• Informacje na temat:

  związek młodzieży polskiej

Artykuły na temat: związek młodzieży polskiej
 • Puchar Tymbarku bez świętokrzyskiej młodzieży

  Młodzieży ze świętokrzyskiego nie udało się zakwalifikować do Finałowego meczu Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej dla dzieci do lat 10.

 • Zdjęcia, mundur junaka z "Służby Polsce", strój organizacyjny młodzieży z lat 70. ubiegłego wieku, legitymacje organizacji młodzieżowych, znaczki, proporczyki - to wszystko można zobaczyć na otwartej we wtorek w Łodzi wystawie "Pro i kontra. Młodzież w Polsce Ludowej".

 • Polska reprezentacja nie pojedzie na Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy

  Ze względu na niepewną sytuację polityczną w Turcji, Polski Związek Narciarski wycofał reprezentację Polski ze startu w Zimowym Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy, który w lutym odbędzie w Erzurum.

 • Chcą delegalizacji Młodzieży Wszechpolskiej

  SLD chce delegalizacji Młodzieży Wszechpolskiej, a także odwołania z funkcji ministra edukacji twórcy organizacji Romana Giertycha.

 • Ryszard Petru w RMF: Wysłanie polskich wojsk na Bliski Wschód ma związek z Trybunałem

  ..."Polskiemu rządowi bardzo zależało na tym, żeby nie było nacisków ze strony Amerykanów na to, żeby w Polsce zrobić porządek z Trybunałem. (...) Może to jakiś większy deal? Nie wiem dlaczego to ogłaszamy przed szczytem NATO i przed Światowymi Dniami Młodzieży" - mówił Ryszard Petru, lider Nowoczesnej w Kontrwywiadzie na antenie RMF FM. Polityk odniósł się w ten sposób do decyzji o wysłaniu...

 • Boniek kontra Wojciechowski - kto sternikiem polskiej piłki?

  ...). W 2012 roku jedynie 18 proc. ankietowanych odpowiedziało, że pozytywnie postrzega PZPN. Zbigniew Boniek odwrócił ten trend. Związek pod jego skrzydłami zamienił się w dobrze prosperującą korporację. PZPN zmienił wizerunek (w tej chwili 45 proc. ankietowanych pozytywnie postrzega Związek), sprzedaje prawa marketingowe, a za pomocą serwisu Łączy Nas Piłka kibice mogą z bliska oglądać piłkarzy...

 • Przywrócenie kontroli na polskiej granicy: Jest niewielka zmiana terminu

  Od 4 lipca do 2 sierpnia zostanie przywrócona kontrola na granicy Polski - zakłada projekt rozporządzenia MSWiA, który trafił do uzgodnień. Ma to związek ze szczytem NATO i Światowymi Dniami Młodzieży. Wcześniej informowano, że mają być prowadzone od 2 do 31 lipca.

 • MEN chce, by powstała nowa Polska Rada Młodzieży - związek stowarzyszeń zrzeszających młodych ludzi, który ma ich reprezentować w kraju i za granicą oraz działać na ich rzecz. W marcu resort rozpoczyna konsultacje społeczne na temat powołania Rady.

 • Polscy biolodzy i wąglik w kopertach. 100 lat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego

  ...związek z jedną z najbogatszych osób w historii. W 1918 roku, po ponad 120 latach Polska odzyskała niepodległość. I wojna światowa przyniosła ziemiom polskim ogromne zniszczenia wojenne. Odradzające się(...) skupiająca się przede wszystkim na prowadzeniu przychodni dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami nerwowymi i psychicznymi oraz ambulatorium dla dorosłych. Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego...

 • ​Prezydent Duda: Nie byłoby UE bez przelanej polskiej krwi

  ...i w Kanadzie" - mówił Duda podczas spotkania. "Jesteście nam dzisiaj bardzo potrzebni, dlatego że wasz przykład wychowuje następne pokolenia polskiej młodzieży, której zadaniem jest dbanie, by Polska była(...) zawsze mają w sercu" - dodał polski prezydent. Jak mówił, to także dzięki tej pieśni "ludzie stanęli ramię w ramię jako Solidarność, pierwszy w krajach komunistycznych niezależny samorządny związek...

Dyskusje na temat: związek młodzieży polskiej