• Informacje na temat:

  hanga

Artykuły na temat: hanga
 • Chiny: Wybory w Polsce to sukces PiS

  Wynik wyborów w Polsce odzwierciedla sukces polityki PiS, ale przed nowym rządem stoją wyzwania, w tym dotyczące relacji z UE i zależności gospodarczej od Niemiec - ocenił ekspert do spraw Polski z Uniwersytetu Syczuańskiego w Chinach, Yuan Hang.

 • Balet do muzyki Chopina w Operze Bałtyckiej

  W gdańskiej Operze Bałtyckiej powstaje balet do muzyki Chopina. Spektakl składa się z dwóch części, do jednej z nich choreografię przygotował Chińczyk - Ho Sin Hang, do drugiej Polak - Emil Wesołowski.

 • Singapur: Więzienie dla b. profesora za seks ze studentką

  42-letni były profesor prawa Tey Tsun Hang został w poniedziałek skazany w Singapurze na pięć miesięcy więzienia za uprawianie seksu ze studentką i przyjmowanie od niej kosztownych upominków w zamian za dobre oceny.

 • Indeksy w Tokio, Hong Kongu oraz Sydney przerwały serię spadkowych sesji i piątkowe notowania zakończyły na plusie. Najsilniej zwyżkował indeks Hang Seng, który zyskał 1,8 proc. i powrócił kilkanaście punktów ponad poziom 23000 punktów.

 • Najważniejsze azjatyckie indeksy kontynuowały w poniedziałek piątkowe wzrosty. Nikkei 225 zwyżkował o 0,9 proc. Do poziomu 10624 punktów. Hang Seng zyskał 1,4 proc. i zamknął sesję w okolicach 23340 punktów.

 • Na europejskich giełdach i rynku walutowym spadają praktycznie wszystkie indeksy na świecie. Japoński Nikkei jest półtora procent na minusie, Hang Seng w Hong Kongu: dwa i pół procent. Indeksy w Londynie, Frankfurcie, Paryżu, a także w Warszawie tracą po około półtora procent. Stratą zakończyła się też sesja na Wall Street.

 • Koronawirus nawet na Wyspie Wielkanocnej

  Edmunds, burmistrz stolicy Hanga Roa. Problem jest jednak poważny, bo mieszkańcy żyją tam przede wszystkim z turystyki. A teraz została ona praktycznie uziemiona. Według burmistrza, przez miesiąc...

 • Tajwan dołączył do Białorusi i Burundi: Piłkarska liga rozpoczęła sezon

  W Niedzielę Wielkanocną zainaugurowano na Tajwanie sezon piłkarski. Tamtejsza liga jest piątą na świecie, w której rywalizacja toczy się mimo pandemii koronawirusa.

 • Poślubiła cielaka. Wierzy, że to wcielenie jej męża po reinkarnacji

  Pewna wdowa z Kambodży w wieku 74 lat ponownie wyszła za mąż. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jej wybrankiem jest… cielak. Kobieta głęboko wierzy, że to kolejne wcielenie jej zmarłego męża.

 • "Chopinart" powraca na deski Opery Bałtyckiej

  ..., ale nie wykluczone, że dałoby się wykorzystać inne, równie bogate w muzyczną treść dzieło. Na kompozycję Hanga składa się praca całego zespołu, z wyraźnymi kreacjami solistów. A polski artysta tworzy teatr jednej tancerki, reszta uczestników to prawie żywa scenografia. U Hanga odnosi się wrażenie, że jest obserwatorem, który, jak na człowieka wschodu, i tak bardzo ogranicza swą powściągliwość...

Dyskusje na temat: hanga