• Informacje na temat:

  zebra

Artykuły na temat: zebra
 • Austriak chciał nazywać się Zebra. Dostał na to zgodę od Trybunału Konstytucyjnego

  Nietypowy sukces nietypowego Austriaka. Mężczyzna pragnął nazywać się Zebra i dopiął swego - zgodę na to wyraził Trybunał Konstytucyjny. Wcześniej władze upierały się, że zebra to nie nazwisko, lecz "rodzaj konia żyjący na sawannie w Afryce".

 • "Inteligentna zebra" przeprowadzi przez jezdnię i ostrzeże przez niebezpieczeństwem

  ...czerwoną linią przed pieszymi zapatrzonymi w telefon komórkowy. Zebra też automatycznie się poszerzy, gdy na krawężniku ustawi się większa grupa ludzi.   #TheSmartCrossing pic.twitter.com/zTZ7kiS3Kf...

 • Pracownia fotograficzna w ACK "Zebra"

  ...18 sierpnia w Alternatywnym Centrum Kultury "Zebra" w Tczewie odbędzie spotkanie dla osób zainteresowanych sztuką fotografii tradycyjnej oraz chcących uczestniczyć w warsztatach z tradycyjnego wywoływania oraz obróbki zdjęć.

 • Poważny wypadek Sergio Aguero. Piłkarz ma złamane żebra

  ​Sergio Aguero nie zagra w najbliższych meczach reprezentacji Argentyny oraz Manchester City. 29-letni piłkarz złamał żebra w wypadku samochodowym w Amsterdamie. Przebywał tam prywatnie.

 • Kasłała tak mocno, że… złamała sobie żebro

  66-letnia mieszkanka Massachusetts w USA zgłosiła się do lekarza z kaszlem i bólem prawego boku. Choć początkowo przypuszczano, że choruje na grypę, kolejne badania to wykluczyły. Okazało się, że prawdziwa przyczyna kaszlu doprowadziła również do... złamania żebra.

 • Kenijscy strażnicy parku narodowego zastanawiają się, jak to możliwe, by zebra urodziła się bez pasków. Czterotygodniowe źrebię dostrzeżone w stadzie w pobliżu Nairobii jest... całkowicie białe.

 • Fatalne zebry

  To cud, że na przejściu dla pieszych pod kolejowym wiaduktem przy ulicy Dolne Młyny jeszcze nikt nie zginął.

 • Cztery zebry cwałowały po Brukseli

  Belgijska stolica z pewnością na długo zapamięta tę wycieczkę. Po Brukseli przez kilkadziesiąt minut biegały… cztery zebry, które uciekły z rancza w dzielnicy Vilvoorde.

 • Sordo złamał żebra podczas treningu

  Hiszpański kierowca rajdowy Dani Sordo złamał dwa żebra w wypadku podczas treningu na rowerze górskim. Nie wystartuje w rozpoczynającym się 12 lutego Rajdzie Szwecji - informuje ekipa Hyundai.

 • "Niektórzy boją się, że w trakcie reanimacji połamią komuś żebra"

  Nie bójcie się udzielać pierwszej pomocy. Reakcja, działanie, sprawdzenie pulsu i oddechu, a nie tylko telefon pod numer 112 może uratować życie. Ci, którzy robią to na co dzień apelują, by nie bać się, że interwencją zrobimy pacjentowi krzywdę. Nic bardziej od naszej bezczynności mu nie zaszkodzi.

Zdjęcia na temat: zebra
Wideo na temat: zebra
 • Tramwaj przeciągnął 16-latkę po torach. Dziewczyna w ciężkim stanie

  16-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło w Łodzi na ulicy Piłsudskiego. Dziewczyna została wciągnięta pod wagon w momencie, gdy tramwaj ruszał z przystanku. Noga nastolatki została przytrzaśnięta w drzwiach, a gdy tramwaj zaczął jechać, dziewczyna upadła na chodnik. Choć za chwilę udało jej się wyciągnąć nogę, to jednak dostała się pod koła drugiego wagonu. 16-latka doznała ciężkiego urazu klatki piersiowej, kręgosłupa i miednicy, ma także stłuczone płuca i...

 • Skandia Maraton: Wrócił po kontuzji i od razu wygrał

  Prawie tysiąc amatorów jazdy na rowerze - zarówno amatorów i profesjonalistów - ścigało się w finałowej edycji Skandia LangTeam Maratonu, która odbyła się w Kwidzynie. Najwięcej zawodników i zawodniczek stanęło do rywalizacji na trasie ponad 50-kilometrowego dystansu Medio. Tę rywalizację - w prestiżowej kategorii M-4 - wygrał Krzysztof Podolski z teamu RMF Adrenaline Mountain Dew, który wrócił do ścigania się po złamaniu żebra.