• Informacje na temat:

  żukow

Artykuły na temat: żukow
 • Pogrzeb Magdaleny Żuk

  Kilkaset osób uczestniczyło w pogrzebie Magdaleny Żuk, który odbył się we wtorek, na cmentarzu komunalnym w Bogatyni (woj. dolnośląskie). Żuk zmarła pod koniec kwietnia w Egipcie. Niejasne okoliczności śmierci Polki bada prokuratura.

 • Magdalena Żuk jednak padła ofiarą przestępstwa?

  Anna Cieślińska, siostra Magdaleny Żuk, apeluje do Zbigniewa Ziobry w związku z najnowszymi ustaleniami śledczych. "Dlaczego Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze milczy w sprawie Madzi?" - pyta Anna Cieślińska i sugeruje, że jej siostra padła ofiarą przestępstwa.

 • Specjalne oświadczenie rodziny Magdaleny Żuk

  W specjalnym oświadczeniu dla mediów rodzina zmarłej w Egipcie Magdaleny Żuk oskarża stronę egipską o brak współpracy w śledztwie mającym wyjaśnić okoliczności śmierci Polki. Apeluje także o pomoc do ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry.

 • Śmierć Magdaleny Żuk. "Fakt" ujawnia szczegóły egipskiego śledztwa

  "Fakt" dotarł do raportu egipskich śledczych w sprawie tragicznej śmierci 27-letniej Magdaleny Żuk. Najważniejsze w sprawie są dwa punkty raportu - czytamy.

 • Śmierć Magdaleny Żuk. Jest raport egipskich śledczych

  ​Tajemnice śmierci Magdaleny Żuk wyjaśnione. Fakt24 dotarł do raportu egipskich śledczych dotyczącego dramatycznych wydarzeń sprzed roku. 27-letnia Polka zginęła podczas wakacji w Egipcie.

 • Krzysztof Żuk pozostaje na stanowisku prezydenta Lublina

  Prezydent Lublina Krzysztof Żuk pozostanie na stanowisku. Przeciwko uchwale stwierdzającej wygaśnięcie mandatu prezydenta Lublina zagłosowało 16 radnych popierającej Żuka koalicji PO i ugrupowania Wspólny Lublin, natomiast za uchwałą było 15 radnych PiS.

 • Wybory w Lublinie. Żuk zmierzy się z Tułajewem

  ...w grudniu ub. roku postępowanie przeciwko Żukowi, uznając, że w tym przypadku szkodliwość dla finansów publicznych była znikoma. Umowa miasta z deweloperem została rozwiązana w 2015 r.; nie...

 • Prokuratura Krajowa odpowiada na apel rodziny Magdaleny Żuk

  Nie pojawiły się żadne nowe okoliczności, nie ma też żadnego dowodu wskazującego na to, aby zgon był skutkiem przestępstwa – tak rzeczniczka Prokuratury Krajowej Ewa Bialik odpowiada na apel rodziny Magdaleny Żuk. Młoda Polka zmarła w ubiegłym roku w Egipcie.

 • Ciało Magdaleny Żuk będzie przebadane tomografem

  "Ciało Magdaleny Żuk, która zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach w Egipcie, zostanie w czwartek przebadane tomografem" – poinformował pełnomocnik rodziny zmarłej kobiety mec. Paweł Jurewicz.

 • Prokuratura przedłużyła śledztwo ws. śmierci Magdaleny Żuk

  Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze przedłużyła śledztwo ws. śmierci Magdaleny Żuk do 31 stycznia. 27-letnia kobieta zmarła w kwietniu wyniku obrażeń odniesionych wskutek upadku z pierwszego lub drugiego piętra szpitala w Egipcie.

Zdjęcia na temat: żukow
Wideo na temat: żukow
Dyskusje na temat: żukow