• Informacje na temat:

  żal

Artykuły na temat: żal
 • ...potrzebne. A jednak żal czasów, kiedy procesja w okolicach Notre Dame mogła iść jakby nigdy nic. Nieprawdaż, Francjo? Roman Graczyk...

 • Wędkarzu, czy ci nie żal?

  Popularne także w Polsce wędkowanie w systemie catch & release, czyli złap i wypuść, którego celem jest ochrona ryb, nie do końca spełnia pokładane w nim nadzieje. Opublikowane na łamach czasopisma "The Journal of Experimental Biology" wyniki badań wskazują, że zranienia poważnie utrudniają wypuszczonym rybom odżywianie - nawet jeśli wędkarze stosują bardziej humanitarne, bezzadziorowe haczyki. Naukowcy z międzynarodowego zespołu pod kierunkiem badaczy z University of California w Riverside...

 • Schetyna: Żal, zabrakło inicjatywy prezydenta

  ...- Żal, że nie ma wspólnych, ponadpolitycznych obchodów Święta Niepodległości w Warszawie; zabrakło zapowiedzianej wcześniej inicjatywy prezydenta Andrzeja Dudy - ocenił w czwartek przewodniczący PO Grzegorz Schetyna.

 • Waszczykowski dla "DGP": Żal będzie odchodzić

  ..."Zacznę od tego, że się wyśpię" - tak w piątkowym "Dzienniku Gazecie Prawnej" minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski odpowiedział na pytanie o plany na życie po odejściu z MSZ. Zastrzegł, że odejście przewiduje "po piątej kadencji PiS" i że "żal będzie odchodzić".

 • ​Suski: Mam wielki żal do pana prezydenta

  Prezydent Andrzej Duda będzie musiał się ciężko napracować, żeby odzyskać mój głos - powiedział we wtorek szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski w kontekście weta prezydenta tzw. ustawy degradacyjnej. Dodał, że do prezydenta ma żal, a samą decyzją jest zdziwiony i rozczarowany.

 • ​Stany Zjednoczone wystąpią z UNESCO. "Wyrażamy głęboki żal"

  ...poglądów, punktu widzenia i opinii". Waszyngton deklaruje jednak gotowość do współpracy jako państwo ze statusem obserwatora. Dyrektor generalna UNESCO Irina Bokova wyraziła "głęboki żal" w związku...

 • Netanjahu wyraził żal po śmierci byłego prezydenta Peresa

  Premier Izraela Benjamin Netanjahu wyraził w środę żal z powodu śmierci byłego prezydenta Szimona Peresa. W rządowym oświadczeniu zapowiedziano ponadto, że tego dnia odbędzie się specjalne posiedzenie gabinetu, a premier wystosuje orędzie do rodaków.

 • Prezydent: Wiadomość o tym dramacie wywołuje mój głęboki smutek i żal

  ...​"Wiadomość o dramacie, który się wydarzył, wywołuje mój głęboki smutek i żal. Nie sposób wyobrazić sobie, jak wielki ból odczuwają w tym momencie bliscy uczestników obozu" - napisał w liście do rodzin poszkodowanych w nawałnicy w Suszku (pomorskie) harcerzy prezydent Andrzej Duda.

 • Waszczykowski: Żal będzie odchodzić. Zacznę od tego, że się wyśpię

  ..."Zacznę od tego, że się wyśpię" - tak w "Dzienniku Gazecie Prawnej" minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski odpowiedział na pytanie o plany na życie po odejściu z MSZ. Zastrzegł, że odejście przewiduje "po piątej kadencji PiS" i że "żal będzie odchodzić".

 • Lewandowski ma żal do szefów Bayernu. "Nikt mnie nie bronił"

  Robert Lewandowski wyraził żal, że w kwietniu i maju, gdy był ostro krytykowany, nikt z szefów monachijskiego klubu nie stanął w jego obronie. Polski piłkarz podkreślił przy tym, że w tej chwili porzucił już plany transferowe i jego serce "znów bije dla Bayernu".

Zdjęcia na temat: żal
Wideo na temat: żal
Dyskusje na temat: żal