• Informacje na temat:

  żart

Artykuły na temat: żart
 • Kwantowa teoria... żartu?

  Czy fizycy pomogą psychologom? Twierdzą, że bez nich nie uda się wyjaśnić do końca, na czym polega... żart. I to akurat nie jest żart, tylko poważny problem naukowy. Chodzi o wytłumaczenie, na czym dokładnie polega nasz odbiór słownego dowcipu, co sprawia, że się śmiejemy, jak konstruować żarty, by były naprawdę śmieszne. Naukowcy wciąż nie potrafią tego mechanizmu dokładnie opisać i teraz...

 • Rzeczniczka PiS komentuje żart prezydenta Dudy

  ...rozmowa prywatna. W piątkowym wywiadzie dla dziennika "Super Express" prezydent powiedział, że w czasie rozmowy z Tuskiem zażartował "a propos ewentualnej drugiej kadencji". "Zażartowałem a propos...

 • Policja: ​Nieudany primaaprilisowy żart 59-latka

  ...59-letni mieszkaniec gminy Dzierzkowice w województwie lubelskim odpowie za nieudany żart primaaprilisowy - informuje policja. Mężczyzna zadzwonił do komendy i powiadomił o podłożeniu bomby.

 • Egipt: Więzienie za żart z... rzeki Nil

  Sąd w Kairze skazał we wtorek wokalistkę Sherine na sześć miesięcy więzienia za żart z czystości Nilu. Jej stwierdzenie, że picie wody z tej rzeki powoduje choroby, uznano za "rozpowszechnianie fałszywych wiadomości". Wyrok nie jest prawomocny.

 • Skandaliczny "żart" postawił na nogi cały TOPR

  Wyjątkowo kiepski "żart" postawił nad ranem na nogi cały TOPR. Jak dowiedział się reporter RMF FM Maciej Pałahicki, do ratowników zadzwonił mężczyzna twierdzący, że wraz z przyjaciółmi został przysypany przez lawinę. Ruszyła akcja ratunkowa. Ostatecznie jednak okazało się, że alarm był fałszywy…

 • Gdzie kończy się granica Rosji? Żart Putina

  Zapytany przez prezydenta Putina, wyraźnie zestresowany 9-latek wyjaśnił, że granica Rosji kończy się na Cieśninie Beringa, czyli na granicy ze Stanami Zjednoczonymi. "Granica Rosji nie kończy się nigdzie" - powiedział prezydent Rosji, na co zgromadzona publiczność zareagowała gromkim śmiechem oraz oklaskami. Putin zaznaczył jednak, że był to jedynie żart. Prezydent przy okazji...

 • Dziś prima aprilis! Jaki żart zrobiliście bliskim?

  ...​Prima aprilis, zgodnie z nazwą, przypada zawsze w pierwszy dzień kwietnia. To obyczaj obchodzony w wielu zakątkach świata. Jego istotą jest zrobienie komuś dowcipu, czy też celowe wprowadzenie w błąd. Komu z Was udało się dzisiaj skutecznie zażartować? Podzielcie się w komentarzach swoimi pomysłami!

 • Żart Polaków z bożonarodzeniowej piosenki podbija Amerykę

  Amerykański magazyn "Huffington Post" zachwyca się wideo nagranym przez czwórkę Polaków, w którym śpiewają słynny, świąteczny przebój Mariah Carey "All I want for Christmas is you". Bohaterowie nagrania to dwie pary homoseksualne. Na końcu wideo pokazują hasła nawiązujące do sytuacji w Polsce i promujące prawa osób LGBT.

 • Nieudany żart pani burmistrz. Nie będzie 4 tys. miejsc pracy

  Burmistrz podparyskiego Beauvais Caroline Cayeux przeprosiła za primaaprilisowy żart, który skrytykowali mieszkańcy miasta - podał we wtorek portal BBC News. Zażartowała, że w mieście otwarty zostanie sklep z meblami IKEA; miałoby to dać 4 tys. miejsc pracy.

 • Wystawiła na sprzedaż 2-letniego syna. Policjantom powiedziała, że to żart

  ...22-letnia kobieta na jednym z portali internetowych dała ogłoszenie o sprzedaży....swojego 2-letniego syna. Zatrzymana przez krakowskich policjantów tłumaczyła, że był to jedynie głupi żart.

Zdjęcia na temat: żart
Wideo na temat: żart
 • Paklikot: To żart, a nie powazna kandydatura

 • Znany komik wygwizdany. "Gwałt to nie żart"

  Grupa kilkudziesięciu osób przerwała występ Billa Cosby'ego w amerykańskim Hamilton. Na sali rozległy się okrzyki "Wierzymy kobietom" oraz "Gwałt to nie żart". To efekt ciągnącej się od miesięcy afery wokół Cosby’ego, który jest oskarżany o molestowanie seksualne i gwałty.

 • Tata zrobił okrutny żart córce. Prezent wrzucił do kominka, film zamieścił w sieci

  Tata małej Cooper zrobił jej okrutny żart na święta. Ponieważ była nieposłuszna, poprosił, aby przyniosła mu spod choinki prezent, po czym... wrzucił go do prosto do kominka. Dziewczynka zareagowała płaczem. Jak skończyła się ta historia?

Dyskusje na temat: żart