• Informacje na temat:

  żywot

Artykuły na temat: żywot
 • W Warszawskiej Operze Kameralnej trwają ostatnie próby przed premierą opery Igora Strawińskiego "Żywot rozpustnika", którą zaplanowano na wtorek.

 • Na jego komiksach wychowały się pokolenia Polaków. Papcio Chmiel wydaje "Żywot człeka zmałpionego"

  W czerwcu do księgarń trafi "Żywot człeka zmałpionego". Henryk Jerzy Chmielewski znany miłośnikom komiksów jako Papcio Chmiel opisuje w tej książce swoje dzieje od momentu zakończenia wojny po dzień dzisiejszy.

 • Pieski żywot w mieście

  Każdy z nas wie, że w naszym mieście nie brakuje bezdomnych i osamotnionych czworonogów, które zostały pozbawione domu i stałego wyżywienia.Urząd Miasta i Straż Miejska w Żaganiu od lat zapobiega problemom porzuconych przez ludzi psów.

 • W tej miejscowości "Żywot Briana" Monty Pythona był zakazany przez 35 lat

  Kontrowersyjny film grupy Monty Python "Żywot Briana” po raz pierwszy zostanie pokazany w angielskim miasteczku Bornemouth. Popularna komedia brytyjskiej trupy została tam zakazana ponad trzydzieści lat temu.

 • Ciężki żywot polskich uczniów

  Tornistry polskich uczniów są za ciężkie. Prawie połowa uczniów szkół miejskich i co czwarty uczeń szkół wiejskich noszą plecaki o wadze przekraczającej trzy kilogramy - alarmuje Państwowa Inspekcja Sanitarna. A zdarzają się - i to nierzadko - tornistry sześciokilogramowe.

 • Są prokuratorskie zarzuty za "Żywot Czeczena"

  Prokuratura w Łomży postawiła zarzuty osobie odpowiedzialnej za umieszczenie w internecie filmu pokazującego w bardzo niekorzystnym świetle mieszkających w tym mieście czeczeńskich uchodźców.

 • III RP kończy swój żywot cicho, bez fanfar, prawie niezauważalnie. Nie ma jednej daty jej śmierci, to raczej umieranie rozciągnięte w czasie. Wsłuchajmy się w to, co w ubiegłym tygodniu mówił Donald Tusk, w te jego 13 obietnic - politykowi III RP takie rzeczy nie przeszłyby przez gardło, dla polityka Polski dzisiejszej – to jazda obowiązkowa.

 • Krótki gangsterski żywot "Kiełbasy"

  Często wyglądało to tak, jakby fatum czuwające w drzemce nad ich losem, budziło się znienacka, by uderzyć śmiertelnie. To fatum było wpisane w ich zbrodnicze żywoty. Zwykle kończyli i będą kończyć je marnie. Leżąc na ulicy bądź pod kawiarnianym stolikiem w kałuży krwi, wypływającej z dziur po pociskach, rozszarpujących ciało od wewnątrz. Sól w oku "starego Pruszkowa" Wojciech K, pseud...

 • Ministerstwo prześwietli żywot elektrośmieci

  Resort środowiska chce monitorować on-line skup i recykling zużytego sprzętu elektronicznego oraz AGD - informuje "Puls Biznesu". Nowe przepisy mają ograniczyć działanie szarej strefy, w której stare urządzenia często są rozbierane na części, a ich pozostałości lądują np. w lasach.

 • W Warszawskiej Operze Kameralnej trwają ostatnie próby przed premierą opery Igora Strawińskiego "Żywot rozpustnika", którą zaplanowano na wtorek.

Zdjęcia na temat: żywot
Dyskusje na temat: żywot