• Informacje na temat:

  zerow

Artykuły na temat: zerow
 • Salvini: Ilu migrantów przyjmiemy? Zero

  Szef MSW Włoch, wicepremier Matteo Salvini wykluczył możliwość przyjęcia migrantów z dwóch statków czekających na Morzu Śródziemnym na zgodę na wpłynięcie do jednego z portów w Europie. O udzielenie pomocy 49 migrantom zaapelował papież Franciszek.

 • Salvini: Ilu migrantów przyjmiemy? Zero

  Szef MSW Włoch, wicepremier Matteo Salvini wykluczył w niedzielę możliwość przyjęcia migrantów z dwóch statków czekających na Morzu Śródziemnym na zgodę na wpłynięcie do jednego z portów w Europie. O udzielenie pomocy 49 migrantom zaapelował papież Franciszek.

 • Ardanowski: Zero tolerancji dla przestępstw w rolnictwie

  Incydentalna sprawa związana z nielegalnym ubojem zwierząt została wyolbrzymiona do niewyobrażalnych rozmiarów i grozi wizerunkowi już nie tylko mięsa z Polski, ale polskiej żywności na świecie - ocenił w poniedziałek minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Zapowiedział także: "podejmiemy zdecydowane działania w celu naprawienia wizerunku polskiej żywności: zero tolerancji dla przestępstw w rolnictwie, kary więzienia dla łamiących prawo, monitoring ubojni i samochodów transportujących...

 • ​Szef MSWiA: Zero tolerancji dla działań ksenofobicznych

  Zero tolerancji dla ksenofobii, agresji i działań niezgodnych z prawem - oświadczył w sobotę minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński. Skomentował tak zatrzymanie we Wrocławiu dwóch mężczyzn podejrzewanych o znieważenie Syryjczyków na tle narodowościowym.

 • Kuria zawiesiła proboszcza Orzechowa. "Zero tolerancji dla nadużyć seksualnych"

  Kuria archidiecezji warmińskiej poinformowała, że zawiesiła w obowiązkach proboszcza z Orzechowa ks. Romana K. i skierowała jego sprawę do Watykanu. "Wyrażamy ubolewanie. Zasada zero tolerancji dla nadużyć seksualnych jest dla nas priorytetem" - napisał rzecznik kurii w oświadczeniu.

 • ​Henryk Kowalczyk: Zero tolerancji dla mafii śmieciowej

  "Wyznajemy zasadę zero tolerancji dla mafii śmieciowej" - podkreślił w rozmowie z PAP minister środowiska Henryk Kowalczyk. Dodał, że resort jest zdeterminowany, by ten problem rozwiązać, bo "Polacy zasłużyli na czyste powietrze i piękna naturę".

 • Beata Szydło: 190 do zera robi wrażenie

  190 do zera to wynik, który robi wrażenie; to wyraz rzeczywistej pozycji Polski dzisiaj - powiedziała w piątek premier Beata Szydło. Jak oceniła, ci, którzy mówią, że polska dyplomacja jest nieskuteczna, powinni "uderzyć się w piersi i przeprosić".

 • Thun: Komisja Europejska ma zero zaufania do polskiego rządu

  - KE nie wycofuje się ze skargi na polską praworządność i staram się to zrozumieć. Według mnie KE ma zero zaufania do polskiego rządu - powiedziała europosłanka PO Róża Thun w rozmowie z Agnieszką Maj z Interii. Zdaniem Thun KE obawia się, że przed wyborami polski rząd wycofa się z ustawy o SN, a po wyborach może ją przywrócić.

 • Zbigniew Boniek ostro o sytuacji w Wiśle Kraków. "Zero tolerancji"

  "Zero tolerancji dla takich działań! Mam nadzieję, że decyzja Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN otrzeźwi niektóre gorące głowy i skłoni odpowiedzialnych ludzi związanych z Wisłą Kraków do racjonalnego postępowania" - tak prezes PZPN Zbigniew Boniek skomentował zamieszanie z Wisłą Kraków. Dziś Komisja ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej zawiesiła licencję Wisły Kraków na grę w Ekstraklasie.

 • Kościół apeluje: Zero tolerancji dla pedofilii

  - Po raz kolejny Kościół apeluje: zero tolerancji dla pedofilii - oświadczył rzecznik KEP, ks. Paweł Rytel-Andrianik. W piątek, w odpowiedzi na apel papieża Franciszka, w polskich kościołach odbywają się nabożeństwa w intencji dzieci wykorzystywanych seksualnie przez duchownych i świeckich.

Zdjęcia na temat: zerow
 • Tak wygląda Strefa Zero 11 lat po zamachach terrorystycznych
 • Tak wygląda Strefa Zero 11 lat po zamachach terrorystycznych
 • Tak wygląda Strefa Zero 11 lat po zamachach terrorystycznych
Wideo na temat: zerow
Dyskusje na temat: zerow