• Informacje na temat:

  zdrojewski

Artykuły na temat: zdrojewski
 • Zdrojewski: Ciężki nokaut rządu PiS

  Wczorajszy ciężki nokaut może oznaczać kompletne pogubienie się rządu PiS, a jednocześnie wyczerpanie jego limitu błędów w polityce zagranicznej - mówi w rozmowie z Interią europoseł PO Bogdan Zdrojewski. - Polexit w ukrytej formie - dodaje, komentując stosunek polskiego rządu do instytucji unijnych.

 • Zdrojewski o zakupie kolekcji Czartoryskich: Zabrakło transparentności

  ...zbiorów" - zaznacza były minister kultury Bogdan Zdrojewski. Zaznacza również w rozmowie z "GW", że tuż przed świętami zarząd fundacji złożył mandaty z powodu braku zaufania do fundatora. Poza zmianami w statucie Zdrojewski podkreśla, że w całej tej transakcji brakowało transparentności. Kapsuła pamięci księżnej Izabeli Księżna Izabela z Flemingów Czartoryska, która w 1801 roku założyła...

 • Dolny Śląsk: Zdrojewski zrezygnował z funkcji komisarza PO

  Bogdan Zdrojewski zrezygnował z pełnienia funkcji komisarza zarządzającego Platformą Obywatelską na Dolnym Śląsku. O swojej decyzji polityk poinformował na Twitterze.

 • Lista europosłów: Bogdan Zdrojewski

  Minister kultury Bogdan Zdrojewski zdecydował się na start w eurowyborach po rezygnacji Jacka Protasiewicza. To debiut wrocławskiego polityka w PE.

 • Bogdan Zdrojewski o Donaldzie Tusku, wojnie informacyjnej i Białorusi

  O tym, czy istnieje lepszy od Donalda Tuska kandydat na szefa Rady Europejskiej, czy Rosja może próbować sterować polską opinią publiczną i na czym polega ewidentny błąd Warszawy w stosunkach z Mińskiem rozmawialiśmy z Bogdanem Zdrojewskim, byłym ministrem w rządzie PO-PSL, a obecnie europosłem PO.

 • Oto następczyni Bogdana Zdrojewskiego?

  Według naszych informacji właśnie nazwisko Omilanowskiej  zostało wstępnie zaakceptowane przez premiera Donalda Tuska po rozmowie z odchodzącym z urzędu Bogdanem Zdrojewskim Jeśli nic się nie zmieni, Omilanowska zostanie oficjalnie ogłoszona szefem resortu kultury na początku przyszłego tygodnia.  Bogdan Zdrojewski zdobył mandat w eurowyborach i zamieni fotel ministra na posadę w Brukseli. 

 • Bogdan Zdrojewski nie będzie komisarzem PO na Dolnym Śląsku. "Złożyłem rezygnację"

  Bogdan Zdrojewski nie będzie już pełnił funkcji komisarza Platformy Obywatelskiej na Dolnym Śląsku. Polityk poinformował o swojej decyzji na Twitterze.

 • Zdrojewski: Polska nie powinna stracić na planie Junckera

  Polska nie powinna stracić na planie Junckera - ocenił europoseł PO Bogdan Zdrojewski w poniedziałek we Wrocławiu (Dolnośląskie). Zapowiedział, że do końca czerwca będą znane szczegóły tej ważnej inicjatywy inwestycyjnej w ramach Unii Europejskiej.

 • ...- Zarząd PO rozwiązał we wtorek struktury partii na Dolnym Śląsku i wprowadził tam zarząd komisaryczny na czele z Bogdanem Zdrojewskim - poinformował PAP rzecznik PO Jan Grabiec. Decyzja zarządu oznacza, że funkcję szefa dolnośląskiej PO stracił Jacek Protasiewicz.

 • "Gazeta Wyborcza": Kto zastąpi Zdrojewskiego?

  Małgorzata Kidawa-Błońska albo Janusz Sepioł mogą zastąpić na stanowisku ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego, który kandyduje do Parlamentu Europejskiego - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

Zdjęcia na temat: zdrojewski
Wideo na temat: zdrojewski
 • Donald Tusk przedstawia rząd

  - ministrem skarbu; Sławomir Nowak - ministrem transportu, budownictwa i gospodarki morskiej; Marcin Korolec - ministrem środowiska; Bogdan Zdrojewski - ministrem kultury i dziedzictwa narodowego; Jarosław

 • ​Zdrojewski: Pomnik Lecha Kaczyńskiego mógłby stanąć w Warszawie

  "Nie widzę przeszkód, żeby Lech Kaczyński miał swój pomnik w Warszawie. Mamy do czynienia z prezydentem, który zginął w katastrofie lotniczej. Nie leciał na urlop, a oddać hołd pomordowanym w Katyniu" - mówi minister kultury, Bogdan Zdrojewski odpowiadając na pytania słuchaczy RMF FM. "W kwestii pomnika ważne są: dobry konkurs otwarty dający gwarancje efektu artystycznego i optymalna lokalizacja

 • Zdrojewski: Wynik wyborów to ostrzeżenie dla PO. Trzeba wyciągnąć wnioski

  "Rządzenie jest trudne, a te wybory były bardzo charakterystyczne: wszyscy przeciwko PO" - mówi Bogdan Zdrojewski, komentując w Kontrwywiadzie RMF FM wyniki eurowyborów. "Traktuję je jako pewnego(...) wniosek: większa mobilizacja". Pytany o pogrzeb gen. Wojciecha Jaruzelskiego Zdrojewski odpowiada, że prezydent nie skłania się do ogłaszania żałoby narodowej, ale pogrzeb najprawdopodobniej będzie

Dyskusje na temat: zdrojewski