• Informacje na temat:

  związek młodzieży wiejskiej

Artykuły na temat: związek młodzieży wiejskiej
 • Kancelaria Sejmu o Sejmie Dzieci i Młodzieży: Wartościową markę wzięli na cel łowcy zysków

  Na oficjalnym koncie Kancelarii Sejmu na Twitterze pojawił się wpis ostro krytykujący planowane na jutro obrady Parlamentu Dzieci i Młodzieży. "Młodzieżowy Sejm jest jeden i nie dajcie się mamić, że "obrady na uchodźstwie” to dobra oferta" - podkreślono.

 • Zdjęcia, mundur junaka z "Służby Polsce", strój organizacyjny młodzieży z lat 70. ubiegłego wieku, legitymacje organizacji młodzieżowych, znaczki, proporczyki - to wszystko można zobaczyć na otwartej we wtorek w Łodzi wystawie "Pro i kontra. Młodzież w Polsce Ludowej".

 • MEN chce, by powstała nowa Polska Rada Młodzieży - związek stowarzyszeń zrzeszających młodych ludzi, który ma ich reprezentować w kraju i za granicą oraz działać na ich rzecz. W marcu resort rozpoczyna konsultacje społeczne na temat powołania Rady.

 • Piechociński: W zgodzie możemy dokonywać rzeczy wielkich

  ...„W zgodnej gromadzie jesteśmy w stanie dokonywać rzeczy wielkich. Rozproszeni, skłóceni – przegrywamy” – stwierdził wicepremier Janusz Piechociński podczas uroczystości 85-lecia Związku Młodzieży Wiejskiej. "Dzisiejszy świat wymaga ludzi aktywnych, którzy szanują wartości i potwierdzają je we własnym życiu" -dodał.

 • Piechociński do ZMW: W zgodzie możemy dokonywać rzeczy wielkich

  W zgodnej gromadzie jesteśmy w stanie dokonywać rzeczy wielkich. Rozproszeni, skłóceni - przegrywamy - mówił szef PSL Janusz Piechociński podczas sobotnich uroczystości 85-lecia Związku Młodzieży Wiejskiej. Jak dodał, ZMW to siła skupiona w zdaniu: "razem możemy więcej".

 • Folklor będzie królował w stolicy Tatr

  W finale XXII Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej, który odbędzie się w sobotę i niedzielę w Zakopanem, ma wziąć udział siedem młodzieżowych zespołów folklorystycznych z Polski oraz grupy z Węgier, Słowacji i Czech.

 • ...centrami edukacyjnymi dla społeczności lokalnych. Kosiński przekonywał, że między tymi obietnicami a przygotowanymi wcześniej przez Związek Młodzieży Wiejskiej rekomendacjami na rzecz polityki(...)". Wiceszef Zarządu Krajowego ZMW Grzegorz Boski, kandydat PSL do Sejmu w Częstochowie, chwalił się, że w regionie częstochowskim związek prowadzi już 15 świetlic dla młodzieży wiejskiej. - Bardzo się...

 • Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców (TSKN) na Śląsku Opolskim jest oburzone incydentem, do którego doszło podczas kiermaszu w Krapkowicach. Kandydat PiS do Sejmu przerwał tam występ młodzieży mówiąc, że nie życzy sobie, by śpiewano po niemiecku.

 • Nagrodzono najprężniejsze kluby

  W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego spotkali się przedstawiciele najbardziej prężnych klubów szkolnych Opolszczyzny, które zdobyły największą ilość punktów w rozgrywkach 2009 roku prowadzonych przez Szkolny Związek Sportowy.

 • W szkołach i przedszkolach w powiecie ząbkowickim coraz bardziej lśni od czystości. Niemal w zapomnienie poszły brudne i technicznie niedoposażone toalety, pstrokate korytarze, przyciemnione - z braku naturalnego światła - klasy. Tak pedagodzy, jak i przedstawiciele inspekcji sanitarnej mówią, że ten większy porządek coraz bardziej przekłada się na higienę osobistą dzieci i młodzieży.

Zdjęcia na temat: związek młodzieży wiejskiej
Dyskusje na temat: związek młodzieży wiejskiej