• Informacje na temat:

  zgoda

Artykuły na temat: zgoda
 • Chwilowa zgoda narodowa

  Jedni stwierdzą, że prezydent Gdańska Paweł Adamowicz przestraszył się tego, co wcześniej nieopatrznie powiedział i wycofał rakiem z poprzednich decyzji, drudzy pochwalą go za umiejętność przyznania się do błędu i posypania głowy popiołem, jeszcze inni będą doszukiwać się drugiego lub trzeciego dna tej sprawy.

 • Zgoda bezpieki

  Wybór hasła "Zgoda i bezpieczeństwo" przez sztab Bronisława Komorowskiego, nie jest moim zdaniem przypadkowy. Są w nim jawne komunikaty - dla wszystkich...

 • Kaczyński: Polsce jest potrzebna narodowa zgoda

  Potrzebna jest nam narodowa zgoda - mówił podczas spotkania wyborczego w Chełmie (Lubelskie) prezes PiS Jarosław Kaczyński. Podkreślił, że PiS robi to, co zapowiada i nie jest uwikłane w różnego rodzaju związki, które uniemożliwiają realizację dobrej polityki.

 • Zgoda na paliwa najgorszej jakości "niezrozumiała"

  Przepisy w niewystarczającym stopniu zabezpieczają przed spalaniem paliw najgorszej jakości, w tym mułów i flotokoncentratów – przekonywał we wtorek prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski. Dodał, że "niezrozumiałe" jest wydłużenie o dwa lata możliwości palenia miałami węglowymi.

 • Łotwa: Socjaldemokratyczna Partia "Zgoda" wygrała wybory parlamentarne

  Po przeliczeniu 80 proc. głosów z 856 na 1078 komisji wyborczych w sobotnich wyborach do parlamentu Łotwy prowadzi prorosyjska, Socjaldemokratyczna Partia "Zgoda". Uzyskała ona 20,59 proc. oddanych głosów - podała w niedzielę w nocy Centralna Komisja Wyborcza.

 • Malta: Zgoda na ekstradycję Kajetana P.

  Maltański sąd wydał zgodę na ekstradycję do Polski Kajetana P., podejrzanego o dokonanie brutalnego morderstwa na warszawskiej Woli - informuje TVN24.

 • Jest zgoda PE na uruchomienie art. 7 wobec Węgier

  Parlament Europejski wyraził zgodę na uruchomienie art. 7 traktatu unijnego wobec Węgier. Za tą decyzją opowiedziało się 448 eurodeputowanych, przeciw było 197, a 48 wtrzymało się od głosu.

 • FBI zbada maile Clinton. Jest zgoda sądu

  Sąd wyraził zgodę na zbadanie maili, które mogą mieć związek z użytkowaniem przez Hillary Clinton prywatnego serwera. Informacja o odnalezieniu korespondencji stała się głównym tematem kampanii prezydenckiej i zepchnęła do defensywy sztab kandydatki demokratów.

 • Łapówka, Ameryka i Zgoda "znikają" z mapy Polski

  Z początkiem 2018 r. z mapy Polski znikną Ameryka, Łapówka, Zgoda, czy Troska. W sumie na terenie 43 gmin zniesione zostaną nazwy 93 miejscowości. To konsekwencja rozporządzenia MSWiA w sprawie ustalenia, zmiany i zniesienia urzędowych nazw niektórych miejscowości oraz obiektów fizjograficznych.

 • Prymas Polski zaapelował o zgodę i porozumienie

  ...wydawało się to niemożliwe" - powiedział prymas. Abp Polak stwierdził też, że "potrzebna jest nam mocna nadzieja i ufność, że do rozwiązywania trudności konieczna jest zgoda i porozumienie, wzajemny...

Zdjęcia na temat: zgoda
Wideo na temat: zgoda
Dyskusje na temat: zgoda
 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  bardzo zieje nienawiścią pani premier. Ma sens hasło Komorowskiego:"ZGODA I BEZPIECZEŃSTWO"? Chyba nie, bo tej zgody widac nie chce p.Kopacz i Platforma Obywatelska.To tyle tak na gorąco, na bardziej

 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  wątpliwości, bo wygrać w walce, w której powinno się być zdyskwalifikowanym, ani nie cieszy, ani nie przynosi zaszczytów. Gdzie tu "zgoda", gdzie elementarne poczucie przyzwoitości, gdzie w końcu sumienie

 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  NASTĘPNI KARIEROWICZE... Myślałem, że na Godsonie się skończy, ale gdzie tam. Wędrówka karierowiczów trwa nadal i chyba będzie się dalej rozwijała, niczym polska turystyka. Cóż mam powiedzieć o takim Janie Tomaszewskim, no cóż. Sprzedawczyk. Albo Michał Kamiński, lobbysta, zdrajca, ma jeszcze czelność mówić, że każdego poda do sądu, za nazwanie go lobbystą. Zgoda panie Kamiński, nie chce być

 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  Zakładaj więcej tematów!!!!!!!!!!!!!!!! ::D:D:D:D::D:D:D:D::D:D:D::D:D::D Zgoda, ale czy forum Matyldy i Prowincjusza będzie miało sens? Przecież to bardzo proste, kupuję sobie za 3.50 zł Angorę i mam ponad 100 tematów do dyskusji, robię wklejki na które w ogóle nie odpowiadam. Czy o to chodzi? To miało być forum dyskusyjne a nie przegląd prasy.

 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  Zakładaj więcej tematów!!!!!!!!!!!!!!!! ::D:D:D:D::D:D:D:D::D:D:D::D:D::D Zgoda, ale czy forum Matyldy i Prowincjusza będzie miało sens? Przecież to bardzo proste, kupuję sobie za 3.50 zł Angorę i mam ponad 100 tematów do dyskusji, robię wklejki na które w ogóle nie odpowiadam. Czy o to chodzi? To miało być forum dyskusyjne a nie przegląd prasy. "Angora" bardzo dobra gazeta. Kupuję od lat. Za