• Informacje na temat:

  zieja

Artykuły na temat: zieja
 • Bartoszewski, Pilecki i ks. Zieja z tytułem "Sprawiedliwego"

  Władysław Bartoszewski, Witold Pilecki i ks. Jan Zieja uhonorowani tytułem "Sprawiedliwego". Wyróżnienia przyznano w Europejskim Dniu Pamięci o Sprawiedliwych, czyli o osobach, które narażały życie w obronie godności ludzkiej w czasie totalitaryzmów i ludobójstw w XX i XXI wieku.

 • Anna Grodzka: Osoby transseksualne nie zieją ogniem

  O sejmowych planach, tolerancji Polaków i fundamentalnym szacunku do drugiego człowieka rozmawiamy z Anną Grodzką, pierwszą osobą transseksualną w polskim parlamencie wybraną z list Ruchu Palikota.

 • Czy smoki da się lubić? Przekonaj nas rymowanką

  Smoki bywają groźne i potężne, zieją ogniem, gadają ludzkim głosem, potrafią posługiwać się magią... I choć na pierwszy rzut oka te olbrzymie stworzenia są odpychające, to nie brakuje śmiałków, którzy ze smokiem chętnie by się zaprzyjaźnili. Wszak z takim kompanem świat przygód stoi otworem!

 • O smokach przedszkolaki wiedzą niemal wszystko

  Są zielone, mają szorstką skórę i zieją ogniem – tak smoki, magiczne stwory znane m.in. z bajek i legend, opisują przedszkolaki z krakowskiego przedszkola samorządowego „Dolina Tęczy”. Dopytywane przez nas przyznają jednak, że smoki wcale nie są takie straszne i można je oswoić. Jak? Posłuchajcie.

 • Uderz w stół, a nożyce się odezwą... Wystarczyło, by przedstawiciele Kościoła katolickiego zdecydowanie wypowiedzieli się na temat ideologii gender, by natychmiast podniosły się głosy, że oto zieją nienawiścią i przykrywają pedofilię.

 • Bieda przyjdzie w zimie

  Drzewa wciąż wyglądają tu tak, jakby były brudne. Nagie podpory do chmielu przywodzą na myśl drut kolczasty. Straszą skute do połowy elewacje domów. Okna bez firanek zieją pustką. I ani żywej duszy... Tak po trzech miesiącach od powodzi wygląda Zastów Polanowski.

 • Gender srender

  Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Wystarczyło, by przedstawiciele Kościoła katolickiego zdecydowanie wypowiedzieli się na temat ideologii gender, by natychmiast podniosły się głosy, że oto zieją nienawiścią i przykrywają pedofilię. Ja rozumiem, że rzecznicy gender chcieliby tylko pozytywnej dyskusji na swój temat, ale tak się niestety nie da. Może źle rozumiem ogólne przesłanie gender - jeśli tak, proszę mnie poprawić - ale mam wrażenie, że chodzi głównie o to, że nie ma żadnych z góry...

 • Lokale referendalne na Podkarpaciu wciąż zieją pustką – donosi reporter RMF. W południowo-wschodniej Polsce zanotowano wczoraj najniższą frekwencję – tylko 11,23% uprawnionych do głosowania poszło do urn.

 • Kolejarz na remis z Włókniarzem

  ...grali bracia Szczepaniakowie oraz wspomniany Zieja i Mikołajczak. Wśród gospodarzy wyróżnił się po raz kolejny Semen Własow oraz Piotr Dym, którzy obok Zieji powinni być także w lidze(...) Szczepaniak 12, Mateusz Szczepaniak 10, Andrzej Zieja 9, Robert Mikołajczak 8. andre...

 • ..., A. Woźnicki, ks. J. Zieja, W. Ziembiński. ROPCIO skupiał ludzi, których wspólnym celem była obrona praw człowieka w Polsce, główną ideą było wymuszenie na władzy ratyfikacji Międzynarodowych Paktów...

Wideo na temat: zieja
 • O smokach przedszkolaki wiedzą wszystko

  Są zielone, mają szorstką skórę i zieją ogniem – tak smoki, magiczne stwory znane m.in. z bajek i legend, opisują przedszkolaki z krakowskiego przedszkola samorządowego „Dolina Tęczy”. Dopytywane przez nas przyznają jednak, że smoki wcale nie są takie straszne i można je oswoić. Jak? Posłuchajcie:

Dyskusje na temat: zieja