• Informacje na temat:

  zemsta

Artykuły na temat: zemsta
 • Okrutna zemsta

  2012 rok. Małą miejscowością pod Bełchatowem wstrząsa tragiczne wydarzenie. Ginie 7-letnia dziewczynka, jej brat zostaje poważnie ranny. Motywy zbrodni pozostają zagadką. Szczegóły tej sprawy w najbliższym odcinku "Polskich zabójczyń" na kanale Crime+Investigation Polsat w poniedziałek, 9 października o godz. 22:00.

 • "Małostkowa zemsta proimigracyjnych polityków"

  Minister spraw zagranicznych Węgier Peter Szijjarto skomentował przegłosowanie rezolucji w sprawie uruchomienia artykułu 7 traktatu unijnego wobec Budapesztu.

 • Podpalanie ambasady. To była zemsta?

  W środę w ambasadzie Portugalii w Sztokholmie wybuchł pożar. Poszkodowanych zostało 14 osób - poinformowały służby ratownicze. Motywem podpalenia miała być zemsta.

 • Krystyna Pawłowicz: To pomówienia i zemsta

  Stowarzyszenie Pogotowie dla Zwierząt twierdzi, że posłanka PiS Krystyna Pawłowicz interweniowała w sprawie odebranych z hodowli w gminie Halinów koło Warszawy zaniedbanych psów. Posłanka odpowiada, że to "pomówienia", które są formą "zemsty" ze strony stowarzyszenia.

 • ...? Stu? Dwustu? Nawet emerytowanych SB-eków wielu już nie ma. Tę formację rozwiązano ponad ćwierć wieku temu. Więc teraz się mścić? Na staruszkach? Zwłaszcza, że ta zemsta jest kulą w płot. Ona(...) chlebek im starczy. Taka będzie więc zemsta. Ślepa i głupia. Ale pisowskiemu ludowi się spodoba. Więc za jakiś czas (raczej wcześniej niż później) ktoś zapyta rezolutnie - a dlaczego tylko SB ma być...

 • Zemsta rozgoryczonego najemcy

  Najemca jednego z lokali użytkowych w warszawskiej Rezydencji Foksal postanowił w nietypowy sposób zemścić się na mieszkańcach budynku.

 • Zemsta tureckich hakerów na Holandii

  Holenderskie strony internetowe zostały zaatakowane przez tureckich hakerów. Ofiarami cyberataku padły strony holenderskich mediów i sklepów. To skutek kryzysu między Ankarą a Hagą. O atakach poinformowały holenderskie media. Według tureckiego forum internetowego, włamano się na ponad tysiąc stron internetowych.

 • Zemsta za zdradę tajemnicy surferów?

  Zdradził tajemnicę surferów – zapłacił za to cenę. Mowa o brytyjskim fotografie, który opublikował zdjęcia fali cenionej przez entuzjastów tego sportu. Pojawia się ona przy określonych warunkach atmosferycznych na południowym wybrzeżu Anglii.

 • Lubnauer: Uchylenie immunitetów to polityczna zemsta PiS

  Uchylenie immunitetów posłów Nowoczesnej Kamili Gasiuk-Pihowicz i Ryszarda Petru to polityczna zemsta PiS za ich wystąpienia oraz próba zastraszenia innych - uważa szefowa tej partii Katarzyna Lubnauer.

 • Węgierska prasa po głosowaniu w PE: Zemsta dzięki oszustwu

  To zemsta sił proimigracyjnych na Węgrzech, przeprowadzona dzięki oszustwu - tak prorządowa prasa węgierska pisze w czwartek o przyjęciu w PE rezolucji ws. tego kraju. Prasa opozycyjna stawia pytanie, czy Fidesz pozostanie w Europejskiej Partii Ludowej.

Zdjęcia na temat: zemsta
Wideo na temat: zemsta
 • Roczne dziecko zginęło od postrzału w głowę. Zemsta na rodzinie?

  Roczne dziecko zmarło w wyniku postrzału na Brooklynie w Nowym Jorku. Do tragedii doszło w niedzielę (1.09) około godziny 19:20. Do rodziców prowadzących wózek ulicą Bristol Street oddano kilka strzałów. Jedna z kul trafiła dziecko w głowę. Mimo wysiłków lekarzy z pobliskiego szpitala, chłopiec zmarł. Policja podejrzewa, że zabójstwo nie było przypadkowe. Miała to być zemsta na wuju lub ojcu

 • Zemsta za internetowy wpis. 15-latek brutalnie pobity

  15-latek, uczeń lubawskiego gimnazjum, podczas przerwy zaatakował metalowym gryfem swojego kolegę. Powód? Zaatakowany chłopak umieścił zdjęcia na portalu społecznościowym. "Wstawiłem w Internecie zdjęcie z jego dziewczyną, jak się całowali. On nie wyraził na to zgody. Żałuję. Nie przemyślałem tego" - mówi poszkodowany uczeń. Chłopak przebywa teraz w jednym ze szpitali w Kamiennej Górze. Sprawa agresywnego nastolatka zostanie skierowana do sądu rodzinnego.

Dyskusje na temat: zemsta