• Informacje na temat:

  melika

Artykuły na temat: melika
 • Trzecie zwycięstwo Wisły Can-Pack Kraków

  Koszykarki Wisły Can-Pack Kraków pokonały we własnej hali turecki Tarsus Belediye Spor 74:73 (16:18, 19:25, 22:16, 17:14) w meczu 7. kolejki grupy A Euroligi. To trzecie z rzędu zwycięstwo mistrza Polski w tych rozgrywkach.

 • Savoir-vivre w meczecie

  W zeszłym tygodniu odwiedzaliśmy cerkwie, dziś czas na meczet. Sam po raz pierwszy zwiedzałem islamską świątynię rok temu. Byłem w dość komfortowej sytuacji, bo towarzyszył mi kolega, Turek, który objaśniał krok po kroku wszystkie zasady. Tym, którzy do meczetu trafią sami na pewno przydadzą się informacje, które udało mi się zebrać. Dodajmy, że aby odwiedzić muzułmańską świątynię wcale nie trzeba wyjeżdżać z Polski. Tylko nad Wisłą znajduje się kilka czynnych meczetów.

 • Odnaleźli zaginioną armię?

  Włoscy archeolodzy odkryli pod piaskami Egiptu broń z brązu, srebrne ozdoby i setki ludzkich kości. Niewykluczone, że trafili na legendarne szczątki zaginionej armii perskiej króla Kambizesa II.

 • Codziennie zalewa nas szum informacyjny, z którego budujemy sobie obraz współczesnego świata. Mnóstwo bardzo ciekawych informacji, może dlatego, że dotyczą lokalnych społeczności, nie trafia jednak na czołówki gazet. A szkoda, bo przeczą tezie, że na co dzień otaczają nas tylko politycy, bandyci i oszuści...

Dyskusje na temat: melika
 • Re: ​Śmierdzi mi z gęby

  kler zamiast chronic ludzi zalecac modlitwy w domowym zaciszu .dla bezpieczenstwa ludzi i dzieci ..ciaga ludzi do kosciola ..sami swoje spotkania biskupi odwoluja..,,ludzi maja daleko w dopie..wstyd i hanba ..wiadomo dla nich im wiecej umrze to czysty zysk ..same pogrzeby ..ksieza tez moga zlapac wirusa..pora dla ksiezy na otrzezwienie ..naprzod zafajdali swoj stan ksieza pedofilia burdelami kochankami teraz chca byc godni wiary u ludzi ..bufonada..

 • Re: Włochy: Będą badania nad lekiem, który może być skuteczny na koronawirusa

  każdy alkoholik znajdzie usprawiedliwienie swojego nałogu

 • Re: "Godzą w dobre imię medyków". Apel senatorów KO do rządu

  Kto nałożył na polaków karę, mandat, nie tylko na medyków, otworzył sobie drogę do sądzenia jak zomowca i sb, ka. Dotyczy to nie tylko bezpośrednio każących, ale ich dowódców i urzędników nakłaniających do tego oraz sędziów. To jest totalitaryzm, strach emocjonalny, który jest obecnie bezwzględnie likwidowany w Polsce. Trzeba było wychowywać kompetentnych obywateli, zamiast budować nowy aparat represji do tego pozostawiając stary. Najwłaściwszą skuteczną karą dla sprawców jest wykluczenie...