• Informacje na temat:

  zerow

Artykuły na temat: zerow
 • ​Szef MSWiA: Zero tolerancji dla działań ksenofobicznych

  Zero tolerancji dla ksenofobii, agresji i działań niezgodnych z prawem - oświadczył w sobotę minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński. Skomentował tak zatrzymanie we Wrocławiu dwóch mężczyzn podejrzewanych o znieważenie Syryjczyków na tle narodowościowym.

 • Beata Szydło: 190 do zera robi wrażenie

  190 do zera to wynik, który robi wrażenie; to wyraz rzeczywistej pozycji Polski dzisiaj - powiedziała w piątek premier Beata Szydło. Jak oceniła, ci, którzy mówią, że polska dyplomacja jest nieskuteczna, powinni "uderzyć się w piersi i przeprosić".

 • Kościół apeluje: Zero tolerancji dla pedofilii

  - Po raz kolejny Kościół apeluje: zero tolerancji dla pedofilii - oświadczył rzecznik KEP, ks. Paweł Rytel-Andrianik. W piątek, w odpowiedzi na apel papieża Franciszka, w polskich kościołach odbywają się nabożeństwa w intencji dzieci wykorzystywanych seksualnie przez duchownych i świeckich.

 • Para prezydencka odwiedziła Ground Zero

  Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Duda oddali w środę hołd ofiarom zamachów terrorystycznych z 11 września 2001 roku w Nowym Jorku. Duda podsumował również pobyt w Stanach Zjednoczonych.

 • Zero waste - życie bez śmieci. "Nagrodą jest wysoka jakość życia"

  Czy życie bez śmieci jest możliwe? "Możemy ich produkować o wiele mniej" - przekonuje w rozmowie z RMF FM Katarzyna Wągrowska, autorka książki "Życie Zero Waste". Poznanianka od lat prowadzi bloga ograniczamsie.com. Jest też wielką entuzjastką minimalizmu i ekologicznego ruchu zero waste.

 • Dwie osoby zatrzymane za grożenie Syryjczykom. Brudziński: Zero tolerancji dla ksenofobii

  Zero tolerancji dla ksenofobii, agresji i działań niezgodnych z prawem - oświadczył minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński. Skomentował tak zatrzymanie we Wrocławiu dwóch mężczyzn podejrzewanych o znieważenie Syryjczyków na tle narodowościowym.

 • "GPC": Zero tolerancji dla nadużyć komorniczych

  Chcę, żeby poszedł do społeczeństwa w Polsce jasny przekaz - zero tolerancji dla nadużyć komorniczych - powiedział w "Gazecie Polskiej Codziennie" wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

 • "Cudowne ozdrowienie" przez mecz? Kolejka na badanie spadła do zera

  "Koleżanka na dyżurze w SOR: Podczas meczu ilość facetów z kolejki do RTG spadła do zera" - napisał na swoim profilu na Twitterze Jacek Pilch, pełnomocnik Województwa Małopolskiego ds. ŚDM 2016, poseł VI kadencji Sejmu.

 • Nowy dokument z wytycznymi. Macierewicz: Zero tolerancji dla łamania dyscypliny w armii

  Zero tolerancji dla łamania dyscypliny w armii. Szef Ministerstwa Obrony Narodowej Antoni Macierewicz wydał "Wytyczne w sprawie kształtowania dyscypliny wojskowej w resorcie obrony narodowej w latach 2017-2018" - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada.

 • Papież apeluje o realizację celu "zero głodu" na świecie

  Papież Franciszek podczas wizyty w rzymskiej siedzibie Światowego Programu Żywnościowego w poniedziałek apelował o wysiłki na rzecz realizacji "upragnionego celu", jakim jest "zero głodu". Trzeba jego zdaniem przestać uważać głód na świecie za coś naturalnego.

Zdjęcia na temat: zerow
Wideo na temat: zerow
Dyskusje na temat: zerow