• Informacje na temat:

  zarzycka

Artykuły na temat: zarzycka
 • Anita Zarzycka: Problemem uczelni i w ogóle elit w Polsce jest to, że zagubiono szacunek

  ...naprawdę na działalności dydaktycznej i dobrym uczeniu studentów, to nie mielibyśmy kłopotu" - mówi gość "Dania do Myślenia” w RMF Classic, Anita Zarzycka - prodziekan ds. dydaktyki i jakości kształcenia z uczelni Łazarskiego. „Problem nie tylko uczelni, ale w ogóle elit w Polsce – zagubiono szacunek i przyzwoitość" - uważa Zarzycka. Dodaje, że teraz młodzi nie mają tak silnej motywacji, bo w ich...

 • LM siatkarzy - Zarzycki: Awans to był obowiązek!

  Mistrz olimpijski (1976) i świata (1974) Zbigniew Zarzycki uważa, że awans trzech męskich zespołów ekstraklasy siatkarzy do fazy play off Ligi Mistrzów było niemal obowiązkiem. "Nie miałem wątpliwości, że tak będzie" - powiedział PAP.

 • Leszek Zarzycki, laureat Grand Prix w 73. Konkursie Szopek Krakowskich

  Leszek Zarzycki stworzył najpiękniejszą w tym roku szopkę bożonarodzeniową w Krakowie.

 • Lublin: Córka żołnierzy wyklętych chce zadośćuczynienia od Skarbu Państwa

  ...15 mln zł zadośćuczynienia za doznane w dzieciństwie krzywdy domaga się od Skarbu Państwa córka żołnierzy wyklętych Magdalena Zarzycka-Redwan. Kobieta urodziła się w 1949 r. w więzieniu na Zamku Lubelskiem, gdzie przetrzymywano jej rodziców. Jej matka zmarła tuż po porodzie.

 • ...​Modlitewniki i fragment kamiennej płyty z inskrypcją w języku hebrajskim znaleźli badacze podczas prac archeologicznych w pozostałościach po największej synagodze w Cieszynie - powiedziała w poniedziałek Zofia Jagosz-Zarzycka z Muzeum Śląska Cieszyńskiego.

 • "To był trudny i jednocześnie udany sezon". Dziś Światowy Dzień Turystyki

  ..."Ten sezon był trudny i udany. Trudny, bo w Polsce upadły dwa biura podróży, a popularne wśród Polaków Egipt i Tunezję zaatakowali terroryści. Udany, bo na wakacje w tym roku wyjechał niemal co drugi Polak. To nowy rekord!"- mówi w rozmowie z RMF FM Marzena Zarzycka z Polskiej Izby Turystyki.

 • "Na wakacje należy jeździć z profesjonalistami". Jak sprawdzić biuro podróży?

  ..."Oczywiście w ramach last minute zdarzają się atrakcyjne promocje. Należy jednak zachować czujność, bo jeżeli ktoś oferuje nam wyjazd na dwa tygodnie na południe Europy za 800 złotych, to taka oferta powinna obudzić w nas ostrożność" - podkreśla w rozmowie z RMF FM Marzena Zarzycka z Polskiej Izby Turystyki. Przeczytajcie, jak krok po kroku sprawdzić rzetelność biura podróży, z którym chcecie...

 • Proboszcz oferuje 1000 zł za złapanie złodziei

  Każdy, kto przyczyni się do złapania złodzieja na cmentarzu w Radomiu, otrzyma tysiąc złotych. Nagrodę ufundował proboszcz zarządzający nekropolią, ks. Andrzej Zarzycki.

 • 70. Konkurs Szopek Krakowskich rozstrzygnięty

  Zbigniew Gillert i Leszek Zarzycki to laureaci dwóch pierwszych nagród w kategorii szopek dużych, przyznanych w jubileuszowym 70. Konkursie Szopek Krakowskich.

 • Pomogliśmy zdobyć rentę dla Mariusza

  Mówiłem, że się uda! - krzyknął wchodząc wczoraj do naszej redakcji ojczym Mariusza Zarzyckiego z Tarnobrzega, który przez ponad rok walczył o odebraną pasierbowi rentę.

Zdjęcia na temat: zarzycka
Dyskusje na temat: zarzycka