• Informacje na temat:

  żal

Artykuły na temat: żal
 • ...potrzebne. A jednak żal czasów, kiedy procesja w okolicach Notre Dame mogła iść jakby nigdy nic. Nieprawdaż, Francjo? Roman Graczyk...

 • Schetyna: Żal, zabrakło inicjatywy prezydenta

  ...- Żal, że nie ma wspólnych, ponadpolitycznych obchodów Święta Niepodległości w Warszawie; zabrakło zapowiedzianej wcześniej inicjatywy prezydenta Andrzeja Dudy - ocenił w czwartek przewodniczący PO Grzegorz Schetyna.

 • Waszczykowski dla "DGP": Żal będzie odchodzić

  ..."Zacznę od tego, że się wyśpię" - tak w piątkowym "Dzienniku Gazecie Prawnej" minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski odpowiedział na pytanie o plany na życie po odejściu z MSZ. Zastrzegł, że odejście przewiduje "po piątej kadencji PiS" i że "żal będzie odchodzić".

 • ​Stany Zjednoczone wystąpią z UNESCO. "Wyrażamy głęboki żal"

  ...poglądów, punktu widzenia i opinii". Waszyngton deklaruje jednak gotowość do współpracy jako państwo ze statusem obserwatora. Dyrektor generalna UNESCO Irina Bokova wyraziła "głęboki żal" w związku...

 • Netanjahu wyraził żal po śmierci byłego prezydenta Peresa

  Premier Izraela Benjamin Netanjahu wyraził w środę żal z powodu śmierci byłego prezydenta Szimona Peresa. W rządowym oświadczeniu zapowiedziano ponadto, że tego dnia odbędzie się specjalne posiedzenie gabinetu, a premier wystosuje orędzie do rodaków.

 • Prezydent: Wiadomość o tym dramacie wywołuje mój głęboki smutek i żal

  ...​"Wiadomość o dramacie, który się wydarzył, wywołuje mój głęboki smutek i żal. Nie sposób wyobrazić sobie, jak wielki ból odczuwają w tym momencie bliscy uczestników obozu" - napisał w liście do rodzin poszkodowanych w nawałnicy w Suszku (pomorskie) harcerzy prezydent Andrzej Duda.

 • Waszczykowski: Żal będzie odchodzić. Zacznę od tego, że się wyśpię

  ..."Zacznę od tego, że się wyśpię" - tak w "Dzienniku Gazecie Prawnej" minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski odpowiedział na pytanie o plany na życie po odejściu z MSZ. Zastrzegł, że odejście przewiduje "po piątej kadencji PiS" i że "żal będzie odchodzić".

 • W Jarosławiu pamiętają Niemcowa jako odważnego polityka, który starał się zawsze postępować uczciwie. Jego śmierć nazywają wielką stratą dla Rosji. "Żal mi samego Borysa Niemcowa, ale i żal mi naszego kraju, w którym coś takiego się wydarzyło. Ci, którzy tego nie dostrzegają, to nieszczęśliwi ludzie" - twierdzi w rozmowie z Polskim Radiem jedna z jarosławskich opozycjonistek. W związku...

 • Szef FBI wyraził żal. Przeprosin brak

  Dyrektor FBI James Comey w liście przekazanym ambasadorowi RP w Waszyngtonie Ryszardowi Schnepfowi nie przeprosił Polski za powiązanie jej z niemieckimi ludobójcami Żydów, a jedynie wyraził żal.

 • Nieoficjalnie: Część posłów Platformy ma żal do Grzegorza Schetyny

  Większość parlamentarzystów klubu Platformy Obywatelskiej z aprobatą przyjęła decyzję o zawieszeniu protestu, który od 16 grudnia trwał w sali plenarnej Sejmu. Jest jednak grupa głównie młodych posłów, która ma do szefa partii Grzegorza Schetyny żal o to, jak rozegrał sprawę - wynika z informacji Polskiej Agencji Prasowej. Jak ocenia jeden z polityków: Schetyna „napompował oczekiwania”, a później...

Zdjęcia na temat: żal
Wideo na temat: żal
Dyskusje na temat: żal