• Informacje na temat:

  żukow

Artykuły na temat: żukow
 • Pogrzeb Magdaleny Żuk

  Kilkaset osób uczestniczyło w pogrzebie Magdaleny Żuk, który odbył się we wtorek, na cmentarzu komunalnym w Bogatyni (woj. dolnośląskie). Żuk zmarła pod koniec kwietnia w Egipcie. Niejasne okoliczności śmierci Polki bada prokuratura.

 • Specjalne oświadczenie rodziny Magdaleny Żuk

  W specjalnym oświadczeniu dla mediów rodzina zmarłej w Egipcie Magdaleny Żuk oskarża stronę egipską o brak współpracy w śledztwie mającym wyjaśnić okoliczności śmierci Polki. Apeluje także o pomoc do ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry.

 • Krzysztof Żuk pozostaje na stanowisku prezydenta Lublina

  Prezydent Lublina Krzysztof Żuk pozostanie na stanowisku. Przeciwko uchwale stwierdzającej wygaśnięcie mandatu prezydenta Lublina zagłosowało 16 radnych popierającej Żuka koalicji PO i ugrupowania Wspólny Lublin, natomiast za uchwałą było 15 radnych PiS.

 • Ciało Magdaleny Żuk będzie przebadane tomografem

  "Ciało Magdaleny Żuk, która zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach w Egipcie, zostanie w czwartek przebadane tomografem" – poinformował pełnomocnik rodziny zmarłej kobiety mec. Paweł Jurewicz.

 • Prokuratura przedłużyła śledztwo ws. śmierci Magdaleny Żuk

  Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze przedłużyła śledztwo ws. śmierci Magdaleny Żuk do 31 stycznia. 27-letnia kobieta zmarła w kwietniu wyniku obrażeń odniesionych wskutek upadku z pierwszego lub drugiego piętra szpitala w Egipcie.

 • "Rz": Magdalena Żuk zwerbowana przez handlarzy ludźmi?

  Egipski portal wyszukiwał i werbował w Polsce dziewczyny "do towarzystwa". Ofiarą zorganizowanej grupy przestępczej miała też paść Magdalena Żuk - donosi "Rzeczpospolita". Dziennik prezentuje ustalenia jednego z biur detektywistycznych w sprawie śmierci Polki.

 • Prokuratura: Sprawa śmierci Magdaleny Żuk priorytetowa

  Sprawa śmierci Magdaleny Żuk ma dla nas charakter priorytetowy, dołożymy wszelkich starań, żeby jak najszybciej wyjaśnić okoliczności tej śmierci - powiedział szef Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prok. Marek Gołębiowski.

 • Zakończyła się sekcja zwłok Magdaleny Żuk

  W Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu zakończyła się w piątek po godz. 14.30 sekcja zwłok Magdaleny Żuk - powiedzieli dziennikarzom pełnomocnicy rodziny po opuszczeniu gmachu ZMS. Nie chcieli ujawniać szczegółów.

 • Sprawa śmierci Magdaleny Żuk. Komunikat prokuratury

  ​Śledztwo w sprawie śmierci Magdaleny Żuk nie wykazało obrażeń mogących wskazywać, że Polka padła ofiarą gwałtu albo innych aktów przemocy - poinformowała w środę Prokuratura Krajowa. 27-latka zmarła w kwietniu po upadku z pierwszego lub drugiego piętra szpitala w Egipcie.

 • Prokuratura: Magdalena Żuk nie padła ofiarą przemocy

  ​Śledztwo ws. śmierci Magdaleny Żuk nie wykazało obrażeń mogących wskazywać, że Polka padła ofiarą gwałtu albo innych aktów przemocy - poinformowała Prokuratura Krajowa. 27-latka zmarła w kwietniu po upadku z I lub II piętra szpitala w Egipcie.

Zdjęcia na temat: żukow
Wideo na temat: żukow
Dyskusje na temat: żukow