• Informacje na temat:

  żaryn

Artykuły na temat: żaryn
 • Jan Żaryn: Nie chcieliśmy być jak "zespół kolesiowski"

  ..."Senatorowie PiS stanęli przed bardzo poważnym dylematem, ścieżka dowodowa prokuratury jest marna, ale nie chcieliśmy być postrzegani jako "zespół kolesiowski", który blokuje sąd" - tak decyzję Senatu w sprawie Stanisława Koguta skomentował senator PiS Jan Żaryn.

 • ​Żaryn: Wydalenie Alkhawlanego podyktowane bezpieczeństwem państwa

  Wydalenie z Polski doktoranta Uniwersytetu Jagiellońskiego Ameera Alkhawlanego jest podyktowane kwestiami bezpieczeństwa państwa, a jego przebywanie w Polsce rodzi zagrożenie - powiedział PAP rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.

 • ​Żaryn: Ostatnie ataki hakerskie ominęły Polskę

  Duży atak hakerski, który miał miejsce na skalę światową, nie dotyczy Polski. ABW oraz Ministerstwo Cyfryzacji nie identyfikują zdarzeń godzących w bezpieczeństwo cybernetyczne naszego kraju - poinformował w sobotę PAP rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.

 • Profesor Jan Żaryn: Nie wierzcie Kiszczakowi

  Profesor Jan Żaryn nie wierzy w dobre zamiary generała Czesława Kiszczaka. W ujawnionych dziś przez IPN aktach z domowych zasobów byłego komunistycznego szefa MSW był też jego list. Kiszczak zapewnia w nim, że nie wykorzystał zgromadzonych dokumentów przeciwko jakiejkolwiek sile politycznej. Prosi też o ujawnienie teczek "Bolka" dopiero pięć lat po śmierci Lecha Wałęsy.

 • Żaryn: Dwie Rosjanki, które działały przeciwko Polsce, będą wydalone z kraju

  Dwie Rosjanki, Jekaterina C. i Anastazja Z. zostały zatrzymane w celu wydalenia z Polski - poinformował w piątek rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn. Według ABW prowadziły one m.in. działania wymierzone przeciwko polskiej polityce historycznej.

 • Żaryn: Prace nad reformą służb specjalnych są na ukończeniu

  Rzecznik ministra-koordynatora Stanisław Żaryn zapewniał, że prace nad reformą służb specjalnych zbliżają się ku końcowi. Zaznaczył, że szczegóły zostaną upublicznione po skierowaniu projektu do konsultacji.

 • Jan Żaryn: Treść dokumentów nie jest zaskoczeniem dla historyków

  ...​- Dla historyków IPN treść dokumentów z szafy Kiszczaka nie jest zaskoczeniem - tak znalezienie dokumentów w domu wdowy po Czesławie Kiszczaku skomentował w Sejmie senator PiS Jan Żaryn.

 • Prof. Żaryn o słowach szefa niemieckiego MSZ: Ważny głos, który cieszy

  Słowa szefa niemieckiej dyplomacji Sigmara Gabriela to ważny głos, który cieszy - ocenił w niedzielę senator PiS prof. Jan Żaryn. W jego opinii, nowelizacja ustawy o IPN nie zakończy jednak sporu między Polską a Izraelem.

 • Stanisław Żaryn: Polska nie jest zagrożona atakami terrorystycznymi

  Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn powiedział w rozmowie dla Polskiego Radia, że Polsce nie zagrażają ataki terrorystyczne. "Służby nie rekomendują wprowadzania żadnego stopnia alarmowego" - stwierdził rzecznik we wtorkowej audycji.

 • Żaryn o "zetce" IPN: Dane osób publicznych będą jawne

  ..."Jeśli ktoś obecnie pełni funkcję publiczną, to jego dane zostaną ujawnione" - powiedział we wtorek w Polskim Radiu, komentując odtajnianie zbioru zastrzeżonego IPN, rzecznik koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn. Dodał, że nie ma wniosków o utajnienie dokumentów dot. dzisiejszych osób publicznych.

Zdjęcia na temat: żaryn
Wideo na temat: żaryn
Dyskusje na temat: żaryn