• Informacje na temat:

  zły

Artykuły na temat: zły
 • Co jeść, by obniżyć zły cholesterol?

  Ewa Kwaśny, RMF FM: Czym jest zły cholesterol? dr n med. Łukasz Tekieli, kardiolog, internista : Dla ścisłości powiem, że cholesterol to związek chemiczny, który wchodzi w skład błony komórkowej, służy także do produkcji żółci, witaminy D i niektórych hormonów. Za transport cholesterolu odpowiadają, krążące w krwi tzw. lipoproteiny, z których frakcja LDL nazywana jest potocznie złym...

 • "Demonstracja przed ambasadą Izraela to bardzo zły pomysł"

  ..."Szanując prawo do zgromadzeń i kwestie wolności wyrażania poglądów, uważam, że demonstracja pod ambasadą Izraela to bardzo zły pomysł" - napisał we wtorek na Twitterze zastępca koordynatora ds. służb specjalnych Maciej Wąsik. "Wystarczy jeden prowokator. Obraz pójdzie w świat" - dodał.

 • Schetyna o zatrzymaniu Frasyniuka: Zły symbol tych rządów

  Zatrzymanie Władysława Frasyniuka to jest zły symbol tych rządów, to jest PRL bis i powrót do mrocznych lat 80-tych - stwierdził w środę przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. "Ci wszyscy, którzy będą takie decyzje wykonywać - dzisiaj, jutro i w najbliższej przyszłości - będą za to prawnie odpowiadać" - dodał.

 • Zły wybiera zło

  ...wersja Polski, z Polską prawdziwą niewiele mająca wspólnego. Zły kieruje postępowaniem większości populacji zamieszkującej terytorium od Odry po Bug, od Tatr aż po Bałtyk. Kiedy nie pomagają empiryczne...

 • Ryszard Petru: Przywództwo Nowoczesnej wyznacza zły kierunek

  ...jest zły kierunek. My jednak byliśmy partią, która mówiła o wolności osobistej, wolności gospodarczej. Związki partnerskie były jednym z elementów, a nie jedynym elementem" - powiedział Petru, pytany(...), wolność do własnych decyzji i wolność światopoglądowa. Wszystkie te elementy razem - moim zdaniem - stanowią wartość polityczną. Jeżeli jest tylko jeden z nich, to jest to zły kierunek" - podkreślił...

 • Zły czynnik PSI

  ...​Do czasu, gdy nie napotkamy na swej drodze zła w czystej postaci, możemy czuć się tak, jakbyśmy nadal mieszkali w raju. Odnosimy się jeszcze do życia na sposób dziewiczy i ufny, nawet jeśli sprawia nam ono bardzo poważne problemy. Brutalny świat opisany w książce wywiadów Patryka Vegi ukazuje nam prawdziwe życiowe proporcje i dystynkcje. Rozmowa z autorem "Złych psów" była dla mnie jak istotny...

 • Zły duch Ewy Kopacz

  Była premier, a wciąż jeszcze pełniąca obowiązki przewodniczącej Platformy Obywatelskiej Ewa Kopacz ma fatalną passę, która może już wkrótce zakończyć jej równie błyskotliwą jak pozbawioną merytorycznych podstaw karierę polityczną na najwyższych stanowiskach państwowych, a także w macierzystym ugrupowaniu.

 • Dobry Lech i zły Jarosław

  Tzw. zbójeckim prawem opozycji jest atakowanie obozu rządzącego za wszystko, co on robi i czego nie robi, wytykanie mu rzeczywistych oraz urojonych błędów, wypominanie niezrealizowanych obietnic wyborczych, krytykowanie proponowanych ustaw i zmian kadrowych.

 • Rok temu - 1 kwietnia - wystartował program "Rodzina 500+". Dodatkowe świadczenie na dzieci przyznano ponad 2,5 milionom rodzin. Przez rok program zdążył znaleźć gorących zwolenników, ale także przeciwników. A ty do której grupy należysz? Zapraszamy do zagłosowania w naszej ankiecie.

 • Modelka straciła obie nogi. Wszystko przez zły tampon

  Lauren Wasser, modelka z Los Angeles przeszła właśnie amputację drugiej nogi. Powodem jest wstrząs, do którego doszło po tym, jak użyła niewłaściwego tamponu.

Zdjęcia na temat: zły
 • Źle oznakowana droga na parking przy Lotnisku im. Chopina
 • Źle oznakowana droga na parking przy Lotnisku im. Chopina
 • Źle oznakowana droga na parking przy Lotnisku im. Chopina
Wideo na temat: zły
Dyskusje na temat: zły