• Informacje na temat:

  zdrój

Artykuły na temat: zdrój
 • Jastrzębie-Zdrój: Protest kierowców PKM. Darmowe przejazdy

  ...pasażerskie na terenie ok. 90-tysięcznego Jastrzębie-Zdrój oraz częściowo w miastach: Wodzisław Śląski, Żory, Radlin, Rydułtowy i Pszów, a także w gminach Mszana, Pawłowice, Zebrzydowice. Od pewnego czasu...

 • Kudowa-Zdrój: Pożar ośrodka wypoczynkowego

  Strażacy zakończyli już dogaszanie pożaru, który wybuchł w jednym z ośrodków wypoczynkowych w Kudowie-Zdroju w Dolnośląskiem. Budynek musiało opuścić ponad sto osób.

 • Szczawno-Zdrój: Spłonął zabytkowy kompleks

  Niemal 40 zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem zabytkowego budynku Zakładu Przyrodoleczniczego w Szczawnie-Zdroju, który wybuchł w nocy z poniedziałku na niedzielę. Ogień strawił całkowicie dach kompleksu, a budynek w ocenie straży nie nadaje się do użytkowania.

 • Jastrzębie-Zdrój: Sześciolatka uwięziona w windzie

  Niecodzienna akcja strażaków w Jastrzębiu na Śląsku. Razem z pracownikami pogotowia dźwigowego brali udział w uwolnieniu dziecka, które uwięzione zostało w windzie w jednym z bloków.

 • Krynica-Zdrój: Tragiczny wypadek na stoku

  Na stoku Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju (woj. małopolskie) doszło do tragicznego wypadku. Zginął 65-letni pracownik stacji narciarskiej.

 • Kudowa-Zdrój: Uzdrowisko, Kaplica Czaszek i Muzeum Zabawek

  Leżąca u podnóża Gór Stołowych Kudowa-Zdrój jest Twoim Miastem w Faktach RMF FM. To jedno z najstarszych uzdrowisk w Polsce i Europie. Dziesięciotysięczne, przygraniczne miasteczko znane jest także z licznych atrakcji turystycznych. Najpopularniejsze to Kaplica Czaszek, Muzeum Zabawek czy zabytkowy Park Zdrojowy. Kudowa-Zdrój to także znany na całym świecie Festiwal Moniuszkowski.

 • Twoje Miasto w Faktach RMF FM: Odwiedzimy Kudowę-Zdrój

  Kudowa-Zdrój będzie w najbliższą sobotę Twoim Miastem w Faktach RMF FM. Tak zdecydowaliście w głosowaniu na RMF 24. Żółto-niebieski konwój pojawi się na miejscu już o poranku. O lokalnych atrakcjach opowie nasz reporter Bartłomiej Paulus.

 • Świeradów-Zdrój Twoim Miastem w Faktach RMF FM

  Świeradów-Zdrój to miejscowość, którą odwiedziliśmy w ramach cyklu Twoje Miasto w RMF FM. Uzdrowisko położone jest w Górach Izerskich na wysokości od 450 do 710 m n.p.m. Szczyci się unikatowym, podgórskim klimatem. Poza leczniczymi wodami znane jest z licznych szlaków pieszych i rowerowych. Z możliwości okolicznych stoków zadowoleni będą narciarze, którzy po szusowaniu, mogą szukać relaksu...

 • Jastrzębie-Zdrój: Wyciek substancji ropopochodnej na terenie elektrociepłowni

  Wyciek substancji ropopochodnej na terenie elektrociepłowni w Jastrzębiu-Zdroju w Śląskiem. Informację o zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

 • Jastrzębie-Zdrój: Znaleziono ciało mężczyzny. Został skatowany?

  Zwłoki 28-letniego mężczyzny z obrażeniami głowy znaleziono w Jastrzębiu-Zdroju na Górnym Śląsku. Według wstępnych informacji miały skatować go cztery osoby.

Zdjęcia na temat: zdrój