• Informacje na temat:

  źródła pisane

Artykuły na temat: źródła pisane
 • Źródła sądowe: Śledztwo ws. Fillona rozszerzono o zarzut płatnej protekcji

  Wszczęte we wtorek formalne śledztwo przeciwko Francois Fillonowi, kandydatowi prawicy na prezydenta we Francji, ws. sprzeniewierzenia publicznych pieniędzy rozszerzono o zarzut przyjmowania od przyjaciela luksusowych garniturów - podały w czwartek źródła sądowe.

 • Źródła wojskowe: Przywódca IS przyznał się do porażki w Mosulu

  Przywódca dżihadystycznej organizacji zbrojnej Państwo Islamskie (IS) Abu Bakr al-Bagdadi napisał pożegnalną wiadomość do swoich bojowników w Mosulu na północy Iraku, przyznając się do porażki na rzecz sił rządowych - podały w środę irackie źródła wojskowe.

 • Źródła potwierdzają przygotowania do wizyty Merkel w Polsce

  Źródła w urzędzie kanclerskim i niemieckim MSZ potwierdzają nieoficjalnie przygotowania do wizyty kanclerz Angeli Merkel w Warszawie. "GW" napisała w sobotę, że szefowa rządu Niemiec chce się przy tej okazji spotkać m.in. z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

 • Źródła dyplomatyczne: Historyczne porozumienie ws. Iranu

  Agencja AP powołując się na źródła dyplomatyczne podała, że uczestnicy rozmów sześciu mocarstw z Iranem w sprawie programu nuklearnego tego kraju planują ogłosić w poniedziałek, że osiągnęli historyczne porozumienie po prawie dekadzie wysiłków dyplomatycznych.

 • Źródła dyplomatyczne: Moskwa widzi szanse na porozumienie ws. Syrii

  "Moskwa jest obecnie optymistyczna co do szans na porozumienie w sprawie Syrii i zjednoczonych wysiłków na rzecz walki z Państwem Islamskim (IS)" - cytuje anonimowego dyplomatę agencja Reutera.

 • Źródła UE i USA: Dowody wskazują, że przyczyną katastrofy rosyjskiego samolotu była bomba

  Dowody wskazują, że prawdopodobną przyczyną katastrofy rosyjskiego airbusa w Egipcie była bomba podłożona przez Państwo Islamskie - pisze Reuters, powołując się na amerykańskie i europejskie źródła bezpieczeństwa. Jak podkreślili anonimowi urzędnicy, nie jest to jeszcze ostateczny wniosek z toczącego się śledztwa ws. przyczyn katastrofy rosyjskiego samolotu na półwyspie Synaj.

 • "FT": Ebolę trzeba powstrzymać u jej źródła

  Powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa eboli będzie możliwe tylko wtedy, jeśli Zachód skoncentruje swoje wysiłki na zlikwidowaniu epidemii u jej źródła, czyli w krajach Afryki Zachodniej - pisze w piątek "Financial Times" w komentarzu redakcyjnym.

 • Nie znoszę gier, aut i mody. Nie znoszę, więc dobrze o nich piszę

  ...z prostego źródła obrazów znaków drogowych w symulator jazdy autonomicznych pojazdów, łącząc ją z komputerowym oprogramowaniem "Deep Drive". Pozwala to na kierowanie samochodami i programami...

 • Szef IPN: Jeśli chcemy, żeby o polskiej historii pisano więcej, musimy wykonać pewien wysiłek

  Ministerstwo Kultury i Instytut Pamięci Narodowej zainaugurują w czwartek projekt "Zapisy terroru". Jego celem jest upowszechnienie na świecie wiedzy o przebiegu II Wojny światowej. "Jeśli chcemy, żeby o polskiej historii pisano więcej, pisano prawdziwie, to musimy wykonać pewien wysiłek. W przypadku środowisk naukowych trzeba im dostarczać podstawowe informacje, podstawowe źródła, ale w takim...

