• Informacje na temat:

  zbroja

Artykuły na temat: zbroja
 • Zbroja dla pupila

  Amerykański wielbiciel zwierząt otworzył zakład płatnerski, w którym wykonuje na zamówienie zbroje nie tylko dla ludzi, lecz także dla zwierząt, w tym wiewiórek - informuje ananova.com

 • Dżihadyści z łatwością zbroją się w Europie

  Przed rokiem dżihadyści z samozwańczego Państwa Islamskiego otworzyli ogień do mieszkańców Paryża, zabijając 130 osób. Broń, z której korzystali pochodziła z Bałkanów. Dla państw regionu handel nielegalnym uzbrojeniem to wciąż ogromny problem. O sprawie pisze AFP.

 • ​CNN: Rosjanie prawdopodobnie zbroją talibów w Afganistanie

  Talibowie otrzymali broń, która mogła być dostarczona przez rosyjski rząd - podała we wtorek stacja CNN, upubliczniając filmy pokazujące uzbrojenie afgańskich bojowników.

 • Imigranckie gangi w Calais zbroją się

  Imigranckie gangi w rejonie Calais we Francji zbroją się - alarmują nadsekwańskie media. Policja coraz częściej konfiskuje tam pistolety, karabiny i amunicję.

 • Karpaty się zbroją

  Trzy dni temu skończyły się siatkarkom Karpat Krosno urlopy. Do nowego sezonu pod okiem trenerki Marzeny Solskiej przygotowuje się 16 zawodniczek. Wśród nich jest pięć nowych siatkarek.

 • Po nowym roku w Czechach i Austrii lawinowo wzrosła liczba składanych wniosków o pozwolenie na broń. Wielkie zainteresowanie pozwoleniami na broń jest efektem przede wszystkim ubiegłorocznych ataków terrorystycznych w Paryżu oraz sylwestrowych wydarzeń w Kolonii.

 • Węgry się zbroją. Kupią w Niemczech czołgi Leopard i haubice samobieżne

  Węgierskie ministerstwo obrony kupi nowe czołgi i haubice samobieżne, produkowane przez niemiecką firmę Krauss-Maffei Wegmann (KMW) – poinformowała w środę węgierska agencja MTI.

 • Prezydenci miast się zbroją

  Strażnicy miejscy będą wyposażeni w broń palną, dostaną prawo prowadzenia kontroli osobistej i nakładania mandatów w szerszym niż dziś zakresie. Takie zmiany przewiduje projekt ustawy o powołaniu policji municypalnej - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".

 • ​Czeska armia kupi 20 nowych kołowych transporterów opancerzonych. Zgodę na zakup wart 1,3 mld koron wydał rząd.

 • Brytyjczycy się zbroją na wypadek starcia z Rosją

  Samoloty brytyjskiego lotnictwa wojskowego RAF, które lada dzień mogą zostać skierowane do bombardowań pozycji Państwa Islamskiego w Syrii, zostaną uzbrojone na wypadek starcia w powietrzu z Rosjanami. Brytyjscy wojskowi traktują je jako prawdopodobne, odkąd rosyjskie lotnictwo podjęło działania po stronie reżymu prezydenta al-Assada.

Zdjęcia na temat: zbroja
Wideo na temat: zbroja
 • Mieszkańcy Ukrainy zbroją się. "Musimy byc gotowi do obrony"

  Po aneksji Krymu przez Rosję, mieszkańcy Ukrainy obawiają się o swoją przyszłość. Choć ogłoszono częściową mobilizację i pod broń pójdzie 40 tysięcy osób, obywatele zbroją się na własną rękę. - Modlę się, żeby do tego nie doszło, ale musimy być przygotowani do obrony - mówi jedna z mieszkanek Kijowa. - Sytuacja się zaostrza, więc postanowiłem nauczyć moją żonę posługiwać się bronią - dodaje inny. Wielu Ukraińców ma żal do Rosjan. - W czasach ZSRR Rosja była nazywana dużym bratem, a my...

 • Polacy wstrząśnięci zamachami w Paryżu. Znicze pod ambasada Francji

  Warszawiacy oddają hołd ofiarom zamachów terrorystycznych w Paryżu. Przed ambasadą Francji płoną znicze. - Rano wstałem, włączyłem telewizor i uderzyło mnie to. Nie mogę mówić - mówi Marian Zbroja, który spontanicznie zjawił się przed placówką przy ulicy Pięknej.

 • Ostrówki: Ukraińcy byli mili, dawali dzieciom cukierki. Potem wszystkich zamordowali

  Ofiar było pół tysiąca, a średnia wieku bestialsko zamordowanych Polaków wynosiła raptem 7 lat - tak historycy opisują zbrodnię w Ostrówkach na terenie dzisiejszej Ukrainy. 75 lat temu Ostrówki to była duża polska miejscowość. Jak wszędzie, mieszkańcy słyszeli, że Ukraińcy się zbroją, dochodziły plotki, że święcą broń i narzędzia. Myśleli jednak, że chodzi o walkę z Niemcami, którzy stacjonowali w okolicy. Polacy wystawili na noc wartowników uzbrojonych w kosy i widły. Kobiety oraz dzieci...

Dyskusje na temat: zbroja