• Informacje na temat:

  zapis

Artykuły na temat: zapis
 • Śmierć Ewy Tylman. Odtworzono pełny zapis z monitoringu

  Półtoragodzinny zapis z monitoringu odtworzono podczas kolejnej rozprawy w procesie Adama Z. oskarżonego o zabójstwo Ewy Tylman, do którego doszło w listopadzie 2015 r. Na nagraniu widać m.in. trasę, którą przeszli przed śmiercią kobiety.

 • TK: Zapis o immunitetach parlamentarzystów - konstytucyjny

  Zgodny z konstytucją jest zapis obejmujący immunitetem parlamentarnym "inną działalność związaną nieodłącznie ze sprawowaniem mandatu" - orzekł w czwartek Trybunał Konstytucyjny.

 • TK oceni zapis o immunitetach parlamentarzystów

  W czwartek Trybunał Konstytucyjny ogłosi wyrok w sprawie konstytucyjności zapisu prawa obejmującego immunitetem parlamentarnym także "inną działalność związaną nieodłącznie ze sprawowaniem mandatu".

 • Nowość na świadectwach szkolnych: Zapis o kwalifikacjach

  W tym roku, po raz pierwszy na świadectwach uczniów kończących gimnazja pojawił się napis PRK i cyfra 2 - wprowadzone przez Polską Ramę Kwalifikacji. Zapis ma informować o poziomie kwalifikacji posiadacza tego dokumentu.

 • Odczytano zapis rozmów pilotów FlyDubai

  Na miejscu katastrofy lotniczej samolotu FlyDubai w Rostowie nad Donem zakończyła się akcja ratowniczo-poszukiwawcza. Śledczy dokonali już pierwszego, wstępnego odczytu zapisu rozmów pilotów z wieżą kontrolną lotniska.

 • Majówka na drogach. Zapis relacji

  Policjanci patrolowali drogi wyjazdowe z miast i trasy krajowe w związku z wyjazdami na długi weekend majowy. Kontrolowana była nie tylko prędkość, ale też liczba pasażerów w pojeździe i sposób przewożenia dzieci. Ogromne korki czekały na kierowców na Opolszczyźnie. Na autostradzie A4 doszło do tragicznego wypadku, zablokowane były pasy w kierunku Katowic. Zobaczcie zapis naszej relacji na żywo!

 • Ustawa dezubekizacyjna. Ast: Ten zapis budzi wątpliwości

  Sejmowa komisja ustawodawcza przyjęła stanowisko, które stwierdza konstytucyjność obniżenia emerytur funkcjonariuszom zgodnie z tzw. "ustawą dezubekizacyjną". Wątpliwości budzi przepis mówiący o pracy po 1990 r. - powiedział w poniedziałek PAP przewodniczący komisji Marek Ast

 • TK zbada zapis o wyborze prezesa TK. Podano termin

  ...7 listopada Trybunał Konstytucyjny zbada zapis o wyłanianiu kandydatów na prezesa TK. Wniosek taki złożyły PO i Nowoczesna po tym, jak 11 sierpnia TK niejednogłośnie uznał za niekonstytucyjne kilkanaście zapisów nowej ustawy o Trybunale z 22 lipca.

 • Pawłowicz zaskakuje: Jeden z zapisów ustawy o SN niezgodny z konstytucją

  Podczas środowych obrad komisji sprawiedliwości i praw człowieka Krystyna Pawłowicz prowadziła polemikę z członkami opozycji o niekonstytucyjności zapisów prezydenckiego projektu ustawy o Sądzie Najwyższym. Ostatecznie jednak posłanka PiS przyznała, że jeden zapis jest "jaskrawie niezgodny z konstytucją". Pomimo tego, Pawłowicz i tak zamierza zagłosować za ustawą z powodu "umowy politycznej...

 • 4 Ukraińców zginęło na przejeździe kolejowym. Sprawdzą zapis z monitoringu

  Jeszcze dziś ma być sprawdzony zapis z monitoringu szynobusa, w którego wczoraj na niestrzeżonym przejeździe w Opolu Chmielowicach wjechała osobówka. 4 Ukraińców zginęło na miejscu.

Zdjęcia na temat: zapis
Wideo na temat: zapis
Dyskusje na temat: zapis