 • Wszystkie te "źródła" - z wyjątkiem dwóch - zostały już jednak zabezpieczone i generalnie sytuacja jest bezpieczna - podkreśliła Xinhua. Więcej na ten temat w INTERIA.TV Associated Press(...) uszkodzeń. Oba "źródła promieniowania", których dotąd nie zabezpieczono, są już zlokalizowane. Ograniczono dostęp do terenów, na których się znajdują. Wkrótce mają zostać "przetransportowane...

Dyskusje na temat: źródła pisane
 • Re: Źródła PAP: Polska zaskarżyła unijną dyrektywę o jakości powietrza

  wewnętrznie, jak to czynią ludzie, którym potrzebny jest spokój do dobrego trawienia po sutym obiedzie… Czytaj obszerniejsze prace o Żydach, masonach, socjalistach, komunistach, pisane wyczerpująco, podające

 • Re: Damaszek od trzech dni bez wody. Rebelianci oskarżeni o skażenie źródła

  Wadi Barada .Za parę dni rozpocznie się skowyt mediów że reżim Assada bombarduje tam szpitale i szkoły.O wodzie nie będzie już nic pisane.

 • Re: PiS: Te stenogramy są pisane cyrylicą, na zlecenie Putina

  Tak trzeba czytać te źródła które mówią że miał 60% poparcia i pewną wygraną w kolejnych wyborach bo tylko te źródła mówią prawdę wszystkie inne kłamią, witamy w Polsce mamy nadzieje że lubisz absurdy i wieczne obrzucanie się kałem ku uciesze koalicji POPiSu która tym krajem trzęsie od lat =)

 • Re: PiS: Te stenogramy są pisane cyrylicą, na zlecenie Putina

  Panie Zbyszku, po prostu żal mi Pana! Proszę mniej oglądać TVN i czytać GW :) Proszę poczytać inne źródła i mieć swoje własne zdanie :) No chyba, że jest Pan "pociotkiem" PO lub PSL'u. Młodzi ludzie nigdy w życiu nie oddadzą głosu na człowieka " marionetkę", analfabetę i popierającego WSI!

 • Re: Naukowcy zamrożą ciało 14-latki

  Lekarstwo, a właściwie sposób na pokonanie raka istnieje od dawna jest nim radykalna URYNOTERAPIA. Jest to metoda uleczenia ciała znana w prawie wszystkich kulturach, odkąd istnieją pisane źródła.

 • Re: Kolejny żołnierz uciekł z Korei Północnej. Padły strzały

  Na Sputniku (nie tylko wersji polskiej) pojawiają się artykuły krytykujące Rosję, ale też takie, które starają się być opiniotwórcze, często byle jakie, bez podawania źródła, pisane na styl zachodni/amerykański i często wyśmiewające np militarkę rosyjską lub ich obyczaje. Sam sprawdź. Możemy się od nich wolności wypowiedzi uczyć.

 • Re: Ziobro: To odwet za walkę z korupcją

  Ale wpisów z jednego źródła się posypało... Wszystkie tą samą ręką pisane? Uczą się od wschodnich przyjaciół szybko... Te same propagandowe metody...

 • Re: ​Papież: Polska posiada matczyne serce

  Ile tu jadu i bezpodstawnych zarzutów. A wystarczy wpisać w wyszukiwarkę " PIOTR ANDRYSZCZAK" aby się przekonać kto naprawdę ma rację. To takie proste. Nie musisz szukać dowodów w Biblii..już to za Ciebie zrobiono przez ostatnie 2000 lat. Skany i źródła pisane na tacy .Przekonaj się już teraz. Zapraszam i pozdrawiam.

 • Re: Trybunał Konstytucyjny to "leśne dziadki"

  są źródła pisane na ten temat o dziwo nawet zydowskich autorów - wpisz sobie hasło w wujka googla i na pewno ci wyskocza - jest witryna stop syjonizmowi - tam znajdziesz dokumenty na ten temat na pewno

 • Re: Trybunał Konstytucyjny to "leśne dziadki"

  jesteś pewny ?- nawet oni sami maja źródła pisane na ten temat - polecam poszukac nawet w necie sa strony z linkami do informacji o żródłach pisanych - nie dawaj głowy za to że to nieprawda bo ci deszcz do szyi napada...