• Informacje na temat:

  zaleski

Artykuły na temat: zaleski
 • Ks. Isakowicz-Zaleski: Ukraińcy dokonali ludobójstwa

  W latach 40. XX wieku na Wołyniu doszło do ludobójstwa - mówił w środę w Gdańsku ks. Isakowicz-Zaleski. Podkreślał, że III RP nie wyjaśniła tej sprawy, bo przeszkadza jej w tym poprawność polityczna.

 • ​Ks. Isakowicz-Zaleski: Przemysław Żurawski vel Grajewski znów szokuje

  Wypowiedzi prezydenckiego doradcy, jak i innych osób z tego obozu, mają na celu nie tylko ocieplić wizerunek współczesnych banderowców, ale i usprawiedliwić spolegliwość wobec Ukrainy. I to nie tylko w sprawie polityki historycznej. Mają też usprawiedliwić uchylenie się prezydenta RP od obowiązku pamięci i prawdy o ofiarach ludobójstwa na Kresach Wschodnich.

 • Ksiądz Isakowicz-Zaleski zapowiada obronę swojego dobrego imienia

  Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski zapowiada wystąpienie na drogę prawną w obronie swojego dobrego imienia. Wiceminister spraw zagranicznych Jan Dziedziczak w wywiadzie dla jednego z portali ujawnił, że duszpasterz polskich Ormian, działacz społeczny i członek opozycji antykomunistycznej w czasach PRL był inwigilowany przez służby specjalne podczas rządów PO- PSL.

 • Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski: Współpracujemy z Pawłem Kukizem

  Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski bierze udział w tworzeniu grupy roboczej do spraw społecznych, która działa przy tworzącym się ruchu Pawła Kukiza. O sprawie informuje "Super Express".

 • Ks. Zaleski o proteście w Sejmie: Politycy próbują z tego zrobić taran, by walnąć w obecną władzę

  ...gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. "Protest rodziców uważam za słuszny. Przypomniał społeczeństwu problemy, które są spychane na 10. miejsce różnych problemów" - dodaje(...) Isakowicz-Zaleski. "To jest hipokryzja" – dodaje – "Politycy próbują z tego zrobić taran, którym chcą walnąć w obecną władzę". "Myślałem, że ciężar rozmów (na linii rząd-protestujący w Sejmie – red...

 • Zdecydowanym faworytem wyborów prezydenckich w Toruniu jest obecny piastujący ten urząd Michał Zaleski (niez.), który walczyć będzie o trzecią już kadencję. Najsilniejszym konkurentem jest dla niego obecny szef Rady Miasta - Waldemar Przybyszewski (PO).

 • Michał Zaleski (KWW Michał Zaleski) po raz czwarty został prezydent Torunia - podała w poniedziałek Państwowa Komisja Wyborcza po zatwierdzeniu 42,50 proc. protokołów z głosowań.

 • Michał Zaleski (KWW Michał Zaleski) po raz czwarty został prezydentem Torunia, otrzymując 70,27 proc. głosów - wynika z ogłoszonego we wtorek późnym wieczorem protokołu Miejskiej Komisji Wyborczej.

 • Ks. Isakowicz-Zaleski: Trzeba pomagać Ukrainie, ale bez idiotyzmów. PiS i PO niewiele się różnią

  Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM, publicysta i społecznik ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. - PiS od PO niewiele się w tej sprawie różni. Oni żyją teoriami utopijnymi Międzymorza, że jakoby wszyscy między Bałtykiem a Morzem Czarnym pod sztandarem Polski chcą się zjednoczyć" - komentuje ks. Isakowicz-Zaleski i dodaje: "Nie tylko nie chcą się zjednoczyć, ale już tym bardziej pod polskim sztandarem, bo...

 • Ks. Isakowicz-Zaleski: Trzeba pomagać Ukrainie, ale bez idiotyzmów. PiS i PO niewiele się różnią

  Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM, publicysta i społecznik ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. "PiS od PO niewiele się w tej sprawie różni. Oni żyją teoriami utopijnymi Międzymorza, że jakoby wszyscy między Bałtykiem a Morzem Czarnym pod sztandarem Polski chcą się zjednoczyć" - komentuje ks. Isakowicz-Zaleski i dodaje: "Nie tylko nie chcą się zjednoczyć, ale już tym bardziej pod polskim sztandarem, bo...

Zdjęcia na temat: zaleski
Wideo na temat: zaleski
 • Ks. Isakowicz-Zaleski poszkodowany w wypadku

  Koło Chrzanowa doszło do zderzenia ciężarówki i samochodu osobowego. Kierowca ciężarówki, obawiając się, że nie zdąży wyhamować przed busem zatrzymującym się na przystanku, zjechał na przeciwny pas jezdni i uderzył w samochód osobowy. W wypadku ranny został kierowca oraz pasażer osobówki - ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Poszkodowani z niewielkimi obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala.

 • Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski: Trzeba pomagać Ukrainie, ale bez idiotyzmów

  Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski: Trzeba pomagać Ukrainie, ale bez idiotyzmów

 • Ks. Zaleski o proteście w Sejmie: Politycy próbują z tego zrobić taran, by walnąć w obecną władzę

  gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. "Protest rodziców uważam za słuszny. Przypomniał społeczeństwu problemy, które są spychane na 10. miejsce różnych problemów" - dodaje(...) Isakowicz-Zaleski. "To jest hipokryzja" – dodaje – "Politycy próbują z tego zrobić taran, którym chcą walnąć w obecną władzę". "Myślałem, że ciężar rozmów (na linii rząd-protestujący w Sejmie – red

Dyskusje na temat: zaleski