• Informacje na temat:

  zak

Artykuły na temat: zak
 • Polskim studentom daleko do krezusów. Raport o portfelach żaków

  Polski student ma do dyspozycji średnio 2 tys. zł miesięcznie. Tak wynika z najnowszego raportu Związku Banków Polskich. Na ten budżet składają się zarobki studenta, pieniądze od rodziców i stypendia. Tuż przed startem roku akademickiego sprawdzamy, jak wygląda portfel i koszty życia naszych żaków.

 • Nowak najskuteczniejszy w ZAK-sie

  Jednym z lepiej wykonywanych elementów w tym meczu była współpraca Łukasza Żygadły z Marcinem Nowakiem. W efekcie kapitan naszego zespołu zdobył najwięcej, bo aż 16 puntków. Miał przy tym skuteczność na poziomie 80%. Dobra postawa w całym spotkaniu nie uszła uwadze obserwatorom, którzy przyznali Marcinowi nagrodę MVP meczu. Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony ZAK S.A. Kędzierzyn- Koźle.

 • Piłkarski turniej żaków

  W Centrum Sportowo-Widowiskowym w Kozach 15 grudnia rozegrano Turniej Halowy Żaków rocznika 1998 i młodszych.

 • Finał rozgrywek żaków

  Na obiektach bielskiego Rekordu rozegrany został turniej finałowy rozgrywek żaków. W rozgrywkach brało udział 12 drużyn w 4 grupach po 3 zespoły. Do turnieju finałowego awansowali zwycięzcy swoich grup: MRKS/UMKS Czechowice-Dziedzice, Rekord Bielsko-Biała, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Zapora Wapienica.

 • Trzech graczy ZAK S.A. w kadrze na preeliminacje

  W szerokiej kadrze znalazło się miejsce dla trzech graczy ZAK S.A. - Bartosza Kurka, Jakuba Jarosza oraz Łukasza Żygadło. Zwraca uwagę brak w kadrze atakującego Jastrzębskiego Węgla, Roberta Prygla. Nie powróci także do reprezentacji Dawid Murek, o czym spekulowała niedawno prasa. Jako trzeci rozgrywający w miejsce kontuzjowanego Grzegorza Pilarza (również zawodnika ZAK S.A.) tym razem...

 • "Student, żebrak, ale PAN". Tak biesiadowali i pojedynkowali się wrocławscy żacy!

  Zawieszki piwne i winne, czyli nagrody za sukcesy w… biesiadowaniu, oryginalne stroje czy zastawę ze studenckich imprez z przełomu XIX i XX wieku możecie obejrzeć na nowej wystawie Uniwersytetu Wrocławskiego!

 • Military Żak

  Już po raz piąty, w Warszawie, w dniach 8 - 10 maja br. odbyły się Ogólnopolskie Zawody Sprawnościowo - Obronne Młodzieży Akademickiej. Swój udział, po raz czwarty, w turnieju zaznaczyli również, studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka z Sanoka.

 • ​O. Żak: Potrzebny obowiązek zgłaszania do KEP spraw dot. pedofilii w Kościele

  O. Żak odniósł się w ten sposób do sprawy księdza Romana B., który został skazany za stosunki seksualne z 13-latką. Po opuszczeniu więzienia w 2012 r. ksiądz zamieszkał w domu zakonnym w podpoznańskim Puszczykowie. Pozostawiono mu możliwość sprawowania mszy św. w kaplicy zakonnej, która nie jest kaplicą publiczną. Do ubiegłego tygodnia, kiedy to sprawa została nagłośniona przez media oraz gdy...

 • Reprezentanci klubu MKS Żak wrócili z zawodów o Puchar Polski Taekwon-do Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów z medalami.

 • "Od sztubaka do żaka"

  W najbliższą środę rusza na Uniwersytecie Warszawskim II edycja cyklu spotkań "Od sztubaka do żaka".

Zdjęcia na temat: zak
 • "Autoportret" Eugeniusz Zak
Wideo na temat: zak