• Informacje na temat:

  zgorzelski

Artykuły na temat: zgorzelski
 • Zgorzelski o posiedzeniu zespołu A. Macierewicza: To nie przypadek

  ...​W piątą rocznicę katastrofy smoleńskiej bardziej przystoi zaduma niż konfrontacja - mówi Piotr Zgorzelski z Polskiego Stronnictwa Ludowego. W ocenie posła, to nie przypadek, że właśnie dziś zebrał się smoleński zespół Antoniego Macierewicza.

 • Piotr Zgorzelski: PSL będzie działał na rzecz Polski lokalnej i na rzecz samorządów

  Poseł Piotr Zgorzelski, przewodniczący sejmowej komisji samorządu terytorialnego poinformował, że podczas konwencji przedstawiciele wszystkich szczebli samorządu przekażą na ręce prezesa partii(...) działała na rzecz Polski lokalnej, na rzecz samorządów - powiedział Zgorzelski. Rzecznik klubu PSL Jakub Stefaniak wyjaśnił, że "dekalog" to zbiór problemów, z którymi borykają się samorządy...

 • Zgorzelski: Dopiero kwota 30 mln zł oddala groźbę kolejnej powodzi

  W ocenie starosty płockiego Piotra Zgorzelskiego kwota 10 mln zł wystarczy jednak na wydobycie około 500 tys. metrów sześciennych namułu, czyli mniej więcej jednej trzeciej jego ilości, która co roku spływa Wisłą do powiatu płockiego. Według Zgorzelskiego na wydobycie całej ilości namułu, który spłynął rzeką do powiatu płockiego w czasie powodzi w maju i czerwcu 2010 r., czyli około 1,5 mln...

 • Wniosek o odwołanie ministra rolnictwa wróci do Sejmu

  Wniosek o odwołanie ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela wróci do Sejmu w połowie września - zapowiedział w radiowej Jedynce poseł PSL Piotr Zgorzelski.

 • PSL o komisji weryfikacyjnej: "grill" PO i "lansowanie" Jakiego

  Poseł PSL Piotr Zgorzelski skomentował pracę komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji. "Mamy coraz częściej wrażenie, że komisja zajmuje się "grillowaniem" PO i "lansowaniem" jej szefa Patryka Jakiego na prezydenta Warszawy, a nie dochodzeniem do prawdy" - podsumował Zgorzelski.

 • Płock: Wypowiedź posła PSL o akcji "Wisła" pod lupą prokuratury

  Prokuratura bada, czy wypowiedź posła PSL Piotra Zgorzelskiego, który miał powiedzieć, że dzięki akcji wysiedlania ludności ukraińskiej "Wisła" Polacy zaznali spokoju, propaguje ustrój totalitarny.

 • ...​Polskie Stronnictwo Ludowe złoży projekt zmian w konstytucji, dotyczący zakazu skracania kadencji samorządu. Poinformował o tym w radiowej "Jedynce" Piotr Zgorzelski z tej partii.

 • Wygrana Anders to efekt "totalnej kampanii wyborczej"

  Poseł PSL Piotr Zgorzelski w radiowej Jedynce przekonywał, że kandydat części opozycji Mieczysław Bagiński uzyskał dobry wynik w wyborach uzupełniających na Podlasiu. Zwyciężyła w nich i zajmie fotel senatora przedstawicielka Prawa i Sprawiedliwości Anna Maria Anders.

 • PSL: Pomysł PiS szkodliwy i niebezpieczny. Polacy, nie dajcie się nabrać

  Pomysł PiS dotyczący utworzenia województwa warszawskiego jest szkodliwy i niebezpieczny - twierdzą politycy Polskiego Stronnictwa Ludowego Waldemar Pawlak i Piotr Zgorzelski. - PiS destabilizuje samorząd - ostrzegają.

 • PSL żąda dokumentów z audytu. Grozi sądem

  Klub PSL zwróci się do szefowej KPRM Beaty Kempy o udostępnienie w trybie pilnym dokumentów, na podstawie których został opracowany tzw. audyt z 8 lat rządów koalicji PO-PSL - poinformował Piotr Zgorzelski (PSL). Jeśli PSL ich nie dostanie, zwróci się do sądu - dodał.

Zdjęcia na temat: zgorzelski
Dyskusje na temat: zgorzelski