• Informacje na temat:

  zoe

Artykuły na temat: zoe
 • Niszczycielska siła cyklonu Zoe

  Ciągle nie wiadomo, jaki jest los prawie 2 tys. mieszkańców trzech wysepek archipelagu Wysp Salomona, nad którymi kilka dni temu przeszedł potężny cyklon Zoe. Cyklon zaatakował z ogromną siłą wysepki Tikopia, Anuta i Fataka. Wiatr osiągał prędkość 360 km/godz.

 • Kontratak szefa "Arki Zoe" przeciwko Sarkozy'emu

  W książce "Kulisy afery stanu" Eric Breteau twierdzi, że Pałac Elizejski popierał próbę ewakuacji ponad stu sierot z Darfuru. Kiedy jednak działacze "Arki Zoe" zostali aresztowani w Czadzie, francuskie władze zaczęły udawać, że o niczym nie wiedziały.

 • Czad: Łaska dla Francuzów z „Arki Zoe”

  Prezydent Czadu ułaskawił sześciu Francuzów, skazanych w grudniu za próbę uprowadzenia ponad setki dzieci z Afryki do Europy. Pracownicy organizacji charytatywnej "Arche de Zoe" na mocy porozumienia odsiadywali ośmioletni wyrok we Francji.

 • Kontratak szefa "Arki Zoe" przeciwko Sarkozy'emu

  W książce "Kulisy afery stanu" Eric Breteau twierdzi, że Pałac Elizejski popierał próbę ewakuacji ponad stu sierot z Darfuru. Kiedy jednak działacze "Arki Zoe" zostali aresztowani w Czadzie, francuskie władze zaczęły udawać, że o niczym nie wiedziały.

 • Działacze Arka Zoe wrócili do Francji

  Do Francji wróciło sześcioro działaczy humanitarnych skazanych w Czadzie na 8 lat przymusowych robót za próbę uprowadzenia ponad setki dzieci. Dwie kobiety i czterech mężczyzn to pracownicy pozarządowej organizacji „Arka Zoe". Na powrót zgodziły się władze tego afrykańskiego kraju.

 • Działacze "Arki Zoe" obciążają szefa organizacji

  ...jej nie popierał. Komentatorzy podejrzewają, że członkowie organizacji zrzucają całą winę na szefa po to, by wywalczyć dla siebie niższy wymiar kary. Skargi sądowe przeciwko organizacji "Arka Zoe(...) od roku do 10 lat. Oskarżono ich o "oszustwo" i "usiłowanie uprowadzenia dzieci". Francja potępiła akcję organizacji "Arche de Zoe", lecz sprawa zaostrzyła stosunki Paryża z jego dawną kolonią przed...

 • Wolontariusz „Arka Zoe” będzie walczył w sądzie

  Wolontariusz francuskiej organizacji humanitarnej „Arka Zoe” chce zaskarżyć do sądu jej szefa. Twierdzi, że członkowie organizacji byli oszukiwani. Szef zapewniał, że operację "ewakuacji" afrykańskich dzieci z Czadu popiera prezydent Sarkozy.

 • Francuski rząd nie zapłaci za błędy „Arki Zoe”

  Członkowie "Arki Zoe" wyszli z więzienia we Francji, ale mają zapłacić 6,5 miliona euro. Francuscy działacze, którzy odbywali nad Sekwaną karę 8 lat więzienia za "próbę uprowadzenia" ponad setki afrykańskich dzieci, zostali wczoraj ułaskawieni przez prezydenta Czadu.

 • Serial "Dziecko Rosemary" Agnieszki Holland od 1 maja do zobaczenia w Polsce!

  Serial "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland, zrealizowany na podstawie powieści amerykańskiego pisarza Iry Levina, od 1 maja można będzie oglądać w telewizji w Polsce. W obsadzie są m.in. Zoe Saldana i Jason Isaacs.

 • Na osiem lat przymusowych robót skazał sąd w Czadzie sześciu francuskich pracowników organizacji pozarządowej "Arche de Zoe", oskarżonych o próbę nielegalnego wywozu do Europy 103 dzieci.

Zdjęcia na temat: zoe
 • Aktorka Zoe Saldana
Dyskusje na temat: zoe