• Informacje na temat:

  żona modna

Artykuły na temat: żona modna
 • Żona modna, ale rozwód modniejszy?

  Ślubne łzy wzruszenia obeschły. Gdy zastąpiły je te wylane z powodu kłótni, zdrad czy rozczarowania, może warto zainteresować się organizowanymi jesienią we Wrocławiu pierwszymi Targami Rozwodowymi.

 • Ślubne łzy wzruszenia obeschły. Gdy zastąpiły je te wylane z powodu kłótni, zdrad czy rozczarowania, może warto zainteresować się organizowanymi jesienią we Wrocławiu pierwszymi Targami Rozwodowymi.

 • Obejmująca kilka tysięcy kilometrów kwadratowych strefa wokół elektrowni atomowej w Czarnobylu, której reaktory wybuchły 26 kwietnia 1986 r., stała się atrakcją turystyczną Ukrainy.

 • Glutenowe kłamstwo? Oto cała prawda o modnych dietach

  Nasze codzienne potrawy nie mają ani życiodajnych, ani śmiercionośnych właściwości. Sklep spożywczy to nie apteka, a w naszych kuchniach nie roi się od cichych zabójców. Najwyższy czas wyciągnąć na światło dzienne wszystkie kłamstwa na temat żywienia.Uwolnij się od poczucia winy i na nowo pokochaj jedzenie. Cała prawda o: soli, cukrze, tłuszczu, węglowodanach i popularnym glutenie.

 • "Afera madrycka". Jest film z "pracy" posłów PiS

  ...„Wizyta w modnym barze, spacery wolnym krokiem, wulgarne wygłupy... Dotarliśmy do Polaka, który spotkał Adama Hofmana, Dawida Jackiewicza, Adama Rogackiego i Mariusza Antoniego Kamińskiego wraz z żonami w stolicy Hiszpanii” – pisze poniedziałkowy „Fakt”. Tabloid publikuje nagranie z hiszpańskiej stolicy, na którym widać Adama Hofmana wraz z żoną Dawida Jackiewicza, Anną.

 • Modne wakacje francuskiej pary prezydenckiej

  Carla Bruni wyznacza nowe plażowe trendy. W czasie wakacji na Francuskiej Riverze żona prezydenta Francji lansuje modę na opalanie się… z płetwami na nogach.

 • Chcesz przygotować się do porodu? Zgłoś się do szkoły rodzenia

  ...dla mnie dalej czarna magia. Na razie przyglądam się, jak robi to żona. Mam nadzieję, że z czasem się nauczę - opowiada. Uczymy się praktycznych rzeczy. Przede wszystkim - nie panikować. Jak złapać...

 • Żona premiera Browna wzięła udział w paradzie gejów

  Żona brytyjskiego premiera Gordona Browna, Sarah, wzięła w sobotę udział w paradzie gejów, lesbijek i transseksualistów, która przemaszerowała znanymi handlowymi ulicami Londynu.

 • Tusk chwalił CBA za akcję ws. Kwaśniewskich

  "Premier Donald Tusk nie tylko wiedział o akcji CBA przeciwko Kwaśniewskim, ale nawet pochwalił za nią agentów Biura!" - pisze "Fakt". "Zgodę na operację specjalną mającą udowodnić byłemu prezydentowi i jego żonie machlojki finansowe wydał minister sprawiedliwości Andrzej Czuma z PO" - podkreśla.

 • Celibat dla niewtajemniczonych

  ...aktywnej i ofiarnej jest miłość dojrzałej kobiety wobec swoich bliskich. Tym, których kocha, żona i matka w dzień i w nocy ofiarowuje swoją pracowitą obecność: rozmawia, chroni, karmi, pielęgnuje...

Dyskusje na temat: żona modna