• Informacje na temat:

  żmigrodzka

Artykuły na temat: żmigrodzka
 • Wrocław: Przejeżdżał obok przystanku i stracił panowanie nad autem. Są poszkodowani

  Dwie osoby trafiły do szpital po groźnie wyglądającym wypadku na ulicy Żmigrodzkiej we Wrocławiu. Kierowca auta przejeżdżającego obok przystanku stracił panowanie nad pojazdem.

 • Golf staranował karetkę

  Na ruchliwym skrzyżowaniu ulic Kasprowicza i Żmigrodzkiej we Wrocławiu doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

 • Ostatni odcinek Autostradowej Obwodnicy Wrocławia - od węzła przy lotnisku do ul. Żmigrodzkiej - zostanie dziś oddany do użytku. W ciągu 10-kilometrowego odcinka powstał największy w Polsce most.

 • Feralny napad na bank

  Dziś o godzinie 11.20 doszło do napadu na bank przy skrzyżowaniu ulic Kasprowicza i Żmigrodzkiej we Wrocławiu. Rabusiów przestraszył konwojent.

 • Wrocław: Trzy napady w ciągu dwóch dni

  W ciągu dwóch dni doszło we Wrocławiu do trzech napadów na bank. Wczoraj obrabowane zostały dwie palcówki. Dzisiaj w okolicach południa zamaskowany mężczyzna napadł na kolejny bank. Tym razem to oddział Eurobanku przy ulicy Żmigrodzkiej.

 • W ciągu dwóch dni doszło we Wrocławiu do trzech napadów na bank. Wczoraj w ciągu zaledwie kilku godzin obrabowane zostały dwie placówki. Dzisiaj w okolicach południa zamaskowany mężczyzna napadł na kolejny bank. Tym razem to oddział Eurobanku przy ulicy Żmigrodzkiej.

 • Wrocław: Trzy napady na banki w ciągu dwóch dni

  W ciągu dwóch dni doszło we Wrocławiu do trzech napadów na bank. Wczoraj w ciągu zaledwie kilku godzin obrabowane zostały dwie palcówki. Dzisiaj w okolicach południa zamaskowany mężczyzna napadł na kolejny bank. Tym razem to oddział Eurobanku przy ulicy Żmigrodzkiej.

 • Sterroryzowali obsługę i okradli bank we Wrocławiu. Policja poszukuje sprawców

  Wrocławska policja poszukuje sprawców napadu na bank w tym mieście. Dwaj zamaskowani mężczyźni sterroryzowali obsługę placówki i ukradli gotówkę.

 • Wrocław: Napad na bank. Policja poszukuje sprawców

  Wrocławska policja poszukuje sprawców napadu na bank w tym mieście. Dwaj zamaskowani mężczyźni w piątek rano sterroryzowali obsługę placówki i ukradli gotówkę.

 • ...więc, że okoliczności popełniania przestępstwa nie budzą wątpliwości i zdecydował o uwzględnieniu tego wniosku - powiedziała sędzia Katarzyna Żmigrodzka, uzasadniając orzeczenie. Małgorzata K. była(...) w orzeczeniu - zaznaczyła sędzia Żmigrodzka. Małgorzata K. została dyscyplinarnie zwolniona w pracy.

Wideo na temat: żmigrodzka
 • Na rondzie jechał "pod prąd"

  Wjechał samochodem na rondo "pod prąd" wprost pod nadjeżdżający inny samochód. Policjanci z Wrocławia zatrzymali kierowcę, któremu pomyliły się... kierunki. Wszystko wydarzyło się przy ul. Żmigrodzkiej.

Dyskusje na temat: żmigrodzka
 • Re: Wrocław: Jacek Sutryk wygrał wybory na prezydenta miasta w pierwszej turze

  jak Wyborcy chcieli tak będą mieć - jest gotowy projekt do wdrożenia : ulice Legnicka, Grabiszyńska, Powstańców Śląskich (od Ronda do centrum), Borowska, Traugutta i Żmigrodzka oraz część Krzywoustego (od Korony do centrum) zostaną przebudowane na Drogi dla rowerów z całkowitym zamknięciem ruchu samochodowego w tym obszarze - Wrocław stanie się Europejską Stolicą Rowerową

 • ???

  ???

  Znów Żmigrodzka??Czyżby powrót "złodzieja w żółtych butach" sprzed dwóch lat?? Nie zdziwiłbym się... Te same rejony...

 • Podczas pierwszego poniedziałkowego opadu śniegu

  po Wrocławskich ulicach jeździły pługopiaskarki. Śniegu było jeszcze niewiele za to była manifestacja siły. Dzisiejszej nocy nieco dosypało i chyba jeż drogowcy skapitulowali? Pługopiaskarek nie widać, a ulice i ważne tranzytowe drogi przez centrum naszego miasta ciągle wiodące są bialutkie i gładkie od zajeżdżonego śniegu. Strach pomyśleć co będzie jak przyjdzie prawdziwa zima, która nie straszy tylko mrozem zciśnie i śniegiem sypnie? Taka, jakie nasi przodkowie pamiętają.

 • eee

  eee

  no napadli na banki gdzie mało ludzi przechodzi :D żmigrodzka to prawie koniec wrocławia to tam sie nie dziwie

 • Re: Przed wyborami partie łowią kobiety

  Podam kilka miejsc, w których stoją kobiety idealne do polskiej polityki Krasińskiego Wrocław Agencja: ul. Zielińskiego 62 Wrocław Pilczycka Wrocław Śródmieście Wrocław RAKIETA Wrocław Żmigrodzka 143 Wrocław w lesie przy trasie 25 Oleśnica Zo Olesnicą w stronę Obwodnicy "U kaczego" Polkowice Wittiga Wrocław Dwupasmówka - Lubin-Polkowice Klub Senso Wrocław Las koło

 • Re:

  Za Wikipedią : Ruda Żmigrodzka – wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim, w gminie Żmigród. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa wrocławskiego. Pierwsze wzmianki o miejscowości pochodzą z 1591 r. W XVI wieku przetwarzano tu rudę darniową wydobywaną na zachód i na wschód od wsi. Dawniej Rudę Żmigrodzką otaczały dwa stawy