• Informacje na temat:

  związek młodzieży polskiej

Artykuły na temat: związek młodzieży polskiej
 • Puchar Tymbarku bez świętokrzyskiej młodzieży

  Młodzieży ze świętokrzyskiego nie udało się zakwalifikować do Finałowego meczu Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej dla dzieci do lat 10.

 • Zdjęcia, mundur junaka z "Służby Polsce", strój organizacyjny młodzieży z lat 70. ubiegłego wieku, legitymacje organizacji młodzieżowych, znaczki, proporczyki - to wszystko można zobaczyć na otwartej we wtorek w Łodzi wystawie "Pro i kontra. Młodzież w Polsce Ludowej".

 • Polska reprezentacja nie pojedzie na Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy

  Ze względu na niepewną sytuację polityczną w Turcji, Polski Związek Narciarski wycofał reprezentację Polski ze startu w Zimowym Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy, który w lutym odbędzie w Erzurum.

 • Chcą delegalizacji Młodzieży Wszechpolskiej

  SLD chce delegalizacji Młodzieży Wszechpolskiej, a także odwołania z funkcji ministra edukacji twórcy organizacji Romana Giertycha.

 • Ryszard Petru w RMF: Wysłanie polskich wojsk na Bliski Wschód ma związek z Trybunałem

  ..."Polskiemu rządowi bardzo zależało na tym, żeby nie było nacisków ze strony Amerykanów na to, żeby w Polsce zrobić porządek z Trybunałem. (...) Może to jakiś większy deal? Nie wiem dlaczego to ogłaszamy przed szczytem NATO i przed Światowymi Dniami Młodzieży" - mówił Ryszard Petru, lider Nowoczesnej w Kontrwywiadzie na antenie RMF FM. Polityk odniósł się w ten sposób do decyzji o wysłaniu...

 • Boniek kontra Wojciechowski - kto sternikiem polskiej piłki?

  ...). W 2012 roku jedynie 18 proc. ankietowanych odpowiedziało, że pozytywnie postrzega PZPN. Zbigniew Boniek odwrócił ten trend. Związek pod jego skrzydłami zamienił się w dobrze prosperującą korporację. PZPN zmienił wizerunek (w tej chwili 45 proc. ankietowanych pozytywnie postrzega Związek), sprzedaje prawa marketingowe, a za pomocą serwisu Łączy Nas Piłka kibice mogą z bliska oglądać piłkarzy...

 • Przywrócenie kontroli na polskiej granicy: Jest niewielka zmiana terminu

  Od 4 lipca do 2 sierpnia zostanie przywrócona kontrola na granicy Polski - zakłada projekt rozporządzenia MSWiA, który trafił do uzgodnień. Ma to związek ze szczytem NATO i Światowymi Dniami Młodzieży. Wcześniej informowano, że mają być prowadzone od 2 do 31 lipca.

 • MEN chce, by powstała nowa Polska Rada Młodzieży - związek stowarzyszeń zrzeszających młodych ludzi, który ma ich reprezentować w kraju i za granicą oraz działać na ich rzecz. W marcu resort rozpoczyna konsultacje społeczne na temat powołania Rady.

 • ​Prezydent Duda: Nie byłoby UE bez przelanej polskiej krwi

  ...i w Kanadzie" - mówił Duda podczas spotkania. "Jesteście nam dzisiaj bardzo potrzebni, dlatego że wasz przykład wychowuje następne pokolenia polskiej młodzieży, której zadaniem jest dbanie, by Polska była(...) zawsze mają w sercu" - dodał polski prezydent. Jak mówił, to także dzięki tej pieśni "ludzie stanęli ramię w ramię jako Solidarność, pierwszy w krajach komunistycznych niezależny samorządny związek...

 • "Wygasimy gimnazja", czyli plany edukacyjne PiS. ZNP: "To będzie fatalny przykład dla młodzieży"

  NIE Związek Nauczycielstwa Polskiego nie zostawia jednak na pomyśle zamknięcia gimnazjów suchej nitki. To będzie fatalny przykład dla młodzieży. Nie można zlikwidować gimnazjów tylko dlatego, że...

Dyskusje na temat: związek młodzieży polskiej