• Informacje na temat:

  petrescu

Artykuły na temat: petrescu
 • Rumun Dan Petrescu poprowadzi od stycznia drużynę piłkarskiego mistrza Polski. Jutro Wisła ma podpisać kontrakt z byłym piłkarzem reprezentacji Rumunii.

 • Dan Petrescu, nowy szkoleniowiec Wisły Kraków, zadebiutuje w meczu ligowym. Stwierdził, że drużyna w meczu z Groclinem Grodzisk Wielkopolski zagra o mistrzostwo kraju – mimo że Biała Gwiazda wystąpi bez kontuzjowanych: Sobolewskiego i Głowackiego.

 • Dan Petrescu nie jest już trenerem Wisły Kraków – z funkcji odwołał go zarząd klubu. Powód? Strata 8 punktów w rozgrywkach Orange Ekstraklasa. Rumuński szkoleniowiec pracował w Krakowie od grudnia ubiegłego roku.

 • Rumuński ślub byłego trenera Wisły

  Tym wydarzeniem żyła cała Rumunia. O kim mowa? Oczywiście o byłym trenerze Wisły Kraków, Danie Petrescu, który ożenił się z równie dobrze znaną pod Wawelem piękną Adrianą - pisze "Gazeta Krakowska".

 • W trakcie wesela zerwała się balustrada. 18 osób rannych

  Rzecznik służb ratowniczych Mihai Mitrea powiedział telewizji Digi 24, że po upadku z wysokości ok. 3 metrów poszkodowani doznali złamań i są posiniaczeni. Według właścicielki restauracji Mihaeli Petrescu w chwili wypadku goście weselni oglądali finałowy mecz mistrzostw świata w piłce nożnej Francja-Chorwacja. Wstępne ustalenia wskazują, że konstrukcja zarwała się, gdyż nie wytrzymała ciężaru...

 • Rzecznik służb ratowniczych Mihai Mitrea powiedział telewizji Digi 24, że po upadku z wysokości ok. trzech metrów poszkodowani doznali złamań i są posiniaczeni. Według właścicielki restauracji Mihaeli Petrescu w chwili wypadku goście weselni oglądali finałowy mecz mistrzostw świata w piłce nożnej Francja-Chorwacja. Wstępne ustalenia wskazują, że konstrukcja zarwała się, gdyż nie wytrzymała...

 • Obrona mistrzowskiego tytułu coraz bardziej oddala się od piłkarzy Wisły Kraków. Podopieczni Dana Petrescu przegrali na wyjeździe z Kolporterem Koroną Kielce 0:1.

 • Wisła Kraków pokonała na własnym stadionie Groclin Grodzisk Wielkopolski 2-1. W dzisiejszym meczu na stanowisku trenera krakowskiej drużyny zadebiutował Dan Petrescu. Bohaterem spotkania został Paweł Kryszałowicz.

 • Wisła Kraków przesłała do klubów I-ligowych swą listę transferową, na której znalazło się 10 piłkarzy. Wśród nich jest m.in. kapitan reprezentacji Polski Tomasz Kłos. Ewentualne odejście któregoś z tych zawodników uzależnione zostało od zgody nowego trenera Rumuna Dana Petrescu.

 • Wysoka wygrana Polonii w Hiszpanii

  Dwie bramki dla podopiecznych Theo Bosa zdobył Euzebiusz Smolarek (75-karny, 84), a po jednej Adrian Mierzejewski (15) oraz testowany obrońca z Argentyny Santiago Villafane (81). Rosjanie, prowadzeni przez byłego szkoleniowca m.in. Wisły Kraków Dana Petrescu, od 74. minuty grali w dziesiątkę. Oprócz Villafane w środowym meczu wystąpili inni testowani zawodnicy - serbski bramkarz Branislav...