• Informacje na temat:

  załuski

Artykuły na temat: załuski
 • Na drodze krajowej nr 7 na 205 km w miejscowości Załuski (woj. warmińsko-mazurskie) doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Wprowadzono ruch wahadłowy.

 • Bargiel i Załuski już w bazie pod Gasherbrum II. Trwają poszukiwania polskiego himalaisty

  Andrzej Bargiel i Dariusz Załuski dotarli już do bazy pod Gasherbrum II w Karakorum. W niedzielę rano wyruszyli spod Broad Peaku, by dołączyć do poszukiwań Olka Ostrowskiego. Polski himalaista zaginął pomiędzy obozem drugim i pierwszym podczas zjazdu na nartach po nieudanej próbie zdobycia ośmiotysięcznika.

 • Trener Celtiku: Pobity Załuska nie jest niczemu winny

  Szkoleniowiec piłkarzy Celtiku FC Ronny Deila jest przekonany, że jego podopieczny Łukasz Załuska jest bez winy w kontekście zdarzenia z poniedziałku, kiedy został pobity przez nieznanych sprawców. "Nasz bramkarz nie złamał żadnych zasad klubu" - podkreślił.

 • Dariusz Załuski zdobył szczyt K2

  Dariusz Załuski zdobył drugi co do wysokości szczyt Ziemi K2 (8611 m). 52-letni absolwent Politechniki Warszawskiej, filmowiec, jest dziewiątym Polakiem w historii i pierwszym od 1996 roku, któremu udało się stanąć na tym wierzchołku.

 • Nie żyją cztery osoby: Zginęły w wypadku jadąc na pogrzeb. "Droga była śliska"

  Cztery osoby zginęły w zderzeniu samochodu osobowego z autem dostawczym w miejscowości Załuski w woj. warmińsko-mazurskim. Dwie zostały ranne. Do wypadku doszło na tak zwanej starej "siódemce", na prostym odcinku trasy. Osoby podróżujące autem osobowym jechały na pogrzeb.

 • Wyprawa na K2: Kaczkan i Urubko idą w kierunku obozu trzeciego

  Marcin Kaczkan i Denis Urubko, którzy w niedzielę rano rozpoczęli wspinaczkę, idą obecnie w kierunku obozu trzeciego. "Z bazy wyszli w górę Maciej Bedrejczuk i Dariusz Załuski" - przekazał kierownik narodowej wyprawy na niezdobyty zimą szczyt w Karakorum K2 (8611 m) Krzysztof Wielicki.

 • Celtic Glasgow pokonał Hearts 2:1 w niedzielnym meczu Scottish Premier League. W bramce "The Bhoys" stanął tym razem Łukasz Załuska.

 • Polski himalaista zaginął na Gasherbrumie II

  Podczas zjazdu na nartach po próbie zdobycia szczytu Gasherbrum II zaginął Olek Ostrowski. Najprawdopodobniej wpadł do szczeliny. Trwa akcja poszukiwawcza. Jak dowiedział się dziennikarz RMF FM Michał Rodak, Ostrowskiego szukają między obozem drugim i pierwszym trzej pakistańscy tragarze wysokogórscy. Spod Broad Peaku na pomoc spieszą Andrzej Bargiel i Dariusz Załuski.

 • RMF24: Trwają poszukiwania polskiego himalaisty

  Andrzej Bargiel i Dariusz Załuski dotarli już do bazy pod Gasherbrum II w Karakorum. Rano wyruszyli spod Broad Peaku, by dołączyć do poszukiwań Olka Ostrowskiego. Polski himalaista zaginął pomiędzy obozem drugim i pierwszym podczas zjazdu na nartach po nieudanej próbie zdobycia ośmiotysięcznika.

 • Watykan: Polak mianowany nuncjuszem w Burundi

  Ksiądz Wojciech Załuski został mianowany przez papieża Franciszka nuncjuszem apostolskim w Burundi. Został jednocześnie podniesiony do godności arcybiskupa - ogłosił we wtorek Watykan. Papież przyjął też rezygnację złożoną przez biskupa z Kazachstanu Janusza Kaletę.

Zdjęcia na temat: załuski
Dyskusje na temat: załuski