• Informacje na temat:

  zgorzelski

Artykuły na temat: zgorzelski
 • Zgorzelski: Nie ma dla nas zaklętych rewirów

  Z Piotrem Zgorzelskim, posłem, sekretarzem PSL i szefem sztabu wyborczego ludowców na wybory samorządowe, rozmawiają Aleksandra Gieracka i Krystyna Opozda. Aleksandra Gieracka, Krystyna Opozda: PSL walczy o przetrwanie. Wynik w wyborach samorządowych zdecyduje o waszym "być albo nie być" na scenie politycznej? Piotr Zgorzelski: - Nie walczymy o przetrwanie, lecz o jak najlepszy wynik...

 • Zgorzelski o posiedzeniu zespołu A. Macierewicza: To nie przypadek

  ...​W piątą rocznicę katastrofy smoleńskiej bardziej przystoi zaduma niż konfrontacja - mówi Piotr Zgorzelski z Polskiego Stronnictwa Ludowego. W ocenie posła, to nie przypadek, że właśnie dziś zebrał się smoleński zespół Antoniego Macierewicza.

 • Piotr Zgorzelski: PSL będzie działał na rzecz Polski lokalnej i na rzecz samorządów

  Poseł Piotr Zgorzelski, przewodniczący sejmowej komisji samorządu terytorialnego poinformował, że podczas konwencji przedstawiciele wszystkich szczebli samorządu przekażą na ręce prezesa partii(...) działała na rzecz Polski lokalnej, na rzecz samorządów - powiedział Zgorzelski. Rzecznik klubu PSL Jakub Stefaniak wyjaśnił, że "dekalog" to zbiór problemów, z którymi borykają się samorządy...

 • Zgorzelski: Dopiero kwota 30 mln zł oddala groźbę kolejnej powodzi

  W ocenie starosty płockiego Piotra Zgorzelskiego kwota 10 mln zł wystarczy jednak na wydobycie około 500 tys. metrów sześciennych namułu, czyli mniej więcej jednej trzeciej jego ilości, która co roku spływa Wisłą do powiatu płockiego. Według Zgorzelskiego na wydobycie całej ilości namułu, który spłynął rzeką do powiatu płockiego w czasie powodzi w maju i czerwcu 2010 r., czyli około 1,5 mln...

 • Wniosek o odwołanie ministra rolnictwa wróci do Sejmu

  Wniosek o odwołanie ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela wróci do Sejmu w połowie września - zapowiedział w radiowej Jedynce poseł PSL Piotr Zgorzelski.

 • PSL o umowie ws. systemu Patriot: "Kamień milowy" dla bezpieczeństwa Polski

  Umowa na zakup systemu Patriot, to "kamień milowy", jeśli chodzi o bezpieczeństwo Polski, to krok w dobrym kierunku - ocenił w środę poseł PSL Piotr Zgorzelski.

 • PSL o komisji weryfikacyjnej: "grill" PO i "lansowanie" Jakiego

  Poseł PSL Piotr Zgorzelski skomentował pracę komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji. "Mamy coraz częściej wrażenie, że komisja zajmuje się "grillowaniem" PO i "lansowaniem" jej szefa Patryka Jakiego na prezydenta Warszawy, a nie dochodzeniem do prawdy" - podsumował Zgorzelski.

 • Były senator PO przechodzi do PSL-UED

  Senator Jan Filip Libicki, który odszedł w czerwcu z Platformy Obywatelskiej, dołącza do klubu PSL-UED - poinformował poseł Stronnictwa Piotr Zgorzelski.

 • Płock: Wypowiedź posła PSL o akcji "Wisła" pod lupą prokuratury

  Prokuratura bada, czy wypowiedź posła PSL Piotra Zgorzelskiego, który miał powiedzieć, że dzięki akcji wysiedlania ludności ukraińskiej "Wisła" Polacy zaznali spokoju, propaguje ustrój totalitarny.

 • Program "Rzeczpospolita samorządowa" poznamy 9 września

  ...9 września w Warszawie odbędzie się konwencja samorządowa PSL, podczas której zostanie przedstawiony program wyborczy "Rzeczpospolita samorządowa" - poinformował PAP szef sztabu wyborczego ludowców, poseł Piotr Zgorzelski. Podczas konwencji przewidziane są wystąpienia polityków PSL, ale także spoza partii.

Zdjęcia na temat: zgorzelski
Dyskusje na temat: zgorzelski