• Informacje na temat:

  zimowa linia

Artykuły na temat: zimowa linia
 • Koniec zimowej wyprawy Alexa Txikona na K2. "Dotarliśmy na 7150 metrów"

  ...zaznaczyć, że tej zimy powstała tam tylko jedna nowa linia - przede wszystkim między 5300 a 7150 metrów. Rozwiesiliśmy 3000 metrów liny. Widać to na filmach. Śledziliśmy dokładnie teren, nie było linii...

 • Żubry schodzą z gór, a koniki polskie przybrały zimową sierść

  W Bieszczadach trwa sezonowa wędrówka żubrów do miejsc zimowania; z wyższych partii przemieszczają się w doliny. Z kolei od dwóch tygodni zimowe umaszczenie mają już koniki polskie w ich rezerwatowej hodowli w Nadleśnictwie Tuszyma k. Mielca.

 • Rosja: Zakaz lotów dla ukraińskich linii lotniczych

  Rosja wprowadza zakaz lotów dla ukraińskich linii lotniczych. "Od 25. października rosyjska przestrzeń powietrzna będzie zamknięta dla ukraińskich przewoźników" - poinformowało w poniedziałek wieczorem ministerstwo transportu Rosji.

 • Zabytkowa linia tramwajowa

  Od grudnia najpiękniejsze miejsca naszego miasta zobaczyć będzie można z okien zabytkowego tramwaju. Historyczna linia wozić będzie pasażerów z placu Teatralnego do Hali Stulecia. Biuro Sportu(...) przewodnik. Zabytkowa linia kursować będzie w sezonie zimowym w soboty i niedziele, a w sezonie letnim także w piątki.

 • W grudniu 2007 r. Urząd Miejski Wrocławia razem z Towarzystwem Miłośników Wrocławia uruchomił "Zabytkową linię tramwajową".

 • Ekstraklasa po zimowej przerwie. Lechia pokonała Wisłę

  Lechia zasłużenie pokonała na PGE Arenie Wisłę Kraków 1:0 w drugim meczu inauguracyjnej kolejki rundy rewanżowej piłkarskiej ekstraklasy. Tym samym gdańszczanie zrewanżowali się gościom za poniesioną 17 sierpnia wyjazdową porażkę 1:3.

 • Zimowy instruktaż dla kierowców

  Jeżdżąc zimą samochodem nie należy wykonywać gwałtownych ruchów kierownicą. W bagażniku warto wozić łopatę - dzięki niej będziemy mogli odkopać samochód - radzi Witold Witkowski ze Szkoły Bezpiecznej Jazdy w Szczecinie.

 • Nawet kilkadziesiąt minut muszą czekać na autobusy komunikacji miejskiej mieszkańcy odległych dzielnic i podwarszawskich miejscowości. Ze sporym opóźnieniem kursują także podmiejskie pociągi. Znacznych utrudnień należy spodziewać się po południu i wieczorem.

 • Od najbliższej niedzieli - po zimowej przerwie - na ulicę Piotrkowską powraca turystyczna linia A. Trambus czyli replika tramwaju "Herbrand", będzie do dyspozycji łodzian i turystów we wszystkie dni tygodnia w godzinach 13-20, a w niedzielę, 28 marca, wyjątkowo od godziny 15.

 • Od 1 września "zimowy" rozkład jazdy

  ...autobus. Tramwaje będą kursować co 10 minut. Wyjątkiem są linie tramwajowe 3, 4, 11 i 18. Na tych liniach "bimby" które będą przyjeżdżać będą co 20 minut. Autobusy linii 51, 63, 64, 68, 69, 74, 76, 82(...) wracają tramwaje linii nr 3, 6, 11 i 12. Zakończono również remont na ulicy Warszawskiej. Linie 6 i 8 wracają na trasę do Miłostowa. W związku z tym tymczasowa linia nr 20 zostaje zlikwidowana...

Wideo na temat: zimowa linia
 • Zimowe problemy MPK we Wrocławiu

  We Wrocławiu wieczorem wypadł z torów tramwaj linii „0” przy Pasażu Grunwaldzkim na ul. Piastowskiej – poinformował nas na Gorącą Linię RMF FM „inkasent36”. Dziś w stolicy Dolnego Śląska śnieg od rana daje się we znaki motorniczym i kierowcom autobusów MPK. Rano na skrzyżowaniu ul. Krupniczej i Podwale z szyn wypadł skład linii „4”.

Dyskusje na temat: zimowa linia
 • Re: Gigantyczny protest młodzieży w USA

  O stół rozbić to twój poziom wiedzy :))) Finowie powiadasz i ZSRR... taak... :)) Można być głupszym? Wojna Zimowa coś ci mówi? Pewnie, ze nie. To, że ZSRR tłukł łbem ponosząc gigantyczne straty o FIŃSKIE UMOCNIENIA - tak nic? Linia Mannerheima też nic nie mówi? O tym, ze Finlandia obroniła swoją niepodległość też nic? Spoko, pewnie teraz napiszesz jakąś nową historię :)) Jeśli stać cię tylko na