• Informacje na temat:

  ochotnicze hufce pracy

Artykuły na temat: ochotnicze hufce pracy
 • Marek Surmacz komendantem Ochotniczych Hufców Pracy. Zasłynął aferą z "wieśmakami"

  Marek Surmacz, były wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, a także minister w kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego, został komendantem głównym Ochotniczych Hufców Pracy. Na to stanowisko powołała go minister pracy Elżbieta Rafalska. Kilka lat temu oboje zasłynęli aferą z "wieśmakami".

 • NIK: OHP nie zapewnią pracy

  Ochotnicze Hufce Pracy produkują bezrobotnych - wytyka Najwyższa Izba Kontroli. W ubiegłym roku pracę miał tylko co drugi absolwent OHP - wynika z najnowszego raportu Izby. NIK przyznaje jednocześnie, że Hufce umożliwiają młodzieży z rodzin w trudnej sytuacji życiowej i materialnej zdobycie lub uzupełnienie wykształcenia.

 • Ogólnopolskie Targi Pracy OHP

  Na wtorkowych Ogólnopolskich Targach Pracy, zorganizowanych przez Ochotnicze Hufce Pracy (OHP) w różnych miastach Polski, przedstawiono w sumie ponad 26 tys. ofert pracy w kraju i za granicą.

 • Gdyńskie Targi Pracy

  Już wkrótce odbędzie się wiosenna edycja Gdyńskich Targów Pracy.

 • Poszukujesz zatrudnienia? Chciałbyś pracować w kraju, za granicą, w firmie, w domu, chciałbyś odbyć praktykę, staż? Chcesz poznać aktualnie oferty pracy odpowiadające Twoim kompetencjom zawodowym? Już pracujesz, ale nie jesteś pewny, jak zaplanować ścieżkę rozwoju zawodowego?

 • Targi Pracy: Otwarci na wyzwania

  Dziś o godzinie 12. w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych przy placu Wolności 17 we Włocławku nastąpi inauguracja Targów Pracy organizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczego Hufca Pracy.

 • ...17 maja w hali Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej 5/9 w godzinach 10.00 - 14.00 odbędą się Wiosenne Targi Pracy.

 • Nowy ośrodek Ochotniczych Hufców Pracy (OHP) otwarto w czwartek w Białej Podlaskiej (Lubelskie). Z różnych form pomocy w nauce zawodu i znajdywaniu pracy ma tu skorzystać około tysiąca młodych ludzi.

 • Firmy szukające pracowników przedstawiają dziś swoje oferty na targach pracy w 49 miastach Polski. Największe zorganizowano w Małopolsce, w krakowskim urzędzie miasta. I choć pierwotnie przygotowano je z myślą o młodzieży, to przyszło także sporo dorosłych.

 • Przemyskie Targi Edukacyjne

  Ochotnicze Hufce Pracy w Przemyślu po raz kolejny organizują Przemyskie Targi Edukacji "]Twoja kariera w Twoich rękach". Obywają się one pod patronatem Pana Prezydenta Miasta Przemyślaz ich współorganizatorami są: Urząd Miejski w Przemyślu, Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli i Oddział Zamiejscowy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Przemyślu.

Zdjęcia na temat: ochotnicze hufce pracy
Dyskusje na temat: ochotnicze hufce pracy