• Informacje na temat:

  związek strzelecki

Artykuły na temat: związek strzelecki
 • Nabór do Związku Strzeleckiego

  Chcesz zostać członkiem Związku Strzeleckiego w Ełku? Przyjdź 2 października do Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Sikorskiego 7, gdzie od godz. 17. trwać będą zapisy do ZS.

 • Hipokryzja i relatywizm władz "Strzelca"-OSW

  Naczelna Rada Strzelecka opublikowała na portalu Związku Strzeleckiego "Strzelec"-OSW dosyć kuriozalne wyjaśnienie opisanego przeze mnie wczoraj skandalu, jakim było obdarzenie honorowym członkostwem tej organizacji dwóch komunistycznych generałów: Bolesława Izydorczyka i Franciszka Puchały.

 • Rodzina gen. Jaruzelskiego o pogrzebie

  Rodzina gen. Wojciecha Jaruzelskiego oraz Związek Kombatantów RP chcą, by został pochowany na Powązkach Wojskowych.

 • Prezes Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych płk Henryk Strzelecki uważa, że to dobrze, że Polska dąży do porozumienia z Rosją. Kombatanci z tego związku będą składać wraz z prezydentem Dmitrijem Miedwiediewem kwiaty przy mauzoleum żołnierzy radzieckich.

 • Rodzina gen. Jaruzelskiego chce, by spoczął na Wojskowych Powązkach

  Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych złożył wniosek o pochowanie ostatniego przywódcy PRL gen. Wojciecha Jaruzelskiego na Powązkach Wojskowych w Warszawie i o wojskową asystę na pogrzeb. Inicjatywę popiera rodzina generała.

 • Bundeswehra szuka zagubionych karabinów

  W minionych latach niemieckiej armii zginęło więcej sztuk broni niż dotychczas podawano. Może mieć to związek ze sprawą oficera, podejrzanego o planowanie zamachu.

 • Przestawiony karabin Krystyny Pałki? "Chcemy sprawdzić monitoring"

  Polski Związek Biathlonu wystąpi do światowej federacji z prośbą o dostęp do zapisu z kamer wideo sprzed startu olimpijskiej sztafety kobiet. Biegnąca w niej Krystyna Pałka sugeruje, że ktoś celowo przestawił jej przyrządy celownicze w karabinku. Zdaniem Zdaniem Krzysztofa Rymskiego, strzeleckiego trenera polskiej kadry biathlonowej, zmiana ustawienia optyki karabinka może być wynikiem celowego...

 • Kolejna strzelanina w USA. Cztery osoby ranne

  Cztery osoby zostały ranne, w tym trzy ciężko, gdy uzbrojony napastnik otworzył w piątek ogień z broni strzeleckiej koło uczelni w Santa Monica, w Kalifornii - poinformowała amerykańska policja. Sprawcę aresztowano.

 • Oleandry mają wrócić do miasta

  Nie będący prawnym następcą przedwojennej organizacji o tej nazwie Związek Legionistów Polskich musi wydać gminie Kraków Dom im. Józefa Piłsudskiego przy...

 • Pszczyńskie "Śląskie Gody"

  Związek Górnośląski oraz miasto Pszczyna zapraszają na pszczyńską edycję "Śląskich Godów", która odbędzie się w podczas tegorocznych Dni Pszczyny.

Zdjęcia na temat: związek strzelecki
 • Zalana wodą Strzelnica Związku Strzeleckiego położona naprzeciw Parku Skaryszewskiego im. Ignacego Jana Paderewskiego przy ul. Zielenieckiej na wybrzeżu praskim, 1931.
Dyskusje na temat: związek strzelecki
 • Re: Antoni Macierewicz na ćwiczeniu organizacji proobronnych

  w tym związku wszyscy niedowidzą czy tylko ta połowa w okularach ??? Nazwijcie się związek strzelecki "dioptria"

 • Re: Rośnie liczba organizacji paramilitarnych

  Dawno mamy broń w rękach. Tylko tchórz miga się od obrony ojczyzny. Związek Strzelecki Strzelec.

