• Informacje na temat:

  kalinka

Artykuły na temat: kalinka
 • Wokalny wygłup wicemarszałka z PO

  Kompletnym brakiem politycznego wyczucia popisał się wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego Andrzej Jakubowski z Platformy Obywatelskiej. Po wyborze jego partyjnej koleżanki Teresy Kaliny na przewodniczącą sejmiku odśpiewał z radości refren znanej rosyjskiej piosenki: "Kalinka, Kalinka, Kalinka maja!", o czym poinformowała "Gazeta Wyborcza".

 • Katastrofa w Rosji: Niezwykła historia jednego z solistów Chóru Aleksandrowa

  Wadim Ananiew, znany za granicą jako "Mister Kalinka", jeden z głównych solistów rosyjskiego chóru imienia Aleksandrowa, nie poleciał na występ do Syrii, dzięki czemu nie było go na pokładzie wojskowego Tu-154, gdy doszło do katastrofy. Maszyna dziś rano spadła do Morza Czarnego. Zginęły 92 osoby - w tym 64 jego kolegów z chóru.

 • Egzotyczny krab w jeziorze Dąbie. Dostał się tam z wodami balastowymi statku

  Ma niebieski pancerz, a jego łacińskie imię Callinectes sapidus tłumaczy się jako piękny i smaczny. Z ujścia rzeki Duńczyca (woj. zachodniopomorskie) wyciągnięty został z sieci rybackich kalinek błękitny - krab, który występuje głównie w Zatoce Meksykańskiej i zachodniej części Oceanu Atlantyckiego.

 • RMF: Egzotyczny krab w jeziorze Dąbie. Dostał się tam z wodami balastowymi statku

  Ma niebieski pancerz, a jego łacińskie imię Callinectes sapidus tłumaczy się jako piękny i smaczny. Z ujścia rzeki Duńczyca (woj. zachodniopomorskie) wyciągnięty został z sieci rybackich kalinek błękitny - krab, który występuje głównie w Zatoce Meksykańskiej i zachodniej części Oceanu Atlantyckiego.

 • Romanse i pieśni - "Oczy czarne" w Lesznie

  ..."Oczy czarne" to tytuł wyjątkowego koncertu, podczas którego zabrzmią nastrojowe. rosyjskie romanse oraz najbardziej znane utwory popularne i ludowe, m.in. Kalinka, Bubliczki, Serce, Trojki dwie i inne.

 • Rosja: W Kraju Chabarowskim rozbił się samolot. Zginęły cztery osoby

  ...szkoleniowo-treningowe - pisze TASS. Rozbił się ok. 60 km od lotniska Kalinka pod Chabarowskiem, skąd wystartował. Po upadku na ziemię samolot stanął w płomieniach. Możliwe przyczyny katastrofy Przyczyna(...) oświadczeniu, że wyposażony w lekki silnik samolot Piper L-4H wykonywał lot komercyjny. Przed rokiem, 27 kwietnia 2019 r., w pobliżu lotniska Kalinka pod Chabarowskiem rozbił się samolot Jak-18. Znajdujący się...

 • ...wynik uzyskał kandydat KW PiS Kamil Kalinka, na którego oddano 4805 głosów. Kalinka w marcu br. został wyznaczony przez premiera do wykonywania zadań i kompetencji prezydenta Tarnobrzega, po tym jak...

 • Tańce i śpiewy na bielskich plantach

  Przed bielską publicznością zaprezentowały się zespoły takie jak: "Żurawinka", "Kaprys", "Art-Pronar", "Echo Puszczy", "Kuranty", "Lajland", "Kalinka" oraz wokalno-taneczna grupa "Haściniec" z Grodna. Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony miasta i gminy Bielsk Podlaski.

 • Podkarpackie: PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów miast

  Kalinka, który od marca jest komisarzem w Tarnobrzegu, będzie w wyborach kandydatem na prezydenta tego miasta. Premier powierzył mu pełnienie obowiązków prezydenta po aresztowaniu urzędującego(...) poprawa jakości powietrza w Mielcu. Zapowiedział również przystąpienie samorządu do programu "Mieszkanie plus". Kamil Kalinka powiedział, że zamierza lepiej wykorzystać potencjał Jeziora Tarnobrzeskiego...

 • Kiedy pójść z dzieckiem do okulisty? Poznaj historię 3-letniej Kaliny, która urodziła się z phpv

  ....   Dodatkowo po pewnym czasie Kalinka zaczęła reagować, pojawił się uśmiech. Teraz wiem, że to była reakcja na bodźce słuchowe - wyjaśnia mama. Słuch i inne zmysły zrobiły się bardziej aktywne i Kalina(...) sobie radzi. Prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości pójdzie do zwykłej podstawówki.  Jej wzrok rozwija się, mózg uczy się widzieć - mówi Olga. Kalinka od 9. miesiąca życia chodzi do żłobka i jak...

Zdjęcia na temat: kalinka