• Informacje na temat:

  zak

Artykuły na temat: zak
 • ​O. Żak o ks. Jankowskim: Sprawę trzeba zbadać

  "Sprawę ks. Jankowskiego trzeba zbadać ze względu na dobro ofiar i Kościoła. Wierni mają prawo wiedzieć, jakie są fakty" - powiedział koordynator Konferencji Episkopatu Polski ds. ochrony dzieci i młodzieży o. Adam Żak.

 • Polskim studentom daleko do krezusów. Raport o portfelach żaków

  Polski student ma do dyspozycji średnio 2 tys. zł miesięcznie. Tak wynika z najnowszego raportu Związku Banków Polskich. Na ten budżet składają się zarobki studenta, pieniądze od rodziców i stypendia. Tuż przed startem roku akademickiego sprawdzamy, jak wygląda portfel i koszty życia naszych żaków.

 • Nowak najskuteczniejszy w ZAK-sie

  Jednym z lepiej wykonywanych elementów w tym meczu była współpraca Łukasza Żygadły z Marcinem Nowakiem. W efekcie kapitan naszego zespołu zdobył najwięcej, bo aż 16 puntków. Miał przy tym skuteczność na poziomie 80%. Dobra postawa w całym spotkaniu nie uszła uwadze obserwatorom, którzy przyznali Marcinowi nagrodę MVP meczu. Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony ZAK S.A. Kędzierzyn- Koźle.

 • Tajemnicze spotkanie premiera z Solorzem-Żakiem? Giertych reaguje

  ...w drugim czytaniu w Sejmie. Zakładała, że w razie obniżenia sumy funduszy własnych banku poniżej wymaganego w Prawie bankowym poziomu albo powstania niebezpieczeństwa takiego obniżenia Komisja Nadzoru(...). Podobnej treści poprawka znalazła się jeszcze w innej z ustaw, nad którą prace nie zakończyły się jeszcze w parlamencie.

 • "GW": Były szef KNF rekomendował prawnika do banku Solorza-Żaka

  Getin Noble Bank Leszka Czarneckiego to nie jedyne miejsce, do którego były szef KNF Marek Chrzanowski polecał Grzegorza Kowalczyka. Rzecznik Polsatu potwierdził, że to właśnie Chrzanowski rekomendował tego prawnika do rady nadzorczej Plus Banku, należącego do Zygmunta Solorza-Żaka - informuje "Gazeta Wyborcza". Kowalczyk zasiada w radzie nadzorczej Plus Banku.

 • "GW": Szef KNF rekomendował prawnika do banku Zygmunta Solorza-Żaka

  Getin Noble Bank Leszka Czarneckiego to nie jedyne miejsce, do którego szef KNF Marek Chrzanowski polecał Grzegorza Kowalczyka. Rzecznik Polsatu potwierdził, że to właśnie Chrzanowski rekomendował tego prawnika do rady nadzorczej Plus Banku, należącego do Zygmunta Solorza-Żaka - informuje "Gazeta Wyborcza". Kowalczyk zasiada w radzie nadzorczej Plus Banku.

 • Piłkarski turniej żaków

  W Centrum Sportowo-Widowiskowym w Kozach 15 grudnia rozegrano Turniej Halowy Żaków rocznika 1998 i młodszych.

 • Finał rozgrywek żaków

  Na obiektach bielskiego Rekordu rozegrany został turniej finałowy rozgrywek żaków. W rozgrywkach brało udział 12 drużyn w 4 grupach po 3 zespoły. Do turnieju finałowego awansowali zwycięzcy swoich grup: MRKS/UMKS Czechowice-Dziedzice, Rekord Bielsko-Biała, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Zapora Wapienica.

 • Trzech graczy ZAK S.A. w kadrze na preeliminacje

  W szerokiej kadrze znalazło się miejsce dla trzech graczy ZAK S.A. - Bartosza Kurka, Jakuba Jarosza oraz Łukasza Żygadło. Zwraca uwagę brak w kadrze atakującego Jastrzębskiego Węgla, Roberta Prygla. Nie powróci także do reprezentacji Dawid Murek, o czym spekulowała niedawno prasa. Jako trzeci rozgrywający w miejsce kontuzjowanego Grzegorza Pilarza (również zawodnika ZAK S.A.) tym razem...

 • "Student, żebrak, ale PAN". Tak biesiadowali i pojedynkowali się wrocławscy żacy!

  Zawieszki piwne i winne, czyli nagrody za sukcesy w… biesiadowaniu, oryginalne stroje czy zastawę ze studenckich imprez z przełomu XIX i XX wieku możecie obejrzeć na nowej wystawie Uniwersytetu Wrocławskiego!

Zdjęcia na temat: zak
 • "Autoportret" Eugeniusz Zak
Wideo na temat: zak