• Informacje na temat:

  żukowski

Artykuły na temat: żukowski
 • Poseł PiS Wojciech Żukowski wygrał w drugiej turze wybory na burmistrza Tomaszowa Lubelskiego. To jedyny zwycięzca spośród sześciu posłów PiS na Lubelszczyźnie, kandydujących w wyborach samorządowych.

 • Jeśli chodzi o ocenę tego, co się działo w życiu publicznym, nie sądzę, aby ten rok został uznany za dobry. Pewnie za taki sobie i raczej bardziej z tych złych, gorszych niż lepszych w ostatnich latach - mówi Tomasz Żukowski, socjolog.

 • Kamil Durczok: W co gra PiS? Tomasz Żukowski: To zależy, o której szachownicy mówimy. Kamil Durczok: Tej najbardziej widocznej i tej może trochę ukrytej w cieniu. Tomasz Żukowski: Myślę(...) rozgrywa inną mniej widoczną partię? Tomasz Żukowski: Polityka jest strasznie skomplikowaną działalnością. Kamil Durczok: Jak szachy. Tomasz Żukowski: Jak kilka równoczesnych partii. Taka...

 • W związku z problemami z wyłonieniem stabilnej większości sejmowej pojawia się pytanie, czy nie warto zmienić ordynacji wyborczej – mówi politolog Tomasz Żukowski, gość Kontrwywiadu Kamila Durczoka w RMF FM.

 • ...25 lat więzienia z możliwością ubiegania się o przedterminowe zwolnienie po 20 latach - taką karę orzekł w czwartek Sąd Apelacyjny w Białymstoku wobec Marcina Żukowskiego za zabójstwo znajomego przedsiębiorcy. Wyrok jest prawomocny.

 • Jeśli z wyliczeń okaże się, że na najbliższym posiedzeniu Sejmu marszałek może być odwołany – a wiele na to wskazuje – to pewnie wcześniej poda się do dymisji - uważa socjolog, dr Tomasz Żukowski.

 • Światowy Związek Żołnierzy AK zarzucił Muzeum II WŚ "rażący" błąd na jednej z ekspozycji

  ...podziemnej Armii Krajowej na 35-40 tys. żołnierzy" - napisał prezes Światowego Związku Żołnierzy AK Leszek Żukowski w liście skierowanym do dyrektora Muzeum II Wojny Światowej dr. Karola Nawrockiego.

 • "Hawaje, czyli przygody siostry Jane". Nowa premiera w Teatrze Capitol

  Pod koniec kwietnia nowa premiera w Teatrze Capitol. Będzie to światowa prapremiera sztuki "Hawaje, czyli przygody siostry Jane". Wystąpi w niej między innymi Marta Manowska, znana szerszej publiczności z programu "Rolnik szuka żony". Zagra młodą dziennikarkę Peggy. Stanie na scenie obok takich nazwisk jak Daria Widawska, Przemysław Sadowski, Dominika Ostałowska, czy Bartosz Żukowski.

 • Huragan Morąg - Arka Gdynia 0:1. Trener trzecioligowca: "Godnie się zaprezentowaliśmy"

  ...i pożegnania z Pucharem trener Huraganu komplementował swój zespół. "Zaprezentowaliśmy się godnie. Pokazaliśmy nie tylko charakter, ale też piłkarską jakość" - ocenił Czesław Żukowski.

 • Jeśli chodzi o ocenę tego, co się działo w życiu publicznym, nie sądzę, aby ten rok został uznany za dobry. Pewnie za taki sobie i raczej bardziej z tych złych, gorszych niż lepszych w ostatnich latach - mówi Tomasz Żukowski, socjolog.

Zdjęcia na temat: żukowski
Dyskusje na temat: żukowski