• Informacje na temat:

  zapis

Artykuły na temat: zapis
 • TK: Zapis o immunitetach parlamentarzystów - konstytucyjny

  Zgodny z konstytucją jest zapis obejmujący immunitetem parlamentarnym "inną działalność związaną nieodłącznie ze sprawowaniem mandatu" - orzekł w czwartek Trybunał Konstytucyjny.

 • TK oceni zapis o immunitetach parlamentarzystów

  W czwartek Trybunał Konstytucyjny ogłosi wyrok w sprawie konstytucyjności zapisu prawa obejmującego immunitetem parlamentarnym także "inną działalność związaną nieodłącznie ze sprawowaniem mandatu".

 • Nowość na świadectwach szkolnych: Zapis o kwalifikacjach

  W tym roku, po raz pierwszy na świadectwach uczniów kończących gimnazja pojawił się napis PRK i cyfra 2 - wprowadzone przez Polską Ramę Kwalifikacji. Zapis ma informować o poziomie kwalifikacji posiadacza tego dokumentu.

 • Odczytano zapis rozmów pilotów FlyDubai

  Na miejscu katastrofy lotniczej samolotu FlyDubai w Rostowie nad Donem zakończyła się akcja ratowniczo-poszukiwawcza. Śledczy dokonali już pierwszego, wstępnego odczytu zapisu rozmów pilotów z wieżą kontrolną lotniska.

 • Majówka na drogach. Zapis relacji

  Policjanci patrolowali drogi wyjazdowe z miast i trasy krajowe w związku z wyjazdami na długi weekend majowy. Kontrolowana była nie tylko prędkość, ale też liczba pasażerów w pojeździe i sposób przewożenia dzieci. Ogromne korki czekały na kierowców na Opolszczyźnie. Na autostradzie A4 doszło do tragicznego wypadku, zablokowane były pasy w kierunku Katowic. Zobaczcie zapis naszej relacji na żywo!

 • TK zbada zapis o wyborze prezesa TK. Podano termin

  ...7 listopada Trybunał Konstytucyjny zbada zapis o wyłanianiu kandydatów na prezesa TK. Wniosek taki złożyły PO i Nowoczesna po tym, jak 11 sierpnia TK niejednogłośnie uznał za niekonstytucyjne kilkanaście zapisów nowej ustawy o Trybunale z 22 lipca.

 • Pawłowicz zaskakuje: Jeden z zapisów ustawy o SN niezgodny z konstytucją

  Podczas środowych obrad komisji sprawiedliwości i praw człowieka Krystyna Pawłowicz prowadziła polemikę z członkami opozycji o niekonstytucyjności zapisów prezydenckiego projektu ustawy o Sądzie Najwyższym. Ostatecznie jednak posłanka PiS przyznała, że jeden zapis jest "jaskrawie niezgodny z konstytucją". Pomimo tego, Pawłowicz i tak zamierza zagłosować za ustawą z powodu "umowy politycznej...

 • Wstępny tekst Deklaracji Rzymskiej. Osłabiono zapis o UE wielu prędkości

  Negocjatorzy państw UE wstępnie uzgodnili tekst Deklaracji Rzymskiej, która zostanie podpisana w sobotę na uroczystym szczycie w stolicy Włoch – poinformowały źródła dyplomatyczne. Dokument akcentuje jedność, a zapis o wielu prędkościach osłabiono.

 • Odzyskano zapis czarnej skrzynki kontenerowca "El Faro"

  ...​Narodowej Radzie Bezpieczeństwa Transportu USA udało się odzyskać zapis czarnej skrzynki statku El Faro. Wśród członków załogi statku, który zatonął byli także Polacy. Nagranie ma aż 26 godzin.

 • Kryzys w Sejmie. PO wystąpi o zapis kamer z Sali Kolumnowej

  Platforma Obywatelska zwróci się do marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego o zapis wszystkich kamer rejestrujących obraz na Sali Kolumnowej z 16 grudnia - poinformował w środę rzecznik Platformy Jan Grabiec. Chodzi zwłaszcza o głosowania nad ustawą budżetową na 2017 rok.

Zdjęcia na temat: zapis
Wideo na temat: zapis
Dyskusje na temat: zapis