• Informacje na temat:

  żukow

Artykuły na temat: żukow
 • Pogrzeb Magdaleny Żuk

  Kilkaset osób uczestniczyło w pogrzebie Magdaleny Żuk, który odbył się we wtorek, na cmentarzu komunalnym w Bogatyni (woj. dolnośląskie). Żuk zmarła pod koniec kwietnia w Egipcie. Niejasne okoliczności śmierci Polki bada prokuratura.

 • Sprawa Magdaleny Żuk: Śledztwo przedłużone

  Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze przedłużyła do 30 czerwca 2019 r. śledztwo ws. śmierci Magdaleny Żuk. 27-letnia kobieta zmarła w kwietniu ubiegłego roku w Egipcie.

 • "SE": Matka Magdaleny Żuk stawia prokuraturze ultimatum

  Matka zmarłej blisko dwa lata temu w Egipcie Magdaleny Żuk domaga się wyjaśnienia okoliczności śmierci swojego dziecka i stawia ultimatum. "Daję prokuraturze czas do czerwca. Jeśli do tego czasu nie rozwiążą tej sprawy, to ujawnię wszystkie tajemnice śledztwa" - powiedziała Elżbieta Żuk "Super Expressowi".

 • Śledztwo ws. śmierci Magdaleny Żuk przedłużone

  Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze przedłużyła śledztwo ws. śmierci Magdaleny Żuk do 30 czerwca 2019 r. 27-letnia kobieta zmarła w kwietniu ubiegłego roku w Egipcie, w wyniku obrażeń odniesionych wskutek upadku z pierwszego lub drugiego piętra szpitala.

 • Magdalena Żuk jednak padła ofiarą przestępstwa?

  Anna Cieślińska, siostra Magdaleny Żuk, apeluje do Zbigniewa Ziobry w związku z najnowszymi ustaleniami śledczych. "Dlaczego Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze milczy w sprawie Madzi?" - pyta Anna Cieślińska i sugeruje, że jej siostra padła ofiarą przestępstwa.

 • Specjalne oświadczenie rodziny Magdaleny Żuk

  W specjalnym oświadczeniu dla mediów rodzina zmarłej w Egipcie Magdaleny Żuk oskarża stronę egipską o brak współpracy w śledztwie mającym wyjaśnić okoliczności śmierci Polki. Apeluje także o pomoc do ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry.

 • Lublin: Żuk wystąpi z pozwem wyborczym przeciwko Tułajewowi

  ​Ubiegający się o reelekcję prezydent Lublina Krzysztof Żuk zapowiedział złożenie pozwu w trybie wyborczym przeciwko kandydatowi Zjednoczonej Prawicy na prezydenta tego miasta posłowi PiS Sylwestrowi Tułajewowi. Chodzi o sugestie posła, że Żuk chce przyjmować "islamskich imigrantów". "Pozew jest w tej chwili przygotowywany" - powiedziała rzeczniczka Komitetu Wyborczego Wyborców Krzysztof Żuk Beata Stepaniuk-Kuśmierzak.

 • Oficjalnie: Krzysztof Żuk wybrany na prezydenta Lublina

  Urzędujący prezydent Lublina Krzysztof Żuk został wybrany ponownie na prezydenta tego miasta. W pierwszej turze wyborów zdobył 62,32 proc. głosów. Będzie to trzecia kadencja Żuka na stanowisku prezydenta Lublina.

 • Wyniki wyborów 2018. Lublin: Żuk ponownie prezydentem

  Urzędujący prezydent Lublina Krzysztof Żuk został wybrany ponownie na prezydenta tego miasta. W pierwszej turze wyborów zdobył 62,32 proc. głosów. Będzie to trzecia kadencja Żuka na stanowisku prezydenta Lublina. Sylwester Tułajew z PiS zdobył 31,48 proc. głosów.

 • Lublin: Żuk wystąpi z pozwem w trybie wyborczym

  Ubiegający się o reelekcję prezydent Lublina Krzysztof Żuk zapowiedział, że złoży pozew w trybie wyborczym przeciwko kandydatowi Zjednoczonej Prawicy na prezydenta tego miasta posłowi PiS Sylwestrowi Tułjewowi. Chodzi o sugestie posła, że Żuk chce przyjmować "islamskich imigrantów".

Zdjęcia na temat: żukow
Wideo na temat: żukow
Dyskusje na temat: żukow