• Informacje na temat:

  zimna wojna

Artykuły na temat: zimna wojna
 • Wyjątkowo zimna wojna

  ...przemawiające do rozumu, a nie do serca. W tym sensie jest to dla mnie wyjątkowo zimna wojna. Nie spodziewałem się tego, że moje zetknięcie się z "Zimną wojną" będzie miało taki finał. Mimo to życzę...

 • Zimna wojna informacyjna

  Każdy ma zapewne nieco inne powody do zaglądania na portale społecznościowe. Niektórzy chcą się dowiedzieć, czy ktoś ich polubił, sami kogoś polubić, niektórzy sprawdzają, czy ktoś polubił ich znajomych. Inni wrzucają lub oglądają zdjęcia. Jeszcze inni szukają informacji, rozsyłają informacje lub sieją dezinformację. Czasem nawet nieświadomie. Sądziłem przez dłuższy czas, że należę do tych szukających (i czasem przekazujących) informację, ale coraz częściej mam wrażenie, że zaglądam na jeden...

 • Każdy ma zapewne nieco inne powody do zaglądania na portale społecznościowe. Niektórzy chcą się dowiedzieć, czy ktoś ich polubił, sami kogoś polubić, niektórzy sprawdzają, czy ktoś polubił ich znajomych. Inni wrzucają lub oglądają zdjęcia. Jeszcze inni szukają informacji, rozsyłają informacje lub sieją dezinformację. Czasem nawet nieświadomie. Sądziłem przez dłuższy czas, że należę do tych szukających (i czasem przekazujących) informację, ale coraz częściej mam wrażenie, że zaglądam na jeden...

 • „Zimna wojna” będzie walczyć o francuskiego Cezara

  ...„Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego będzie walczyć o Cezara w kategorii najlepszego filmu zagranicznego. Chodzi o prestiżową francuską nagrodę filmową, która jest odpowiednikiem amerykańskich Oscarów.

 • "Zimna wojna" polskim kandydatem do Oscara

  Zaskoczenia nie ma: "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego jest polskim kandydatem do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny.

 • "Zimna wojna" i jej 86 konkurentów

  ...87 tytułów przyjęła Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej i ogłosiła listę produkcji, które powalczą o Oscara w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny". Polskę reprezentuje "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Nominowanych we wszystkich kategoriach poznamy 22 stycznia 2019 roku.

 • Sekretarz generalny ONZ: Wróciła zimna wojna

  Żyjemy w niebezpiecznym świecie, zimna wojna wróciła, ale bez mechanizmów bezpieczeństwa - powiedział w środę w Brukseli sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres. Szef KE Jean-Claude Juncker wskazywał na konieczność utrzymania porozumienia z Iranem.

 • Zimna wojna na Bałkanach

  ..., odmiennie interpretujące wydarzenia sprzed dwóch dekad. Syndrom Bliskiego Wschodu - Zasadniczy problem z procesem pojednania po wojnach z lat 90. polega na niejasności sytuacji. Wszyscy twierdzą, że...

 • "Fakt": Zimna wojna w rządzie

  Jak donosi dzisiejszy "Fakt", w rządzie tli się konflikt na linii premier Beata Szydło - wicepremier Mateusz Morawiecki i wicepremier Jarosław Gowin.

 • "Zimna wojna" z czterema nominacjami do nagród BAFTA

  Dziś rano ogłoszono nominacje do nagród BAFTA. Nas cieszą aż cztery szanse dla filmu Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna".

Wideo na temat: zimna wojna
Dyskusje na temat: zimna wojna