• Informacje na temat:

  macdonald

Artykuły na temat: macdonald
 • Ma 73 lata, a wykonuje ćwiczenia, którym nie mogą sprostać trenerzy fitnessu

  Sprawności fizycznej kanadyjskiej babci zazdroszczą stali bywalcy siłowni. 73-letnia Joan MacDonald udowadnia, że starość to tylko stan umysłu.

 • Rozpoczyna się 52. Krakowski Festiwal Filmowy

  Niemal 250 filmów z całego świata zostanie pokazanych podczas rozpoczynającego się w poniedziałek 52. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Otworzy go polska premiera dokumentalnej opowieści o Bobie Marleyu "Marley" Kevina Macdonalda, z udziałem reżysera filmu.

 • Wystartował Top of the Top Sopot Festival! Co w programie?

  W piątek rozpoczęła się pierwsza edycja imprezy Sopot Top Of The Top Festival! Na scenie Opery Leśnej pojawili się wykonawcy, którzy w ostatnim roku sprzedali najwięcej płyt na starym kontynencie. W piątek zaśpiewali między innymi: Imany, Amy MacDonald, Caro Emerald i Matt Dusk.

 • Niezdrowa biblijna dieta

  Dr Nathan MacDonald z St Andrews University, biblista specjalizujący się w Starym Testamencie, zaprzecza, jakoby dieta z czasów opisywanych w świętej księdze była dobra dla zdrowia. Na pewno nie należała do zbilansowanych, choć wiele współczesnych poradników wychwala ją jako niskotłuszczową i obfitującą we włókna.

 • Rusza Krakowski Festiwal Filmowy

  Blisko 250 filmów z całego świata zostanie pokazanych podczas ruszającego w Krakowie 52. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Otworzy go polska premiera dokumentalnej opowieści o Bobie Marleyu "Marley" Kevina Macdonalda, z udziałem reżysera filmu.

 • Film Ridleya Scotta i Kevina Macdonalda "Dzień z życia" rozpocznie 23 maja 51. Krakowski Festiwal Filmowy. Jak ocenił dyrektor imprezy Krzysztof Gierat, obraz ten może być "swego rodzaju credo nie tylko na tegoroczny festiwal, ale i jego drugie półwiecze".

 • "Marley": Prosta biografia legendarnego muzyka

  Piosenka "Get Up Stand Up, Stand Up for Your Rights" jest wciąż aktualna - mówi w rozmowie z dziennikarzem RMF FM laureat Oscara Kevin Macdonald, którego głośny film "Marley" otworzył w poniedziałek wieczorem 52. Krakowski Festiwal Filmowy.

 • Około 250 filmów z całego świata zostanie pokazanych podczas rozpoczynającego się w poniedziałek 51. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Imprezę otworzy film Ridleya Scotta i Kevina Macdonalda "Dzień z życia".

 • Zostań reżyserem filmu o dniu 24 lipca

  Reżyserzy Ridley Scott i Kevin Macdonald szukają współpracowników. Co ciekawe, współtwórcą filmu "Life in a Day" może zostać każdy z Was! Wystarczy kamera i pomysł, by pokazać, jak w miejscu, w którym akurat jesteście, wygląda dzień - konkretnie 24 lipca.

 • Monachijska galeria sztuki ma wypłacić 22 tys. euro odszkodowania za zniszczenie dwóch frytek z MacDonalda. Wbrew pozorom nie były to takie całkiem zwyczajne kawałki ziemniaka. W 1990 roku posłużyły one za model artystycznego przedmiotu w kształcie krzyżyka ze złota zatytułowanego "Pommes d'Or".

Zdjęcia na temat: macdonald
Dyskusje na temat: macdonald