• Informacje na temat:

  zelazny

Artykuły na temat: zelazny
 • Śmiertelne potrącenie 67-latka. List żelazny dla podejrzanego

  Olsztyński sąd wydał list żelazny kierowcy podejrzanemu o spowodowanie śmiertelnego wypadku na drodze krajowej nr 16 koło Mrągowa na Mazurach. Według sądu umożliwi to przeprowadzenie czynności procesowych z udziałem podejrzanego, który przebywa gdzieś za granicą.

 • Wypadek przy zbiorniku "Żelazny Most" w Rudnej

  Do wypadku doszło w Zakładzie Hydrotechnicznym w Rudnej przy zbiorniku Żelazny Most. W wieży przesyłowej znajdującej się przy zbiorniku odpadów poflotacyjnych spadła winda, po tym jak zerwała się mocująca ją lina. W środku były trzy osoby. Trwa akcja ratunkowa.

 • Gen. Skrzypczak: Macierewicz jest żelaznym ministrem

  "Uważam, że wszyscy w rządzie mogą się zmienić, ale minister Antoni Macierewicz jest żelaznym ministrem" - powiedział gen. Waldemar Skrzypczak w rozmowie z Krzysztofem Ziemcem w RMF FM. "Ma siłę w sobie, ma charyzmę, ma uznanie polityków. Ma siłę, która powoduje, że bardzo się z nim liczą" - dodał. W rozmowie poruszono także temat wydarzeń na Półwyspie Koreańskim. "Korea Północna jest narzędziem gry w regionie chińskim" - stwierdził generał. "Tam jest wielka gra strategiczna między Chinami a...

 • Żelazny uścisk. Duda spotkał się w Katowicach ze Schwarzeneggerem

  Andrzej Duda w ramach szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach spotkał się z Arnoldem Schwarzeneggerem. Prezydent Polski i słynny "Terminator" pozowali wspólnie do zdjęć.

 • Sonik nie zdołał złamać żelaznej zasady Desert Challenge

  Rafał Sonik otwierał trasę trzeciego etapu Abu Dhabi Desert Challenge. W poniedziałkowy wieczór sędziowie przyznali kary za przekroczenie prędkości i krakowianin awansował na pozycję lidera. To jednak wcale nie okazało się korzystne. "To żelazna zasada tego rajdu, że kto otwiera trasę, nigdy nie wygrywa etapu. Mnie również nie udało się jej dzisiaj złamać" - przyznał quadowiec.

 • Izraelski minister obrony mówi o "żelaznej ścianie"

  Izraelska armia zniszczyła w sobotę wieczorem dwa tunele w Strefie Gazy wykopane przez bojowników Hamasu, w tym jeden, który przekroczył granicę Izraela - oświadczyły w niedzielę Siły Obronne Izraela (IDF).

 • Biały Dom reaguje na słowa Trumpa. "Mamy żelazne zobowiązania"

  USA w kwestii wzajemnej obrony mają "żelazne zobowiązania" wobec sojuszników z NATO - oświadczył w czwartek rzecznik Białego Domu Josh Earnest. To reakcja na słowa Donalda Trumpa, który podał w wątpliwość bezwzględną konieczność obrony sojuszników USA w NATO.

 • Okupowana Warszawa na skrzyżowaniu Żelaznej i Chłodnej

  Od poniedziałku 10 sierpnia do niedzieli 16 sierpnia w stolicy będzie można usłyszeć marszowy krok i kroki przechodniów, czyli odgłosy okupowanej Warszawy. "Słyszysz, Mirów?" to udźwiękowienie Kładki Pamięci przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Chłodnej, która symbolizuje przejście łączące w 1942 r. Małe i Duże Getto. "Jest przesyt obrazów. Myślę, że to będzie bardziej trafiać do ludzi, bo wpływa to na ich wyobraźnię" - mówi Wiktora Frydrych, autorka projektu.

 • Żelazny Feliks powróci na Łubiankę?

  Żelazny Feliks, czyli pomnik Dzierżyńskiego - pierwszego szefa radzieckiej bezpieki, z pochodzenia Polaka, może wrócić na Łubiankę w Moskwie przed dawną siedzibę KGB. Komuniści zbierają podpisy, by w Moskwie musiało odbyć się w tej sprawie referendum. Odbędzie się, jeżeli komunistom uda zebrać się 146 tysięcy podpisów i będzie to wówczas pierwsze referendum w stolicy Rosji.

 • RMF: Żelazny Feliks powróci na Łubiankę?

  Żelazny Feliks, czyli pomnik Dzierżyńskiego - pierwszego szefa radzieckiej bezpieki, z pochodzenia Polaka, może wrócić na Łubiankę w Moskwie przed dawną siedzibę KGB. Komuniści zbierają podpisy, by w Moskwie musiało odbyć się w tej sprawie referendum. Odbędzie się, jeżeli komunistom uda zebrać się 146 tysięcy podpisów i będzie to wówczas pierwsze referendum w stolicy Rosji.

Zdjęcia na temat: zelazny
Wideo na temat: zelazny
Dyskusje na temat: zelazny