 240 tysięcy euro rekompensaty, by tylko nie zeznawali w sądzie przeciwko Olenie. Jeśli przyjmą pieniądze i przystaną na warunki oligarchy, jego córka może uniknąć 10 lat więzienia – podała ukraińska telewizja Wiesti.

 • MSZ Rosji wyraziło dziś zdumienie z powodu oskarżania szefa Rosyjskiego Centrum Nauki i Kultury w Waszyngtonie o pracę dla wywiadu; według amerykańskich mediów FBI podejrzewa Jurija Zajcewa o próby werbowania młodych Amerykanów.

 • Córka oligarchy rozjechała ludzi na chodniku. Łzy skruchy i miliony tatusia nie pomogą?

  Olena Zajcewa, 20-letnia studentka z Charkowa na Ukrainie, wjechała samochodem w tłum ludzi na chodniku. Zabiła pięć osób i raniła sześć kolejnych, w tym kobietę w ciąży. Prawdopodobnie była pod wpływem narkotyków. Została tymczasowo aresztowana na dwa miesiące, bez możliwości wyjścia na wolność za kaucją. A nie byłoby z tym problemów, ponieważ Olena jest córką milionera.

 • Polska i Czechy powinny mieć świadomość, że rozmieszczenie na ich terytorium elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej będzie miało negatywne konsekwencje dla ich bezpieczeństwa - oświadczył w czwartek Jurij Zajcew, ekspert z Akademii Nauk Inżynieryjnych w Moskwie.

 • PŚ w biathlonie: Wygrana Neuner w Oslo, Polki daleko

  Magdalena Neuner wygrała bieg na dochodzenie na 10 km biathlonowego Pucharu Świata, który odbył się w Oslo-Holmenkollen. Niemka wyprzedziła Rosjankę Olgę Zajcewą, a trzecia była Białorusinka Daria Domraczewa. Najlepsza z Polek - Magdalena Gwizdoń - zajęła 27. miejsce.

 • Biathlon: Neuner mistrzynią, Polki daleko

  Niemka Magdalena Neuner zdobyła złoty medal olimpijski w biathlonowym biegu na 12,5 km ze startu wspólnego. Na trasie w Whistler wyprzedziła Rosjankę Olgę Zajcewą i swoją rodaczkę Simone Hauswald. Najlepsza z Polek Krystyna Pałka była 20. Weronika Nowakowska zajęła 21., a Agnieszka Cyl 23. miejsce.

 • Na targach książki zaprezentowano... trzytomową antologię przemówień Putina

  Antologię zatytułowaną "Bezpośrednie przemówienia" można kupić za 1800 rubli (ok. 100 zł) i - jak donosi francuska agencja AFP - na targach znajdowała ona nabywców. Szef moskiewskiego wydawnictwa Zwonnica-MG, Gieorgij Zajcew, reklamuje ją jako "unikatowy portret naszej epoki" i zachęca czytelników do sięgnięcia po tę nieodzowną - jak przekonuje - pozycję. Chętni znajdą tam wybór orędzi do narodu...

 • Siatkarskie MŚ: Fenomenalny początek gospodarzy

  ...faktu, że mieli bardziej stabilny serwis. W rezultacie "Azzurri" z łatwością wygrywali wszystkie partie. Najwięcej punktów we włoskiej drużynie zdobył Iwan Zajcew (16 punktów). Włochy - Japonia 3:0 (25:20, 25:21, 25:23) Włochy: Giannelli, Juantorena, Mazzone, Zajcew, Lanza, Anzani, Colaci (libero) oraz Nelli. Japonia: Otake, Yamauchi, Yanagida, Ishikawa, Ri, Sekita, Tsuiki (libero) oraz...

 • Ukraina: Są wyniki badań sprawczyni wypadku w Charkowie

  ...światło, po czym jej samochód zderzył się z pojazdem terenowym i wpadł na chodnik. Na miejscu zginęło pięć osób, a sześć zostało rannych. Sprawczyni wypadku to Ołena Zajcewa. Wcześniej trzykrotnie karano ją mandatami za przejazd na czerwonym świetle i przekraczanie prędkości. Pochodzący z Charkowa doradca szefa MSW Ukrainy Anton Heraszczenko oświadczył, że w momencie wypadku Zajcewa ścigała się ulicami...

 • Nawrocki ostro krytykuje MŚ. "Rzecz niedopuszczalna i kuriozalna"

  .... Juantorena, Zajcew i Atanasijevic Z jednej strony mamy Iwana Zajcewa i Osmany Juantorenę we włoskiej reprezentacji, a z drugiej - Aleksandara Atanasijevicia, Srecko Lisinaca i Urosa Kovacevicia...

Dyskusje na temat: zajcew