• Informacje na temat:

  żakowski

Artykuły na temat: żakowski
 • ​Jacek Żakowski wygrał proces z wydawcą książki "Resortowe dzieci"

  Dziennikarz Jacek Żakowski prawomocnie wygrał proces cywilny z wydawcą książki "Resortowe dzieci. Media", który ma go przeprosić w kilku mediach i zapłacić 50 tys. zł zadośćuczynienia za przypisanie mu powiązań ze służbami specjalnymi PRL.

 • ​Jacek Żakowski przegrał zakład z młodym działaczem PiS-u

  W lutym w programie "Bez retuszu" w TVP Info publicysta Jacek Żakowski założył się z biorącym udział w dyskusji Mateuszem Rojewskim z Forum Młodych PiS, że Bronisław Komorowski wygra wybory prezydenckie w pierwszej turze. Stawką był mały fiat. Panowie uścisnęli sobie dłonie i zakład został przypieczętowany.  Jacek Żakowski słowa dotrzymał i w niedzielę w studiu TVP Info pojawił się czerwony...

 • Jacek Żakowski laureatem nagrody AI 2008

  Jacek Żakowski otrzymał "Pióro Nadziei" - przyznawaną przez Amnesty International nagrodę dla autora najlepszego tekstu poświęconego tematyce praw człowieka.

 • Dzisiejsze święto dziennikarzy, a takim świętem jest niewątpliwie przyznanie nagród pisma "PRESS" . O kondycji polskiego dziennikarstwa Barbara Górska rozmawia z Jackiem Żakowskim i Andrzejem Jonasem.

 • Zamach na lotnisku w Stambule w rocznicę ogłoszenia kalifatu?

  Tak zwane Państwo Islamskie prawdopodobnie stało za wczorajszymi zamachami w Stambule - mówi dziennikarz Jedynki Michał Żakowski, specjalizujący się w kwestiach Bliskiego Wschodu. W atakach zamachowców-samobójców na międzynarodowym lotnisku Ataturka zginęło 36 osób, a ponad 140 zostało rannych.

 • "Tomba" żegna się z OKS-em

  Tomasz Żakowski jest piątym piłkarzem, z którego usług zrezygnował trener Andrzej Nakielski.

 • Donald Tusk wyróżniony Wiktorem dla polityka 2014 roku

  Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk otrzymał Wiktora dla polityka 2014 roku. Super Wiktory za całokształt pracy i twórczości otrzymali: Stefan Bratkowski, Juliusz Braun, Krzysztof Zanussi, Jacek Żakowski oraz prof. Jerzy Bralczyk.

 • ...3. Skrzydło Lotnictwa Transportowego w Powidzu (woj. wielkopolskie) od środy będzie miało nowego dowódcę. Pułkownik pilot Sławomir Żakowski zastąpi na tym stanowisku generała brygady pilota Tadeusza Mikutela. Dziś w Powidzu odbyło się przekazanie obowiązków.

 • Są dwie taktyki , które przyjął Donald Tusk w sprawie afery taśmowej. Pierwsza, ta najbardziej oczywista – to tłumaczenie, że za wszystkim stoją Rosjanie. Jej porte-parole, chyba nieoczekiwanie dla samego siebie, został Jacek Żakowski, kiedy w stacji Tok FM ruszył z furią na Krzysztofa Szczerskiego, posła PiS, byłego wiceministra spraw zagranicznych.

 • Lepper: W premierze nie ma człowieczeństwa

  Andrzej Lepper, przewodniczący Samoobrony, w rozmowie z Jackiem Żakowskim ujawnia prawdziwą naturę premiera Jarosława Kaczyńskiego.

Zdjęcia na temat: żakowski