• Informacje na temat:

  ziomek

Artykuły na temat: ziomek
 • Kraina wyobraźni pędzlem Mieczysława Ziomka

  Toruński artysta malarz profesor Mieczysław Ziomek obchodzi w tym roku 40-lecie pracy twórczej. Z tej okazji w Muzeum Okręgowym w Toruniu można oglądać wystawę jego prac. Ekspozycja będzie czynna do 31 stycznia w Ratuszu Staromiejskim.

 • 90 proc. b. mieszkańców Prus Wschodnich jest przeciwko wysuwaniu roszczeń majątkowych pod adresem Polski - zadeklarował Bernd Hinz, współorganizator Kongresu Samorządowo-Politycznego, w którym uczestniczą samorządowcy Polski i Niemiec.

 • ...w malarstwie olejnym i pomagać w odszukiwaniu w sobie najczęstszych uczuć i emocji - podkreślił w katalogu wystawy Mieczysław Ziomek. Jak zaznaczył artysta, podczas podróży ma zawsze w swoim plecaku akwarele i szkicowniki. - Z niektórych szkiców realizuję również obrazy olejne w pracowni i tak akwarela pomaga mi w pogłębianiu i w poszerzaniu mojego malarstwa - dodał Ziomek. Od dwudziestu lat malarz...

 • Wybraliście najlepszy głos świątecznego karaoke w Lublinie!

  Choinkowe tournée RMF FM zawitało w czwartek do Lublina. Mieszkańcy mogli nie tylko odebrać drzewko, ale także wziąć udział w kolędowym karaoke. Wybraliśmy trzy najlepsze - naszym zdaniem - wykonania. Wy zdecydowaliście, że do Wielkiego Finału przechodzi Izabela Ziomek.

 • Urzędnicy z Zawadzkiego wpadli na pomysł, jak nakłonić zarabiających na Zachodzie ziomków do powrotu. Gmina przygotowała ulotki dla chcących otworzyć firmy i rozdawała je w Wielkanoc przed kościołami - informuje "Nowa Trybuna Opolska" i portal regionalny nto.pl.

 • Mediatorzy kontynuują dzisiaj rozmowy z porywaczami polskiego ambasadora w Jemenie. Porywacze chcą w zamian uwolnienia swoich ziomków więzionych przez jemeńskie władze.

 • Sushi z mięsa*: W STYLU DRWIĄCEGO DRWALA

  O, Ryś z boru- drwal od Drzewka, brat Bdzikota oraz Palikotowatych ziomek, niezły z niego okaz! Tanio skóry swej nie sprzeda, plotka już się niesie.

 • PKP Intercity traci pasażerów

  W 2013 r. liczba pasażerów PKP Intercity spadła o 4,5 mln, ale za mniej więcej połowę spadku odpowiadały osoby z biletami miesięcznymi oraz kolejarze dojeżdżających do pracy na zniżkowych biletach. Pasażerowie odwrócili się od kolei przede wszystkim z powodu niskiej jakości usług - zwraca uwagę Maciej Ziomek, menedżer w dziale doradztwa transakcyjnego firmy EY. Gdy skończą się największe...

 • Mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie szybkim: Zbigniew Bródka z brązem na 1500 m

  Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Katarzyna Woźniak i Konrad Niedźwiedzki, Jan Szymański, zaś w wieloboju sprinterskim - Kaja Ziomek, Andżelika Wójcik i Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski, Artur...

 • Poczta Polska ma nowego prezesa

  ...wiceprzewodniczącego rady nadzorczej Poczty Polskiej. Oprócz prezesa rada nadzorcza spółki powołała nowego członka zarządu - Iwonę Ziomek. Iwona Ziomek jest absolwentką Akademii Rolniczej w Krakowie...

Zdjęcia na temat: ziomek