• Informacje na temat:

  zieliński

Artykuły na temat: zieliński
 • Adrian Zieliński miał wypadek samochodowy

  Sztangista Adrian Zieliński miał wypadek samochodowy w miejscowości Krukówko k. Nakła nad Notecią. "Nic poważnego mu się nie stało" - oświadczył Henryk Szynal, prezes klubu Tarpan Mrocza, w którym Zieliński zaczynał karierę.

 • CAS potwierdził czteroletnią dyskwalifikację Tomasza Zielińskiego

  Międzynarodowy Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu (CAS) w Lozannie odrzucił odwołanie sztangisty Tomasza Zielińskiego i potwierdził czteroletnią dyskwalifikację, nałożoną na niego po pozytywnym wyniku kontroli antydopingowej. W organizmie młodszego z braci Zielińskich wykryto nandrolon tuż przed igrzyskami olimpijskimi w Rio de Janeiro, gdzie miał startować w kat. 94 kg.

 • Kukiz "błaga" Błaszczaka: Zwolnić Zielińskiego

  Będę robił wszystko, żeby minister Błaszczak zrezygnował z usług pana wiceministra Zielińskiego - odpowiedział w czwartek Paweł Kukiz, zapytany w radiu Zet o to, czy zagłosuje za odwołaniem ministra spraw wewnętrznych i administracji Błaszczaka.

 • Zieliński: Podpisałem kolejne porozumienie ze związkowcami

  Podpisałem dwa porozumienia ze związkami zawodowymi pracowników cywilnych policji. To jest postęp. Do tego samego zachęcam związki zawodowe reprezentujące funkcjonariuszy. Wciąż liczymy na porozumienie – powiedział w piątek wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński.

 • Jurgen Klopp chce Piotra Zielińskiego

  Piotr Zieliński z włoskiego Empoli może zostać najdroższym polskim piłkarzem. Ofertę kupna pomocnika naszej reprezentacji złożył Liverpool. Anglicy wyceniają Zielińskiego na 15 milionów funtów – informuje włoska prasa.

 • Nowy poseł PiS. Tomasz Zieliński złożył ślubowanie

  Tomasz Zieliński złożył we wtorek ślubowanie poselskie i dołączył do klubu PiS. Zieliński zastąpił Adama Abramowicza, który został powołany przez premiera na stanowisko Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, złożył swój mandat i wystąpił z PiS.

 • Jacek Zieliński nie jest już trenerem Cracovii

  Jacek Zieliński nie jest już trenerem piłkarzy Cracovii. Kontrakt z 56-letnim szkoleniowcem został rozwiązany za porozumieniem stron - poinformował klub.

 • Zieliński w "Sieci": Użyto przeciwko mnie drona

  ...- Zwróciłem się do prawników o analizę sytuacji, związanej z ostatnia falą ataków politycznych i medialnych na mnie - mówi w wywiadzie dla "Sieci" wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński.

 • Zieliński: Katastrofa smoleńska powinna być źródłem duchowej siły

  Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński powiedział w Sejnach (Podlaskie), że katastrofa powinna być źródłem patriotyzmu, źródłem siły duchowej dla przyszłych pokoleń Polaków. Zieliński uczestniczył w Sejnach w uroczystych obchodach kolejnej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Upamiętniono też ofiary zbrodni katyńskiej.

 • Czteroletnia dyskwalifikacja Zielińskiego utrzymana w mocy

  Panel dyscyplinarny przy Polskiej Agencji Antydopingowej utrzymał w pełni orzeczenie wydane w pierwszej instancji: czteroletnią dyskwalifikację nałożoną na ciężarowca Adriana Zielińskiego.

Zdjęcia na temat: zieliński
Wideo na temat: zieliński
 • Mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów Adrian Zieliński na lotnisku Okęcie został powitany przez tłum fanów - Nigdy takiego przywitania nie miałem. Poprzednio zdobywałem dwa razy medale na mistrzostwach świata i byli dziennikarze, było przywitanie, ale nie takie jak teraz. Teraz jest wspaniała atmosfera i to jest wyjątkowa chwila w moim życiu - dodał sztangista.

 • Jacek Zieliński o Bartoszu Kapustce

  Jacek Zieliński o Bartoszu Kapustce