• Informacje na temat:

  zimowa linia

Artykuły na temat: zimowa linia
 • Rosja: Zakaz lotów dla ukraińskich linii lotniczych

  Rosja wprowadza zakaz lotów dla ukraińskich linii lotniczych. "Od 25. października rosyjska przestrzeń powietrzna będzie zamknięta dla ukraińskich przewoźników" - poinformowało w poniedziałek wieczorem ministerstwo transportu Rosji.

 • Zabytkowa linia tramwajowa

  Od grudnia najpiękniejsze miejsca naszego miasta zobaczyć będzie można z okien zabytkowego tramwaju. Historyczna linia wozić będzie pasażerów z placu Teatralnego do Hali Stulecia. Biuro Sportu(...) przewodnik. Zabytkowa linia kursować będzie w sezonie zimowym w soboty i niedziele, a w sezonie letnim także w piątki.

 • W grudniu 2007 r. Urząd Miejski Wrocławia razem z Towarzystwem Miłośników Wrocławia uruchomił "Zabytkową linię tramwajową".

 • Ekstraklasa po zimowej przerwie. Lechia pokonała Wisłę

  Lechia zasłużenie pokonała na PGE Arenie Wisłę Kraków 1:0 w drugim meczu inauguracyjnej kolejki rundy rewanżowej piłkarskiej ekstraklasy. Tym samym gdańszczanie zrewanżowali się gościom za poniesioną 17 sierpnia wyjazdową porażkę 1:3.

 • Zimowy instruktaż dla kierowców

  Jeżdżąc zimą samochodem nie należy wykonywać gwałtownych ruchów kierownicą. W bagażniku warto wozić łopatę - dzięki niej będziemy mogli odkopać samochód - radzi Witold Witkowski ze Szkoły Bezpiecznej Jazdy w Szczecinie.

 • Nawet kilkadziesiąt minut muszą czekać na autobusy komunikacji miejskiej mieszkańcy odległych dzielnic i podwarszawskich miejscowości. Ze sporym opóźnieniem kursują także podmiejskie pociągi. Znacznych utrudnień należy spodziewać się po południu i wieczorem.

 • ​Północ jest zaniepokojona spięciem na linii Wschód-Zachód

  Zgodnie z wizją świata prezydenta Rosji miasto Kirkenes w Norwegii to iluzja. Dla Władimira Putina liczy się tylko Wschód i Zachód, dwie odrębne strefy, które przecina w Europie prosta linia północ-południe. Ale to miejsce istnieje naprawdę, w okręgu Finnmark, w północnej części Norwegii; leży zaledwie kilka kilometrów od granicy z Rosją, dalej na wschód niż Szwecja, Finlandia i kraje bałtyckie.

 • Od najbliższej niedzieli - po zimowej przerwie - na ulicę Piotrkowską powraca turystyczna linia A. Trambus czyli replika tramwaju "Herbrand", będzie do dyspozycji łodzian i turystów we wszystkie dni tygodnia w godzinach 13-20, a w niedzielę, 28 marca, wyjątkowo od godziny 15.

 • Od 1 września "zimowy" rozkład jazdy

  ...autobus. Tramwaje będą kursować co 10 minut. Wyjątkiem są linie tramwajowe 3, 4, 11 i 18. Na tych liniach "bimby" które będą przyjeżdżać będą co 20 minut. Autobusy linii 51, 63, 64, 68, 69, 74, 76, 82(...) wracają tramwaje linii nr 3, 6, 11 i 12. Zakończono również remont na ulicy Warszawskiej. Linie 6 i 8 wracają na trasę do Miłostowa. W związku z tym tymczasowa linia nr 20 zostaje zlikwidowana...

 • Pierwszy zimowy poranek na drogach. Jest ślisko i pada!

  ...11:00 Za nami pierwszy zimowy poranek. Wszystkie najświeższe informacje z polskich dróg na bieżąco w RMF FM i na RMF 24! 10:34 Gorąca Linia RMF FM, Łukasz: W Jeleniej Górze na ulicy Cieplickiej(...) w kierunku Bielska Białej . 9:31 Gorąca Linia RMF FM: W Łodzi na Rondzie Lotników Lwowskich doszło do kolizji auta osobowego z ciężarówką, zablokowany jest jeden pas ruchu. 9:20 GDDKiA: Utrudnienia...

Wideo na temat: zimowa linia
 • Zimowe problemy MPK we Wrocławiu

  We Wrocławiu wieczorem wypadł z torów tramwaj linii „0” przy Pasażu Grunwaldzkim na ul. Piastowskiej – poinformował nas na Gorącą Linię RMF FM „inkasent36”. Dziś w stolicy Dolnego Śląska śnieg od rana daje się we znaki motorniczym i kierowcom autobusów MPK. Rano na skrzyżowaniu ul. Krupniczej i Podwale z szyn wypadł skład linii „4”.