• Informacje na temat:

  zieliński stanisław

Artykuły na temat: zieliński stanisław
 • 63 lata, mgr inżynier, absolwent Wyższej Szkoły Rolniczej w Szczecinie, studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Żonaty, dwie córki, wnuczka.

 • Jarosław Zieliński: Polskie służby gotowe do ŚDM i szczytu NATO

  Nasze służby mundurowe na tym etapie są przygotowane do realizacji swoich zadań przed szczytem NATO i Światowymi Dniami Młodzieży - zapewnił po spotkaniu z komisją ds. służb specjalnych wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński.

 • "Ostateczną decyzję podejmie Paweł Kukiz"

  Ruch Kukiz'15 ogłosi swojego kandydata na prezydenta stolicy i kandydatów na radnych w Warszawie po mundialu - poinformował koordynator Kukiz'15 ds. wyborów samorządowych w stolicy Adam Zieliński. "Ostateczną decyzję ws. kandydata na prezydenta musi jeszcze podjąć Paweł Kukiz" - dodał.

 • Wójt Ustronia Morskiego (Zachodniopomorskie) Stanisław Zieliński zachowa swoje stanowisko, bo choć spóźnił się ze złożeniem wojewodzie oświadczenia o działalności gospodarczej żony, w ogóle nie musiał go składać.

 • RPO pyta MSWiA o spisywanie osób zadających pytania na spotkaniach z posłami PiS

  Działania podejmowane przez funkcjonariuszy mogą tworzyć "mrożący skutek" dla debaty publicznej – pisze w liście do nadzorującego policję wiceministra Jarosława Zielińskiego zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich. Stanisław Trociuk prosi o wyjaśnienie powodów legitymowania osób, zadających niewygodne pytania na spotkaniach z posłami PiS.

 • Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji: Służby są przygotowane do ŚDM i szczytu NATO

  Nie ma żadnych sygnałów o zagrożeniu atakami terrorystycznymi w Polsce podczas Światowych Dni Młodzieży - poinformował po posiedzeniu sejmowej speckomisji wiceszef resortu spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński. Posłowie zapoznawali się ze stanem przygotowań pod względem bezpieczeństwa wielkiej imprezy, która latem odbędzie się w Krakowie.

 • Stanisław Rakoczy (PSL) został przewodniczącym sejmowej komisji do spraw służb specjalnych. Wcześniej z tego stanowiska zrezygnował Jarosław Zieliński (PiS).

 • Ćwierć wieku na stołku

  Ustronie Morskie, popularna miejscowość nad Bałtykiem na środkowym wybrzeżu, zasłynęło na całą Polskę tym, że od 24 lat władzę - najpierw naczelnika gminy, potem wójta - sprawuje ten sam człowiek: Stanisław Zieliński.

 • Odznaczeni tytułami honorowych obywateli

  Światowej sławy dyrygent Jerzy Semkow oraz pośmiertnie Stanisław Różewicz, wybitny reżyser, zostali odznaczeni tytułami Honorowych Obywateli Miasta Radomska.

 • Groźby wobec Jarosława Kaczyńskiego. Prezes dostanie ochronę BOR?

  Rząd traktuje poważnie groźby skierowane pod adresem Jarosława Kaczyńskiego. "Jeśli będzie trzeba, to nie zawahamy się przed zastrzeleniem Jarosława Kaczyńskiego" - napisał niedawno jeden z internautów. Stanisław Niesiołowski twierdzi, że w czasie manifestacji 13 grudnia może dojść do podpalenia siedziby PiS lub domu prezesa - czytamy w "Fakcie".

Dyskusje na temat: zieliński stanisław