• Informacje na temat:

  zgoda

Artykuły na temat: zgoda
 • Zgoda bezpieki

  Wybór hasła "Zgoda i bezpieczeństwo" przez sztab Bronisława Komorowskiego, nie jest moim zdaniem przypadkowy. Są w nim jawne komunikaty - dla wszystkich...

 • Malta: Zgoda na ekstradycję Kajetana P.

  Maltański sąd wydał zgodę na ekstradycję do Polski Kajetana P., podejrzanego o dokonanie brutalnego morderstwa na warszawskiej Woli - informuje TVN24.

 • FBI zbada maile Clinton. Jest zgoda sądu

  Sąd wyraził zgodę na zbadanie maili, które mogą mieć związek z użytkowaniem przez Hillary Clinton prywatnego serwera. Informacja o odnalezieniu korespondencji stała się głównym tematem kampanii prezydenckiej i zepchnęła do defensywy sztab kandydatki demokratów.

 • Łapówka, Ameryka i Zgoda "znikają" z mapy Polski

  Z początkiem 2018 r. z mapy Polski znikną Ameryka, Łapówka, Zgoda, czy Troska. W sumie na terenie 43 gmin zniesione zostaną nazwy 93 miejscowości. To konsekwencja rozporządzenia MSWiA w sprawie ustalenia, zmiany i zniesienia urzędowych nazw niektórych miejscowości oraz obiektów fizjograficznych.

 • Prymas Polski zaapelował o zgodę i porozumienie

  ...wydawało się to niemożliwe" - powiedział prymas. Abp Polak stwierdził też, że "potrzebna jest nam mocna nadzieja i ufność, że do rozwiązywania trudności konieczna jest zgoda i porozumienie, wzajemny...

 • Brak zgody ws. klimatu na szczycie G20

  ...terroryzmem, w tym usuwania islamskiej propagandy z internetu i likwidowania źródeł finansowania dżihadu, panował pełna zgoda. (MN)

 • Eksport airbusów do Iranu. Jest zgoda USA

  Władze Stanów Zjednoczonych udzieliły koncernowi Airbus licencji na dostarczenie Iranowi 106 samolotów pasażerskich, co jest niezbędne ze względu na ich pochodzące z USA komponenty - poinformował we wtorek Reuters, powołując się na źródło znające sprawę.

 • USA: Jest zgoda na dozbrojenie Ukrainy

  ​Izba Reprezentantów USA uchwaliła w środę ustawę upoważniającą rząd do dostarczania Ukrainie broni i sprzętu wojskowego. Ustawa ma też zapewnić ciągłość obowiązywania sankcji wobec Rosji niezależnie od wyników wyborów prezydenckich w USA.

 • Hiszpania: Zgoda na rozpoczęcie reformy konstytucji

  Przywódca hiszpańskiej opozycji, socjalista Pedro Sanchez ogłosił w środę, że uzgodnił z premierem Mariano Rajoyem rozpoczęcie reformy konstytucji, która mogłaby zmienić sposób zarządzania regionami autonomicznymi, w tym Katalonią.

 • Strefa Schengen. Zgoda KE na dalsze kontrole

  Komisja Europejska zgodziła się we wtorek na przedłużenie o trzy miesiące kontroli wprowadzonych na niektórych granicach wewnętrznych w strefie Schengen w związku z napływem migrantów - poinformował unijny komisarz spraw wewnętrznych Dimitris Awramopulos.

Zdjęcia na temat: zgoda
Wideo na temat: zgoda
Dyskusje na temat: zgoda