• Informacje na temat:

  zerow

Artykuły na temat: zerow
 • ​Szef MSWiA: Zero tolerancji dla działań ksenofobicznych

  Zero tolerancji dla ksenofobii, agresji i działań niezgodnych z prawem - oświadczył w sobotę minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński. Skomentował tak zatrzymanie we Wrocławiu dwóch mężczyzn podejrzewanych o znieważenie Syryjczyków na tle narodowościowym.

 • Kuria zawiesiła proboszcza Orzechowa. "Zero tolerancji dla nadużyć seksualnych"

  Kuria archidiecezji warmińskiej poinformowała, że zawiesiła w obowiązkach proboszcza z Orzechowa ks. Romana K. i skierowała jego sprawę do Watykanu. "Wyrażamy ubolewanie. Zasada zero tolerancji dla nadużyć seksualnych jest dla nas priorytetem" - napisał rzecznik kurii w oświadczeniu.

 • ​Henryk Kowalczyk: Zero tolerancji dla mafii śmieciowej

  "Wyznajemy zasadę zero tolerancji dla mafii śmieciowej" - podkreślił w rozmowie z PAP minister środowiska Henryk Kowalczyk. Dodał, że resort jest zdeterminowany, by ten problem rozwiązać, bo "Polacy zasłużyli na czyste powietrze i piękna naturę".

 • Beata Szydło: 190 do zera robi wrażenie

  190 do zera to wynik, który robi wrażenie; to wyraz rzeczywistej pozycji Polski dzisiaj - powiedziała w piątek premier Beata Szydło. Jak oceniła, ci, którzy mówią, że polska dyplomacja jest nieskuteczna, powinni "uderzyć się w piersi i przeprosić".

 • Kościół apeluje: Zero tolerancji dla pedofilii

  - Po raz kolejny Kościół apeluje: zero tolerancji dla pedofilii - oświadczył rzecznik KEP, ks. Paweł Rytel-Andrianik. W piątek, w odpowiedzi na apel papieża Franciszka, w polskich kościołach odbywają się nabożeństwa w intencji dzieci wykorzystywanych seksualnie przez duchownych i świeckich.

 • Para prezydencka odwiedziła Ground Zero

  Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Duda oddali w środę hołd ofiarom zamachów terrorystycznych z 11 września 2001 roku w Nowym Jorku. Duda podsumował również pobyt w Stanach Zjednoczonych.

 • Abp Wojciech Polak: Zero tolerancji dla pedofilii

  Nie można usprawiedliwiać błędów. Jesteśmy skazani na walkę. Walkę, która jest długoterminowa - powiedział abp Wojciech Polak, komentując sprawę pedofilii w Kościele. Poinformował, że KEP podjął decyzję, by przygotować statystyki dotyczące skali problemu w Polsce.

 • "Nadeszła godzina zero". Gen. Haftar zapowiada operację wojskową

  Dowódca samozwańczej Libijskiej Armii Narodowej (ANL), generał Chalifa Haftar ogłosił w poniedziałek podczas parady wojskowej w Bengazi początek operacji wojskowej mającej na celu oswobodzenie Darny położonej nad Morzem Śródziemnym we wschodniej Libii.

 • Wiele zawiadomień, zero śledztw. Ustawa o IPN zamrożona?

  Dwa miesiące temu do prokuratorów IPN wpłynęły pierwsze zawiadomienia o możliwości złamania nowych przepisów, nakazujących karanie za przypisywanie zbrodni hitlerowskich narodowi i państwu polskiemu. Skarg zebrało się kilkadziesiąt, jednak żadna nie doprowadziła do wszczęcia śledztwa.

 • RPA: "Dzień Zero" coraz bliżej. W Kapsztadzie zabraknie wody?

  W Kapsztadzie zaczyna brakować wody - informuje "The Independent". Według zapowiedzi "Dzień Zero", czyli moment, kiedy drastycznie zostaną ograniczone dostawy wody, ma nadejść 9 lipca.

Zdjęcia na temat: zerow
Wideo na temat: zerow
Dyskusje na temat: zerow