• Informacje na temat:

  zgoda

Artykuły na temat: zgoda
 • Chwilowa zgoda narodowa

  Jedni stwierdzą, że prezydent Gdańska Paweł Adamowicz przestraszył się tego, co wcześniej nieopatrznie powiedział i wycofał rakiem z poprzednich decyzji, drudzy pochwalą go za umiejętność przyznania się do błędu i posypania głowy popiołem, jeszcze inni będą doszukiwać się drugiego lub trzeciego dna tej sprawy.

 • Zgoda bezpieki

  Wybór hasła "Zgoda i bezpieczeństwo" przez sztab Bronisława Komorowskiego, nie jest moim zdaniem przypadkowy. Są w nim jawne komunikaty - dla wszystkich...

 • Malta: Zgoda na ekstradycję Kajetana P.

  Maltański sąd wydał zgodę na ekstradycję do Polski Kajetana P., podejrzanego o dokonanie brutalnego morderstwa na warszawskiej Woli - informuje TVN24.

 • Jest zgoda PE na uruchomienie art. 7 wobec Węgier

  Parlament Europejski wyraził zgodę na uruchomienie art. 7 traktatu unijnego wobec Węgier. Za tą decyzją opowiedziało się 448 eurodeputowanych, przeciw było 197, a 48 wtrzymało się od głosu.

 • FBI zbada maile Clinton. Jest zgoda sądu

  Sąd wyraził zgodę na zbadanie maili, które mogą mieć związek z użytkowaniem przez Hillary Clinton prywatnego serwera. Informacja o odnalezieniu korespondencji stała się głównym tematem kampanii prezydenckiej i zepchnęła do defensywy sztab kandydatki demokratów.

 • Łapówka, Ameryka i Zgoda "znikają" z mapy Polski

  Z początkiem 2018 r. z mapy Polski znikną Ameryka, Łapówka, Zgoda, czy Troska. W sumie na terenie 43 gmin zniesione zostaną nazwy 93 miejscowości. To konsekwencja rozporządzenia MSWiA w sprawie ustalenia, zmiany i zniesienia urzędowych nazw niektórych miejscowości oraz obiektów fizjograficznych.

 • Prymas Polski zaapelował o zgodę i porozumienie

  ...wydawało się to niemożliwe" - powiedział prymas. Abp Polak stwierdził też, że "potrzebna jest nam mocna nadzieja i ufność, że do rozwiązywania trudności konieczna jest zgoda i porozumienie, wzajemny...

 • Jest zgoda na odwołanie wicedyrektora Starego Teatru w Krakowie

  W odpowiedzi na pismo dyrektora Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej, Marka Mikosa Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Gliński wyraził zgodę na rozwiązanie stosunku pracy z Janem Polewką. Odwołania Polewki, szefa artystycznego Starego Teatru w Krakowie, domagała się Rada Artystyczna tej sceny. Na początku czerwca dyrektor Mikos wysłał prośbę do ministra w tej sprawie.

 • Brak zgody ws. klimatu na szczycie G20

  ...terroryzmem, w tym usuwania islamskiej propagandy z internetu i likwidowania źródeł finansowania dżihadu, panował pełna zgoda. (MN)

 • Jest zgoda na wejście fizjoterapeutów do Sejmu

  We wtorek o godz. 16 do protestujących w Sejmie osób niepełnosprawnych ma wejść pierwszy terapeuta, a w środę o 12 dwóch kolejnych. Zabiegi będą odbywały się w pokoju dziennikarskim - poinformowało we wtorek Centrum Informacyjne Sejmu.

Zdjęcia na temat: zgoda
Wideo na temat: zgoda
Dyskusje na temat: zgoda