• Informacje na temat:

  żart

Artykuły na temat: żart
 • Kwantowa teoria... żartu?

  Czy fizycy pomogą psychologom? Twierdzą, że bez nich nie uda się wyjaśnić do końca, na czym polega... żart. I to akurat nie jest żart, tylko poważny problem naukowy. Chodzi o wytłumaczenie, na czym dokładnie polega nasz odbiór słownego dowcipu, co sprawia, że się śmiejemy, jak konstruować żarty, by były naprawdę śmieszne. Naukowcy wciąż nie potrafią tego mechanizmu dokładnie opisać i teraz...

 • Policja: ​Nieudany primaaprilisowy żart 59-latka

  ...59-letni mieszkaniec gminy Dzierzkowice w województwie lubelskim odpowie za nieudany żart primaaprilisowy - informuje policja. Mężczyzna zadzwonił do komendy i powiadomił o podłożeniu bomby.

 • Skandaliczny "żart" postawił na nogi cały TOPR

  Wyjątkowo kiepski "żart" postawił nad ranem na nogi cały TOPR. Jak dowiedział się reporter RMF FM Maciej Pałahicki, do ratowników zadzwonił mężczyzna twierdzący, że wraz z przyjaciółmi został przysypany przez lawinę. Ruszyła akcja ratunkowa. Ostatecznie jednak okazało się, że alarm był fałszywy…

 • Gdzie kończy się granica Rosji? Żart Putina

  Zapytany przez prezydenta Putina, wyraźnie zestresowany 9-latek wyjaśnił, że granica Rosji kończy się na Cieśninie Beringa, czyli na granicy ze Stanami Zjednoczonymi. "Granica Rosji nie kończy się nigdzie" - powiedział prezydent Rosji, na co zgromadzona publiczność zareagowała gromkim śmiechem oraz oklaskami. Putin zaznaczył jednak, że był to jedynie żart. Prezydent przy okazji...

 • Dziś prima aprilis! Jaki żart zrobiliście bliskim?

  ...​Prima aprilis, zgodnie z nazwą, przypada zawsze w pierwszy dzień kwietnia. To obyczaj obchodzony w wielu zakątkach świata. Jego istotą jest zrobienie komuś dowcipu, czy też celowe wprowadzenie w błąd. Komu z Was udało się dzisiaj skutecznie zażartować? Podzielcie się w komentarzach swoimi pomysłami!

 • Żart Polaków z bożonarodzeniowej piosenki podbija Amerykę

  Amerykański magazyn "Huffington Post" zachwyca się wideo nagranym przez czwórkę Polaków, w którym śpiewają słynny, świąteczny przebój Mariah Carey "All I want for Christmas is you". Bohaterowie nagrania to dwie pary homoseksualne. Na końcu wideo pokazują hasła nawiązujące do sytuacji w Polsce i promujące prawa osób LGBT.

 • Wystawiła na sprzedaż 2-letniego syna. Policjantom powiedziała, że to żart

  ...22-letnia kobieta na jednym z portali internetowych dała ogłoszenie o sprzedaży....swojego 2-letniego syna. Zatrzymana przez krakowskich policjantów tłumaczyła, że był to jedynie głupi żart.

 • Bulwersujący "żart" prezydenta Czech w czasie rozmowy z prezydentem Rosji

  ...​Prezydent Czech Milosz Zeman próbował zrobić wrażenie na swym rosyjskim koledze Władimirze Putinie, uciekając się do makabrycznego "żartu" o likwidacji dziennikarzy - pisze w niedzielę z Pekinu agencja dpa.

 • "Dla żartu" zniszczył tablicę na meczecie w Gdańsku

  Zarzuty obrazy uczuć religijnych i uszkodzenia mienia dla 33-latka z Pomorza. Mężczyzna zniszczył tablicę na bramie wejściowej do meczetu w Gdańsku. Tłumaczył, że to miał być żart.

 • Śląskie: Głupi żart nastolatków mógł skończyć się katastrofą kolejową

  Wakacyjny głupi żart zakończył się bardzo poważnymi konsekwencjami. Dwóch nastolatków z Poraja pod Częstochową usłyszało zarzut spowodowania niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym na głównej trasie kolejowej w woj. śląskim. Obaj staną za to przed sądem rodzinnym.

Zdjęcia na temat: żart
Wideo na temat: żart
 • Paklikot: To żart, a nie powazna kandydatura

 • Znany komik wygwizdany. "Gwałt to nie żart"

  Grupa kilkudziesięciu osób przerwała występ Billa Cosby'ego w amerykańskim Hamilton. Na sali rozległy się okrzyki "Wierzymy kobietom" oraz "Gwałt to nie żart". To efekt ciągnącej się od miesięcy afery wokół Cosby’ego, który jest oskarżany o molestowanie seksualne i gwałty.

 • Tata zrobił okrutny żart córce. Prezent wrzucił do kominka, film zamieścił w sieci

  Tata małej Cooper zrobił jej okrutny żart na święta. Ponieważ była nieposłuszna, poprosił, aby przyniosła mu spod choinki prezent, po czym... wrzucił go do prosto do kominka. Dziewczynka zareagowała płaczem. Jak skończyła się ta historia?

Dyskusje na temat: żart