• Informacje na temat:

  złobin

Artykuły na temat: złobin
 • Białoruś: Trójka dzieci wyszła z przedszkola i odjechała pociągiem

  ​Trzej chłopcy w wieku 3-4 lat niezauważeni przez wychowawców wyszli w środę z przedszkola w Swietłahorsku w obwodzie homelskim, a następnie wsiedli do pociągu jadącego do oddalonego o ok. 50 km Żłobina. Nieobecność dzieci zauważyli dopiero rodzice.

 • Zachód z coraz większym niepokojem spogląda w stronę Kremla i jego polityki wobec zbuntowanej republiki. Ale tak naprawdę nic nie może zrobić. Nic nie może zrobić UE. Nic nie mogą zrobić także Stany Zjednoczone. Takiego zdania jest ekspert od spraw rosyjsko-amerykańskich Nikołaj Żłobin.

 • ...) z waszyngtońskiego Instytutu Bezpieczeństwa Światowego (World Security Institute) Nikołaja Złobina, którego zdaniem Kreml próbuje ostatnimi wypowiedziami tworzyć lepszą dla siebie pozycję przetargową(...), nazwać to "kompromisem" - powiedział Złobin. Administracja prezydenta Baracka Obamy zbagatelizowała jednak oświadczenia Miedwiediewa i Serdiukowa o nasileniu zbrojeń przez Rosję. "Nie słyszałem...

 • Rosyjska prasa chwali "dyplomatyczne zwycięstwo" Rosji ws. Syrii

  ..."Moskwa odniosła zwycięstwo dyplomatyczne, uzgadniając z Waszyngtonem i Damaszkiem kwestie zniszczenia broni chemicznej" - pisze dziennik "Wiedomosti". "Notowania Rosji rosną: (prezydent Władimir) Putin ma silną pozycję, a propozycja Moskwy pokazała wyjście z trudnej sytuacji" - uważa rosyjski politolog Nikołaj Złobin, cytowany przez tę wpływową gazetę. "Po raz pierwszy od lat Rosja...

 • Białoruski dziennikarz zaszył sobie usta w proteście przeciw represjom

  Niezależny białoruski dziennikarz z Homla na wschodzie Białorusi Kanstancin Żukouski zaszył sobie usta w proteście przeciwko prześladowaniom ze strony władz białoruskich – powiedział Michaś Janczuk ze Stowarzyszenia Dziennikarzy Białoruskich. Żukouski zdecydował się na taki krok w piątek, gdy "dostał wyrok administracyjny za nielegalną produkcję medialną” – powiedział Janczuk. Materiały Żukouskiego były pokazywane w nadającej z Polski TV Biełsat.

 • Niezależny białoruski dziennikarz z Homla na wschodzie Białorusi Kanstancin Żukouski zaszył sobie usta w proteście przeciwko prześladowaniom ze strony władz białoruskich – powiedział w niedzielę Michaś Janczuk ze Stowarzyszenia Dziennikarzy Białoruskich.

 • "Wiedomosti" o szczycie G8: Putin przeciwko Zachodowi

  ...niewykonywania kontraktów zbrojeniowych z Damaszkiem. Cytowany przez gazetę politolog Nikołaj Złobin przypomniał, że Rosja w Lough Erne przejmie przewodnictwo w G8. "Putin będzie musiał poprowadzić...

 • Media: Zwycięstwo Obamy oznacza odwołanie nowej "zimnej wojny"

  ...komentarz politologa Nikołaja Złobina, który zwrócił uwagę, że "w sprawie Rosji wśród amerykańskich elit istnieje konsens, który utrzyma się niezależnie od wyników wyborów". "Rosja znajduje się tam w szarej(...) Złobin. "Po zwycięstwie Obamy nasze relacje będą bardziej elastyczne, niż by były, gdyby wygrał Romney. I nic poza tym. Obie strony - tak Rosja, jak i Stany Zjednoczone - kroczą dzisiaj drogą prowadzącą...

 • Jastrzębscy siatkarze gotowi do odlotu

  Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w środowy wieczór ostatni raz trenowali w swojej hali przed czwartkowym wylotem na Final Four Challenge Cup, który w sobotę i niedzielę rozegrany zostanie w tureckim Izmirze.

 • Białoruscy hokeiści Andriej Prokopczik i Siergiej Homko wzmocnili zespół Aksam Unii Oświęcim. Jest szansa, że już w piątek zagrają przeciwko zespołowi mistrza Polski z Sanoka.