• Informacje na temat:

  zubrzycki

Artykuły na temat: zubrzycki
 • Krzysztof Zubrzycki Mistrzem Ortografii Polskiej 2018

  Krzysztof Zubrzycki został Mistrzem Ortografii Polskiej 2018. W niedzielnym dyktandzie, pisanym w Katowicach przez kilkaset osób, zrobił cztery błędy. Wicemistrzami zostali Adam Maciej Biniszewski (sześć błędów) oraz Joanna Krynicka (osiem).

 • Polski intelektualista nazywany "ojcem polityki wielokulturowości w Australii" Jerzy Zubrzycki zmarł w wieku 89 lat - poinformowało w czwartek radio australijskie.

 • Mateusz Zubrzycki Mistrzem Polski Juniorów

  Podczas rozegranych w dniach w Słupsku Mistrzostw Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce, znakomicie zaprezentował się wschowski biegacz Mateusz Zubrzycki zdobywając złoty medal!

 • 131 tys. zł dla agencji ochrony Zubrzycki

  Warszawski ratusz zapłacił 131 tys. zł agencji ochrony Zubrzycki za rozstawienie trzech kilometrów płotków podczas uroczystości żałobnych w Warszawie 17 kwietnia. Zawrotną sumę prawie 146 tys zł. zmniejszono jedynie o 15 tysięcy - dowiedział się reporter RMF FM Paweł Świąder.

 • ...ulicy. W Gorzowie na liście IPN znajdą się na pewno ulice Armii Ludowej, Berlinga i Zubrzyckiego (są one np. w pismach prezesa do innych rad). - Zmiana jest bez sensu. Wychowałem się na Zubrzyckiego...

 • MSWiA rozpoczęło kontrolę agencji ochrony Zubrzycki, która w połowie lipca towarzyszyła komornikowi w przejmowaniu w imieniu miasta hali Kupieckich Domów Towarowych w Warszawie - poinformował naczelnik wydziału komunikacji i promocji MSWiA Jacek Sońta.

 • MSWiA: Cofnąć "Zubrzyckiemu" koncesję

  MSWiA zdecydowało o cofnięciu koncesji dla agencji ochrony Zubrzycki - ustalił reporter RMF FM Paweł Świąder. To ta agencja została zatrudniona przy eksmisji kupców z hali KDT w Warszawie w lipcu ubiegłego roku.

 • Agencja ochrony Zubrzycki bez koncesji. Pozostaje jej sąd administracyjny

  Szef MSWiA Jerzy Miller utrzymał decyzję o cofnięciu koncesji agencji ochrony Zubrzycki, która brała udział w eksmisji kupców z hali KDT w Warszawie. Firma może się teraz odwołać do sądu administracyjnego.

 • Warszawski Ratusz zapłacił 131 tysięcy złotych agencji ochrony Zubrzycki za rozstawienie trzech kilometrów płotków podczas uroczystości żałobnych w Warszawie 17 kwietnia. Początkową, zawrotną sumę prawie 146 tysięcy złotych zmniejszono jedynie o 15 tysięcy - dowiedział się reporter RMF FM Paweł Świąder.

 • Taka opinia Komendy Głównej Policji trafiła do resortu spraw wewnętrznych i administracji. W MSWiA od sierpnia trwa postępowanie, które ma stwierdzić, czy po lipcowych starciach z kupcami z warszawskiej hali KDT należy cofnąć firmie pozwolenie na działalność. Do tych informacji dotarł reporter RMF FM Paweł Świąder.

Zdjęcia na temat: zubrzycki
Dyskusje na temat: zubrzycki