 • Re: Marsz Równości i Antymarsz Równości w Gdańsku. Starcia z policją

  "ich organizatorzy to m.in. Stowarzyszenie Obóz Radykalno-Narodowy, Krucjata Różańcowa, Ruch Kontroli Władzy, Związek Strzelecki Katowice, Narodowa Rumia oraz Kibice Motoru Lublin "Motorowcy" "............... czy potrzebny jeszcze jakiś komentarz ?

 • Re: "Nie było takiej sytuacji w najnowszej historii Gdańska"

  PAP zapomniał podać, że w Gdańsku, w CH Morena będzie manifestować Dżesika Mercedes i Tomasz Karolak na otwarciu hipermarketu. Związek Strzelecki Katowice, Kibice Motoru Lublin "Motorowcy" i Stowarzyszenie Wielkopolscy Patrioci - piękna menażeria.

 • Re: Gdańsk: Tysiące ludzi na ulicach. Przepychanki podczas marszu

  Nie żebym się czepiał ani tym bardziej lubił marsze równości (ludzie którzy takie organizują wyrządzili sporo złego mnie i mojej rodzinie) ale co ma związek strzelecki z Katowic czy kibice z Lublina do Gdańska. No dobra przyjechali na wakacje.:)

 • Re: Sondaż: Litwini czują zagrożenie ze strony Rosji

  ogarnij sie chłopie armia litewska to: Siły lądowe – 2,9 tys. żołnierzy. - Siły powietrzne – 900 żołnierzy. - Marynarka wojenna – 700 żołnierzy. - Siły specjalne – liczebność utajniona. - Ochotniczych sił obrony narodowej w tym związek strzelecki liczący ok. 6 tys. ludzi. i tyle nic wiecej nie mają, zadnych samolotów szurmowych/myśliwskich tylko obrona p.lot, zadnych czołgów, a marynarka wojenna

 • Re: MON: Żandarmeria nie utrudniała nikomu udziału w ceremonii na Westerplatte

  w wojnę tylko przed ekranem komputera i dlatego szkolą się co weekend w realnym życiu, ASG to banda nerdów którzy chcą się poczuć jak marines a Związek Strzelecki wychowuje faszystów , i ok , jestem(...), chorób ani przemocy takiego Pana Owsiaka ( wielkiego społecznika który kasy nie tyka :P ) - to wszystko. Najlepszymi organizacjami są organizacje strikte paramilitarne np. Strzeleckie, tam co prawda

 • Re: Sławomir Broniarz: Chcą przyprawić mi gębę

  konkursach, działa Związek Strzelecki "Strzelec"). Dziennik elektroniczny również mamy - i każdy rodzic i uczeń ma na bieżąco informacje na swoim indywidualnym koncie. A to tylko mały wycinek naszej

 • Re: Katastrofa smoleńska: Zarzuty dla Rosjan i błędy pilotów

  oświata???? Dzięki takiemu podejściu organizacje jak :ZHP( ZHR???) , LOK PTTK, AEROKLUB POLSKI , POLSKI ZWIĄZEK ŻEGLARSKI, STRZELECKI....itd walczą o kasę a nie o młodzież

 • A w Polsce Polski Związek Strzelecki chce

  zliberalizować prawo do posiadania broni. A ja protestuję przeciw (jak to mawiali za komuny) "skrytożercomi i skrytobójcom" - hehehe, którzy na moim życiu chcą zarobić parę "grosicków" handlując pukawkami... Nie chcę być postrzelony przez 30-letniego Polaka w biały dzień przed Sejmem Najjaśniejszej Rzeczy-pospolitej Polskiej....... I co uważacie, że nie mam prawa żyć???? A wy???