• Informacje na temat:

  żaryn

Artykuły na temat: żaryn
 • Żaryn: Zatrzymano Czeczena podejrzanego o terroryzm

  ...28 listopada zatrzymany został obywatel Federacji Rosyjskiej narodowości czeczeńskiej Alvi A. Mężczyzna jest podejrzany o popełnienie przestępstwa terrorystycznego. Został już tymczasowo aresztowany - powiedział rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.

 • Stanisław Żaryn w "Washington Examiner" o "pełzającej agresji Kremla"

  ..."Washington Examiner" zamieścił w swym wydaniu internetowym artykuł rzecznika prasowego ministra koordynatora służb specjalnych RP Stanisława Żaryna zatytułowany "Jak Polska postrzega pełzającą agresję Kremla".

 • Żaryn: ABW wyjaśnia sprawę fałszywego Alertu RCB

  ABW otrzymała sygnał o wysyłaniu fałszywych Alertów Rządowego Centrum Bezpieczeństwa i rozpoczęła wyjaśnianie wszelkich okoliczności tego incydentu - poinformował PAP rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.

 • Żaryn: Służby specjalne monitorują sytuację na Ukrainie

  Polskie służby specjalne monitorują sytuację na Ukrainie, szczególnie na Morzu Azowskim - powiedział PAP w poniedziałek rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn. Sytuacja w tamtym regionie oceniana jest jako poważna - dodał.

 • Żaryn w "Washington Examiner": Zniekształcono obraz marszu

  ..."Wiele światowych mediów opublikowało zniekształcony obraz Marszu Niepodległości, dający wrażenie, że uczestniczyły w nim tylko i wyłącznie skrajnie prawicowe grupy" - podkreśla w tekście zamieszczonym w niedzielę na portalu "Washington Examiner" Stanisław Żaryn.

 • Jan Żaryn: Nie chcieliśmy być jak "zespół kolesiowski"

  ..."Senatorowie PiS stanęli przed bardzo poważnym dylematem, ścieżka dowodowa prokuratury jest marna, ale nie chcieliśmy być postrzegani jako "zespół kolesiowski", który blokuje sąd" - tak decyzję Senatu w sprawie Stanisława Koguta skomentował senator PiS Jan Żaryn.

 • ​Żaryn: Wydalenie Alkhawlanego podyktowane bezpieczeństwem państwa

  Wydalenie z Polski doktoranta Uniwersytetu Jagiellońskiego Ameera Alkhawlanego jest podyktowane kwestiami bezpieczeństwa państwa, a jego przebywanie w Polsce rodzi zagrożenie - powiedział PAP rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.

 • Żaryn: Służby nie podejmowały próby zatrzymania Czarneckiego

  Służby specjalne podległe ministrowi koordynatorowi ds. służb specjalnych nie podejmowały jakiejkolwiek próby zatrzymania Leszka Czarneckiego. Informacje w tej sprawie są nieprawdziwe - poinformował w komunikacie rzecznik ministra koordynatora ds. służb specjalnych Stanisław Żaryn.

 • ​Żaryn: Ostatnie ataki hakerskie ominęły Polskę

  Duży atak hakerski, który miał miejsce na skalę światową, nie dotyczy Polski. ABW oraz Ministerstwo Cyfryzacji nie identyfikują zdarzeń godzących w bezpieczeństwo cybernetyczne naszego kraju - poinformował w sobotę PAP rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.

 • Profesor Jan Żaryn: Nie wierzcie Kiszczakowi

  Profesor Jan Żaryn nie wierzy w dobre zamiary generała Czesława Kiszczaka. W ujawnionych dziś przez IPN aktach z domowych zasobów byłego komunistycznego szefa MSW był też jego list. Kiszczak zapewnia w nim, że nie wykorzystał zgromadzonych dokumentów przeciwko jakiejkolwiek sile politycznej. Prosi też o ujawnienie teczek "Bolka" dopiero pięć lat po śmierci Lecha Wałęsy.

Zdjęcia na temat: żaryn
Wideo na temat: żaryn