• Informacje na temat:

  zaleski

Artykuły na temat: zaleski
 • Wyniki wyborów 2018 Toruń. Michał Zaleski ponownie prezydentem?

  Rządzący Toruniem od 2002 roku Michał Zaleski (kandydat niezależny) będzie prawdopodobnie zajmował tę funkcję przez pięć kolejnych lat. Z cząstkowych danych przekazanych PAP przez jego sztab wynika, że uzyskał 55 procent głosów.

 • Rządzący Toruniem od 2002 roku Michał Zaleski (kandydat niezależny) będzie prezydentem przez pięć kolejnych lat. Uzyskał w I turze 55,4 procent głosów - podała Miejska Komisja Wyborcza. Drugie miejsce zajął Tomasz Lenz (Koalicja Obywatelska) - 23,8 proc.

 • Ks. Isakowicz-Zaleski: Ukraińcy dokonali ludobójstwa

  W latach 40. XX wieku na Wołyniu doszło do ludobójstwa - mówił w środę w Gdańsku ks. Isakowicz-Zaleski. Podkreślał, że III RP nie wyjaśniła tej sprawy, bo przeszkadza jej w tym poprawność polityczna.

 • ​Ks. Isakowicz-Zaleski: Przemysław Żurawski vel Grajewski znów szokuje

  Wypowiedzi prezydenckiego doradcy, jak i innych osób z tego obozu, mają na celu nie tylko ocieplić wizerunek współczesnych banderowców, ale i usprawiedliwić spolegliwość wobec Ukrainy. I to nie tylko w sprawie polityki historycznej. Mają też usprawiedliwić uchylenie się prezydenta RP od obowiązku pamięci i prawdy o ofiarach ludobójstwa na Kresach Wschodnich.

 • Toruń: Michał Zaleski po raz piąty będzie ubiegał się o fotel prezydenta

  Rządzący Toruniem od 2002 r. Michał Zaleski ogłosił w środę, że po raz piąty będzie ubiegał się o funkcję prezydenta miasta. "Oferuję torunianom swoje doświadczenie, wysiłek i determinację" - powiedział Zaleski.

 • Wyniki wyborów 2018. Michał Zaleski: Za nami bezsenna noc, pełna dobrych informacji

  ...- Za nami bezsenna noc, która okazała się pełną dobrych informacji - powiedział w poniedziałek Michał Zaleski, który najprawdopodobniej po raz piąty został prezydentem Torunia. Dodał, że mieszkańcy miasta przyjęli program, który przedstawił.

 • Ks. Isakowicz-Zaleski atakuje ministra Glińskiego z powodu filmu "Kler"

  Minister kultury Piotr Gliński odniósł się we wtorek na Twitterze do wpisu księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego, który zarzucił ministerstwu finansowanie najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego pod tytułem "Kler". W odpowiedzi na zarzuty Gliński poinformował, że "nie dał ani grosza na ten cel".

 • Ksiądz Isakowicz-Zaleski zapowiada obronę swojego dobrego imienia

  Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski zapowiada wystąpienie na drogę prawną w obronie swojego dobrego imienia. Wiceminister spraw zagranicznych Jan Dziedziczak w wywiadzie dla jednego z portali ujawnił, że duszpasterz polskich Ormian, działacz społeczny i członek opozycji antykomunistycznej w czasach PRL był inwigilowany przez służby specjalne podczas rządów PO- PSL.

 • Ks. Isakowicz-Zaleski o lobby homoseksualnym w polskim Kościele: Nieliczne, ale bardzo wpływowe

  ..."16 lat temu mieliśmy sprawę abp. Juliusza Paetza, która nigdy nie została wyjaśniona. Tak kryto, tak tuszowano tę sprawę, że do dziś nikt nic nie wie" - zauważył w Porannej rozmowie w RMF FM ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Jego zdaniem, w polskim Kościele istnieje lobby homoseksualne. "Jest to lobby może nieliczne, ale bardzo wpływowe" - podkreślał gość Roberta Mazurka.

 • Ks. Isakowicz-Zaleski o lobby homoseksualnym w polskim Kościele: Nieliczne, ale bardzo wpływowe

  ..."16 lat temu mieliśmy sprawę abp. Juliusza Paetza, która nigdy nie została wyjaśniona. Tak kryto, tak tuszowano tę sprawę, że do dziś nikt nic nie wie" - zauważył w Porannej rozmowie w RMF FM ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Jego zdaniem w polskim Kościele istnieje lobby homoseksualne. "Jest to lobby może nieliczne, ale bardzo wpływowe, które powoduje, że czyny homoseksualne, które w wypadku prawa...

Zdjęcia na temat: zaleski
Wideo na temat: zaleski
Dyskusje na temat: zaleski