• Informacje na temat:

  zgoda

Artykuły na temat: zgoda
 • Chwilowa zgoda narodowa

  Jedni stwierdzą, że prezydent Gdańska Paweł Adamowicz przestraszył się tego, co wcześniej nieopatrznie powiedział i wycofał rakiem z poprzednich decyzji, drudzy pochwalą go za umiejętność przyznania się do błędu i posypania głowy popiołem, jeszcze inni będą doszukiwać się drugiego lub trzeciego dna tej sprawy.

 • Zgoda bezpieki

  Wybór hasła "Zgoda i bezpieczeństwo" przez sztab Bronisława Komorowskiego, nie jest moim zdaniem przypadkowy. Są w nim jawne komunikaty - dla wszystkich...

 • Jest zgoda na odstrzał 20 żubrów

  ...w czasie najbliższej wizyty komisja wskaże kolejne zwierzęta do odstrzału, nie tego, na który już jest zgoda, ale już kolejnego" - powiedział PAP rzecznik prasowy Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych(...) żubrów będzie trzeba wygospodarować środki z budżetu Lasów Państwowych" - podał Krawczyk. Żubry podlegają w Polsce ścisłej ochronie gatunkowej. Z tego powodu zgoda na odstrzał tych zwierząt jest...

 • Kaczyński: Polsce jest potrzebna narodowa zgoda

  Potrzebna jest nam narodowa zgoda - mówił podczas spotkania wyborczego w Chełmie (Lubelskie) prezes PiS Jarosław Kaczyński. Podkreślił, że PiS robi to, co zapowiada i nie jest uwikłane w różnego rodzaju związki, które uniemożliwiają realizację dobrej polityki.

 • Zgoda na paliwa najgorszej jakości "niezrozumiała"

  Przepisy w niewystarczającym stopniu zabezpieczają przed spalaniem paliw najgorszej jakości, w tym mułów i flotokoncentratów – przekonywał we wtorek prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski. Dodał, że "niezrozumiałe" jest wydłużenie o dwa lata możliwości palenia miałami węglowymi.

 • Zgoda na zmianę unijnej dyrektywy gazowej

  Nord Stream 2 może zostać objęty unijnym prawem. Ambasadorowie krajów członkowskich UE zdecydowali o zmianie dyrektywy gazowej. Podczas wczorajszego spotkania w Brukseli, pod wspólnym stanowiskiem podpisali się wszyscy oprócz Bułgarii. Zmiany dyrektywy domagała się również Polska. Negocjacje nad ostatecznym kształtem przepisów rozpoczną się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.

 • ​"Fakt": Korekta w rządzie? Jest zgoda prezesa PiS

  W grudniu nastąpią zmiany w rządzie - donosi wtorkowy "Fakt". Zgodę na "pięć plus jeden" miał już wydać prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 • Łotwa: Socjaldemokratyczna Partia "Zgoda" wygrała wybory parlamentarne

  Po przeliczeniu 80 proc. głosów z 856 na 1078 komisji wyborczych w sobotnich wyborach do parlamentu Łotwy prowadzi prorosyjska, Socjaldemokratyczna Partia "Zgoda". Uzyskała ona 20,59 proc. oddanych głosów - podała w niedzielę w nocy Centralna Komisja Wyborcza.

 • Malta: Zgoda na ekstradycję Kajetana P.

  Maltański sąd wydał zgodę na ekstradycję do Polski Kajetana P., podejrzanego o dokonanie brutalnego morderstwa na warszawskiej Woli - informuje TVN24.

 • Jest zgoda PE na uruchomienie art. 7 wobec Węgier

  Parlament Europejski wyraził zgodę na uruchomienie art. 7 traktatu unijnego wobec Węgier. Za tą decyzją opowiedziało się 448 eurodeputowanych, przeciw było 197, a 48 wtrzymało się od głosu.

Zdjęcia na temat: zgoda
Wideo na temat: zgoda
Dyskusje na temat: zgoda
 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  bardzo zieje nienawiścią pani premier. Ma sens hasło Komorowskiego:"ZGODA I BEZPIECZEŃSTWO"? Chyba nie, bo tej zgody widac nie chce p.Kopacz i Platforma Obywatelska.To tyle tak na gorąco, na bardziej

 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  wątpliwości, bo wygrać w walce, w której powinno się być zdyskwalifikowanym, ani nie cieszy, ani nie przynosi zaszczytów. Gdzie tu "zgoda", gdzie elementarne poczucie przyzwoitości, gdzie w końcu sumienie

 • Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

  NASTĘPNI KARIEROWICZE... Myślałem, że na Godsonie się skończy, ale gdzie tam. Wędrówka karierowiczów trwa nadal i chyba będzie się dalej rozwijała, niczym polska turystyka. Cóż mam powiedzieć o takim Janie Tomaszewskim, no cóż. Sprzedawczyk. Albo Michał Kamiński, lobbysta, zdrajca, ma jeszcze czelność mówić, że każdego poda do sądu, za nazwanie go lobbystą. Zgoda panie Kamiński, nie chce być

 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  Zakładaj więcej tematów!!!!!!!!!!!!!!!! ::D:D:D:D::D:D:D:D::D:D:D::D:D::D Zgoda, ale czy forum Matyldy i Prowincjusza będzie miało sens? Przecież to bardzo proste, kupuję sobie za 3.50 zł Angorę i mam ponad 100 tematów do dyskusji, robię wklejki na które w ogóle nie odpowiadam. Czy o to chodzi? To miało być forum dyskusyjne a nie przegląd prasy.

 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  Zakładaj więcej tematów!!!!!!!!!!!!!!!! ::D:D:D:D::D:D:D:D::D:D:D::D:D::D Zgoda, ale czy forum Matyldy i Prowincjusza będzie miało sens? Przecież to bardzo proste, kupuję sobie za 3.50 zł Angorę i mam ponad 100 tematów do dyskusji, robię wklejki na które w ogóle nie odpowiadam. Czy o to chodzi? To miało być forum dyskusyjne a nie przegląd prasy. "Angora" bardzo dobra gazeta. Kupuję od lat. Za