• Informacje na temat:

  żaluzja

Artykuły na temat: żaluzja
 • Dwulatek udusił się sznurkiem od żaluzji

  Rodzinna tragedia w Kowarach pod Jelenią Górą (woj. dolnośląskie). W jednym z mieszkań dwuletni chłopczyk udusił się podczas zabawy sznurkiem od żaluzji.

 • Ochroniarze pilnują... ścian

  ...ściany z żaluzjami. - W budynku znajduje się sprzęt multimedialny o wartości prawie 2,5 mln zł. Na elewacji są wyeksponowane znakomite witraże Wyspiańskiego. Forma architektoniczna pawilonu jest...

 • Studencka akcja "Krzyż" - przyłącz się!

  W niedzielę o godzinie 22.00 studenci z Krakowa organizują akcję "Krzyż". Proszą w związku z tym, by w wysokich akademikach na miasteczku studenckim zaświecić lub zgasić światła i odsłonić lub zasłonić w konkretnych pokojach zasłony/żaluzje, przynajmniej na 10 minut. Pokażmy, że losy kraju nie są nam obojętne - apelują.

 • Niezwykłe laboratorium w centrum Krakowa

  W centrum Krakowa, na skraju kampusu Politechniki Krakowskiej, stanął niezwykły budynek, Małopolskie Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego. Jak mówi RMF FM, szef laboratorium dr inż. Marcin Furtak, biurowiec jest jednym z najnowocześniejszych w Europie obiektów, przeznaczonych do badań technologii stosowanych do izolacji, ogrzewania i klimatyzowania budynków. Otwierany dziś MLBE da naukowcom możliwość kontroli wszelkich parametrów, wpływających na zużycie energii. Na potrzeby badań te...

 • Ikea wycofuje w USA ponad 3 miliony okiennych żaluzji i rolet. To reakcja na wypadek dziecka, które omal nie udusiło się sznurem takiej zasłony - poinformowała Komisja ds. Bezpieczeństwa Artykułów Konsumpcyjnych.

 • Dziś o godzinie 22.00 studenci z Krakowa organizują akcję "Krzyż". Proszą w związku z tym, by w wysokich akademikach na miasteczku studenckim zaświecić lub zgasić światła i odsłonić lub zasłonić w konkretnych pokojach zasłony/żaluzje, przynajmniej na 10 minut. Pokażmy, że losy kraju nie są nam obojętne - apelują.

 • Tragedia rodzinna w Kowarach na Dolnym Śląsku

  Dwuletni chłopczyk udusił się sznurkiem od żaluzji. Dziecko było pod opieką 53-letniej babci, która na chwilę wyszła do kuchni. Wtedy prawdopodobnie maluch zaplątał się w sznurek. Mimo reanimacji nie udało się go uratować. Babcia chłopczyka była trzeźwa, w szoku odwieziono ją do szpitala.

 • Poczta Polska za 70 milionów złotych buduje ekskluzywny biurowiec w centrum Warszawy - oburza się dziennik Fakt. W centrali pocztowców mają być między innymi granitowe podłogi i żaluzje czułe na światło. Pod budynkiem stanie zaś wielki parking na 250 samochodów.

 • Mieszkająca w centrum Tel Awiwu młoda prawniczka przeraziła się w pierwszej chwili nie na żarty. Koło łóżka na podłodze obok zrzuconego bezładnie ubrania leżała wyłamana żaluzja. Nieznajomy najwyraźniej wszedł przez okno. Wezwana na miejsce policja stwierdziła natychmiast, że mężczyzna jest pijany do nieprzytomności. Rano okazało się, że jest to oficer ochrony z rosyjskiej ambasady. Wracając po...

 • Policja apeluje o ostrożność na świątecznych zakupach. O czym musimy pamiętać?

  W okresie świątecznym, kiedy zaaferowani jesteśmy przygotowaniami do Wielkanocy, zachowajmy podstawowe zasady bezpieczeństwa w centrach handlowych i w czasie podróży - apelują policjanci. Osobom wyjeżdżającym sugerują też pozostawianie mieszkania pod opieką sąsiadów.

Dyskusje na temat: żaluzja