• Informacje na temat:

  zgromadzenie narodowe

Artykuły na temat: zgromadzenie narodowe
 • PO bojkotuje Zgromadzenie Narodowe

  ..."Będę rekomendował klubowi parlamentarnemu PO, by nie brać udziału w Zgromadzeniu Narodowym" - zapowiedział szef PO Grzegorz Schetyna. 13 lipca, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości oraz 550-lecia polskiego parlamentaryzmu, prezydent wygłosi orędzie przed Zgromadzeniem Narodowym.

 • PO zbojkotuje Zgromadzenie Narodowe

  ...klubu Nowoczesnej. Szefowa N. Katarzyna Lubnauer poinformowała, że decyzja o tym, czy Nowoczesna pojawi się na Zgromadzeniu Narodowym zapadnie w piątek na posiedzeniu klubu o 9. Zgromadzenie Narodowe, które ma uczcić 550-lecie polskiego parlamentaryzmu i 100-lecie odzyskania niepodległości, odbędzie się w piątek. Zgromadzenie wysłucha orędzia prezydenta Andrzeja Dudy.

 • Opozycja zbojkotuje Zgromadzenie Narodowe?

  PO, Nowoczesna i PSL rozważają bojkot Zgromadzenia Narodowego, które zbierze się w piątek na Zamku Królewskim w Warszawie. Platforma ostateczną decyzję podejmie w czwartek, Nowoczesna i PSL - w piątek rano. Opozycja szuka formuły, aby sprzeciw wobec działań PiS wybrzmiał 13 lipca wyjątkowo mocno.

 • Wenezuela: Narodowe Zgromadzenie odebrało immunitet Juanowi Guaido

  Narodowe Zgromadzenie Konstytucyjne Wenezueli pozbawiło we wtorek immunitetu tymczasowego prezydenta tego kraju Juana Guaido. W ten sposób lider opozycji może zostać aresztowany i postawiony przez sądem.

 • Prezydent wygłosi orędzie przed Zgromadzeniem Narodowym

  ...13 lipca o godz. 12 prezydent Andrzej Duda wygłosi orędzie przed Zgromadzeniem Narodowym na Zamku Królewskim - poinformował dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu Andrzej Grzegrzółka.

 • Zgromadzenie Narodowe w Poznaniu

  Pierwszy raz w historii Zgromadzenie Narodowe odbywa się poza Warszawą. W południe na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w obecności posłów i senatorów prezydent Andrzej Duda wygłosi(...) poznańskiego, przedstawiciele parlamentów europejskich i korpusu dyplomatycznego. W czasie posiedzenia Zgromadzenia Narodowego zostanie odczytana okolicznościowa uchwała, przyjęta wcześniej przez...

 • Politycy Nowoczesnej i PSL opuścili posiedzenie Zgromadzenia Narodowego

  Politycy Nowoczesnej i PSL opuścili w piątek posiedzenie Zgromadzenia Narodowego, które odbywa się na dziedzińcu Zamku Królewskiego.

 • 13 lipca Zgromadzenie Narodowe. Karczewski liczy na opozycję

  Marszałek Senatu Stanisław Karczewski ma nadzieję, że parlamentarzyści opozycji wezmą udział w Zgromadzeniu Narodowym 13 lipca. Jak dodał, Zgromadzenie zwołuje się, aby wysłuchać orędzia prezydenta i w jego trakcie nie ma możliwości wypowiadania się przez członków Zgromadzenia.

 • Orędzie prezydenta Andrzeja Dudy przed Zgromadzeniem Narodowym

  Treść orędzia prezydenta Andrzeja Dudy, wygłoszonego w piątek na Zamku Królewskim w Warszawie podczas Zgromadzenia Narodowego z okazji 550-lecia pierwszego dwuizbowego Sejmu w Piotrkowie.

 • Warszawa: Obywatelskie zgromadzenie narodowe przed kościołem św. Anny

  Przed kościołem św. Anny w Warszawie rozpoczęło się przed południem obywatelskie zgromadzenie narodowe, w którym biorą udział m.in. posłowie opozycji i ruchów społecznych. Głównym tematem są zmiany w sądownictwie...

Zdjęcia na temat: zgromadzenie narodowe
 • Zgromadzenie Narodowe
Wideo na temat: zgromadzenie narodowe
Dyskusje na temat: zgromadzenie narodowe