• Informacje na temat:

  zebra

Artykuły na temat: zebra
 • Pomalowali osła, by wyglądał jak zebra? Afera w zoo w Kairze

  ...​Pewne zoo w Kairze postanowiło pokazać wilka w owczej skórze, a raczej osła w paskach zebry. Egipski ogród zoologiczny jest oskarżany, że próbował oszukać swoich klientów. Dyrektor zoo zapewnia jednak, że "zebra" jest prawdziwa.

 • Austriak chciał nazywać się Zebra. Dostał na to zgodę od Trybunału Konstytucyjnego

  Nietypowy sukces nietypowego Austriaka. Mężczyzna pragnął nazywać się Zebra i dopiął swego - zgodę na to wyraził Trybunał Konstytucyjny. Wcześniej władze upierały się, że zebra to nie nazwisko, lecz "rodzaj konia żyjący na sawannie w Afryce".

 • "Inteligentna zebra" przeprowadzi przez jezdnię i ostrzeże przez niebezpieczeństwem

  ...czerwoną linią przed pieszymi zapatrzonymi w telefon komórkowy. Zebra też automatycznie się poszerzy, gdy na krawężniku ustawi się większa grupa ludzi.   #TheSmartCrossing pic.twitter.com/zTZ7kiS3Kf...

 • Pracownia fotograficzna w ACK "Zebra"

  ...18 sierpnia w Alternatywnym Centrum Kultury "Zebra" w Tczewie odbędzie spotkanie dla osób zainteresowanych sztuką fotografii tradycyjnej oraz chcących uczestniczyć w warsztatach z tradycyjnego wywoływania oraz obróbki zdjęć.

 • Poważny wypadek Sergio Aguero. Piłkarz ma złamane żebra

  ​Sergio Aguero nie zagra w najbliższych meczach reprezentacji Argentyny oraz Manchester City. 29-letni piłkarz złamał żebra w wypadku samochodowym w Amsterdamie. Przebywał tam prywatnie.

 • Kasłała tak mocno, że… złamała sobie żebro

  66-letnia mieszkanka Massachusetts w USA zgłosiła się do lekarza z kaszlem i bólem prawego boku. Choć początkowo przypuszczano, że choruje na grypę, kolejne badania to wykluczyły. Okazało się, że prawdziwa przyczyna kaszlu doprowadziła również do... złamania żebra.

 • Kenijscy strażnicy parku narodowego zastanawiają się, jak to możliwe, by zebra urodziła się bez pasków. Czterotygodniowe źrebię dostrzeżone w stadzie w pobliżu Nairobii jest... całkowicie białe.

 • Fatalne zebry

  To cud, że na przejściu dla pieszych pod kolejowym wiaduktem przy ulicy Dolne Młyny jeszcze nikt nie zginął.

 • Cztery zebry cwałowały po Brukseli

  Belgijska stolica z pewnością na długo zapamięta tę wycieczkę. Po Brukseli przez kilkadziesiąt minut biegały… cztery zebry, które uciekły z rancza w dzielnicy Vilvoorde.

 • Sordo złamał żebra podczas treningu

  Hiszpański kierowca rajdowy Dani Sordo złamał dwa żebra w wypadku podczas treningu na rowerze górskim. Nie wystartuje w rozpoczynającym się 12 lutego Rajdzie Szwecji - informuje ekipa Hyundai.

Zdjęcia na temat: zebra
Wideo na temat: zebra
 • Tramwaj przeciągnął 16-latkę po torach. Dziewczyna w ciężkim stanie

  16-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło w Łodzi na ulicy Piłsudskiego. Dziewczyna została wciągnięta pod wagon w momencie, gdy tramwaj ruszał z przystanku. Noga nastolatki została przytrzaśnięta w drzwiach, a gdy tramwaj zaczął jechać, dziewczyna upadła na chodnik. Choć za chwilę udało jej się wyciągnąć nogę, to jednak dostała się pod koła drugiego wagonu. 16-latka doznała ciężkiego urazu klatki piersiowej, kręgosłupa i miednicy, ma także stłuczone płuca i...

 • Skandia Maraton: Wrócił po kontuzji i od razu wygrał

  Prawie tysiąc amatorów jazdy na rowerze - zarówno amatorów i profesjonalistów - ścigało się w finałowej edycji Skandia LangTeam Maratonu, która odbyła się w Kwidzynie. Najwięcej zawodników i zawodniczek stanęło do rywalizacji na trasie ponad 50-kilometrowego dystansu Medio. Tę rywalizację - w prestiżowej kategorii M-4 - wygrał Krzysztof Podolski z teamu RMF Adrenaline Mountain Dew, który wrócił do ścigania się po złamaniu żebra.