• Informacje na temat:

  zieliński

Artykuły na temat: zieliński
 • Adrian Zieliński miał wypadek samochodowy

  Sztangista Adrian Zieliński miał wypadek samochodowy w miejscowości Krukówko k. Nakła nad Notecią. "Nic poważnego mu się nie stało" - oświadczył Henryk Szynal, prezes klubu Tarpan Mrocza, w którym Zieliński zaczynał karierę.

 • Kukiz "błaga" Błaszczaka: Zwolnić Zielińskiego

  Będę robił wszystko, żeby minister Błaszczak zrezygnował z usług pana wiceministra Zielińskiego - odpowiedział w czwartek Paweł Kukiz, zapytany w radiu Zet o to, czy zagłosuje za odwołaniem ministra spraw wewnętrznych i administracji Błaszczaka.

 • Jurgen Klopp chce Piotra Zielińskiego

  Piotr Zieliński z włoskiego Empoli może zostać najdroższym polskim piłkarzem. Ofertę kupna pomocnika naszej reprezentacji złożył Liverpool. Anglicy wyceniają Zielińskiego na 15 milionów funtów – informuje włoska prasa.

 • Jacek Zieliński nie jest już trenerem Cracovii

  Jacek Zieliński nie jest już trenerem piłkarzy Cracovii. Kontrakt z 56-letnim szkoleniowcem został rozwiązany za porozumieniem stron - poinformował klub.

 • Czteroletnia dyskwalifikacja Zielińskiego utrzymana w mocy

  Panel dyscyplinarny przy Polskiej Agencji Antydopingowej utrzymał w pełni orzeczenie wydane w pierwszej instancji: czteroletnią dyskwalifikację nałożoną na ciężarowca Adriana Zielińskiego.

 • Zieliński zostaje w MSWiA. "Chciałbym uspokoić wszystkich komendantów"

  Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński po zmianie szefa resortu zostaje na stanowisku i dalej będzie odpowiadał za służby mundurowe - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. W rozmowie z RMF FM Zieliński zapewnił, że nie będzie roszad kadrowych w podległych mu służbach, a na stanowisku pozostanie m.in. obecny komendant główny policji Jarosław Szymczyk.

 • Liga włoska: Piotr Zieliński piłkarzem Napoli

  Piotr Zieliński został piłkarzem Napoli - poinformował wicemistrz Włoch, dołączając zdjęcie Polaka w towarzystwie prezesa Aurelio De Laurentiisa. Dotychczas był zawodnikiem Udinese, ale dwa poprzednie sezony spędził na wypożyczeniu w Empoli.

 • Zieliński o zadaniach policji w czasie zgromadzeń

  Policja ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom legalnych zgromadzeń i zapobiec konfliktom, czy naruszaniu prawa; bardzo profesjonalnie to robi - mówił wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński.

 • Wiceminister Zieliński odwiedził policjantów z Giżycka

  Policjanci z Giżycka, którzy podejmowali interwencję wobec pijanych wojskowych zachowali się profesjonalnie, a ta sytuacja nie zachwieje dobrej współpracy między MSWiA, a MON – powiedział w Giżycku wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński.

 • Jarosław Zieliński: Przepraszam za polską policję

  ..."​Przepraszam za polską policję, ale nie cała policja jest taka" - powiedział w czwartek dziennikarzom w Sejmie wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński, pytany o sprawę śmierci 25-letniego Igora Stachowiaka.

Zdjęcia na temat: zieliński
Wideo na temat: zieliński
 • Mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów Adrian Zieliński na lotnisku Okęcie został powitany przez tłum fanów - Nigdy takiego przywitania nie miałem. Poprzednio zdobywałem dwa razy medale na mistrzostwach świata i byli dziennikarze, było przywitanie, ale nie takie jak teraz. Teraz jest wspaniała atmosfera i to jest wyjątkowa chwila w moim życiu - dodał sztangista.

 • Jacek Zieliński o Bartoszu Kapustce

  Jacek Zieliński o Bartoszu Kapustce